پرچم در حال اهتزاز آینده امروز تایید فسخ Cinedigm مقابله


OTT پلت فرم سیاهی و استقلال و رشد

آینده امروز, آگهی پشتیبانی VOD پلت فرم تایید کرد که قرارداد خود را به دست آورد توسط Cinedigm برای 60 میلیون دلار فسخ شده است.

در چند ماه گذشته چندین ad-پشتیبانی از بیش از حد بالا streamers شده اند به دست آورد و آینده امروز تبلیغ آن استقلال و رشد آن است. همچنین گفت: این اتحاد وارد محتوا-صدور مجوز توافق با Cinedigm.

مرتبط با: Comcast برای حمل جریان کانال های از آینده به امروز

آینده-در حال حاضر گفت که در ماه فوریه آن تعداد از کاربران شد تا 60 درصد از یک سال پیش و در جریان ساعت شد تا 70 ٪ است. این شرکت به تازگی اعلام کرد که Comcast را Xfinity و تلویزیون های هوشمند ساز LG موافقت کرده بود برای توزیع آن HappyKids FilmRise, Fawesome و ifood.tv کانال های.

“کسب خدمات جریان توسط استودیوهای بزرگ که با تمرکز بر بهره برداری از دارایی های آن برای راه اندازی های مارک های خود را ساخته شده است ما بهتر و مناسب شریک برای oem ها و سرگرمی های شرکت به دنبال یک نهاد فعال و خود را بصورت پول در اوردن محتوای ویدئو گفت:” Vikrant ماتور, co-founder از آینده به امروز. “نصب شده به دنبال راه اندازی 50 یا حتی 100 کانال در مدت زمانی کوتاه می تواند انجام دهد که به سرعت توسط ما با استفاده از دارایی های آن نیز در حال حاضر اثبات شده برای جذب مخاطبان است.”

آینده امروز نیز به تازگی استخدام David DiLorenzo به عنوان ارشد معاونت کودکان و نوجوانان و خانواده به رشد HappyKids.

تشکیل در سال 2006 آینده امروز حفظ یک ابر مبتنی بر فن آوری پلت فرم است که مدیریت خدمات OTT برای حدود 350 صاحبان محتوا تولید کنندگان و توزیع کنندگان و شرکت های رسانه ای. آن را نیز مدیریت یک کتابخانه از بیش از 200 ، 000 فیلم و تلویزیون و محتوای دیجیتال دارایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>