توقف و frisk می شود تمدید توجه در بلومبرگ نامزدی

توسط رجینا گارسیا کانو و جنیفر Peltz | آسوشیتد پرس

نیویورک — دیوید Ourlicht بود که یک دانش آموز کالج, قدم زدن در یک خیابان در نزدیکی محوطه دانشگاه شد که او یکی از میلیون ها نفر از نیویورک جاروب در دوران توقف و frisk.

یک افسر پلیس مواجه Ourlicht, deeming مشکوک یک برآمدگی در ژاکت خود را. پلیس بصورت تماسهای مکرر او گفت: او را به ایستادن در برابر یک دیوار خالی و جیب خود را پیدا کردن هیچ چیز غیر قانونی و متهم او را از دروغ گفتن در مورد آدرس خود را با توجه به دادگاه شهادت. 2008 برخورد به پایان رسید با یک رفتار آشوبگرانه احضار شد بعد را رد کرد.

Ourlicht شرمنده شد و عصبانی و لرزاند اما تعجب نیست. پلیس برخورد می خواهم که تا به حال تبدیل شدن به یک بنای پلیس تحت آن شهردار مایک بلومبرگ و واقعیت زندگی برای Ourlicht که از سیاه و سفید میراث و دوستان خود را در حال رشد است.

او بعدها پیوست یک طرح دعوی در دادگاه است که کمک به جلوگیری از توقف و frisk شد و وکیل خود را. اما تجارب خود را با پلیس که او می گوید آغاز شد با مورد ضرب و شتم و دستبند در 15 در حالی که در تلاش برای رفتن به آپارتمان خود را هنوز هم سایه انداختن بر زندگی امروز است.

“من هر روز به ماشین من هر روز من تصمیم به گام از خانه من آن را یک psyching که من باید انجام دهید برای خودم” Ourlicht گفت. “این همیشه وجود دارد.”

نیویورک توقف-و-frisk تاریخچه شدن است تجدید توجه به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری. بلومبرگ طولانی در دفاع از این عمل حتی پس از یک قاضی فدرال در بر داشت که توقف تبعیض علیه کسانی که سیاه و سفید و یا لاتین. او ناگهان عذرخواهی کرد در ماه نوامبر در مدت کوتاهی قبل از اعلام خود به کاخ سفید پیشنهاد است و تا حد زیادی به دنبال به حرکت گذشته این مسئله است.

که شد دشوار هفته گذشته هنگامی که یک 2015 ضبط بلومبرگ مطرح است که در آن او گفت: راه برای پایین آوردن قتل نرخ به “قرار دادن تعداد زیادی از پلیس” در اقلیت محله به دلیل این که در آن “همه جرم و جنایت است.”

بلومبرگ گفت: اظهارات “را منعکس نمی کند من تعهد به عدالت کیفری اصلاح نژادی و حقوق صاحبان سهام.” او پس از بدست تاییدیه از برخی از اعضای کنگره سیاه حزبی. و به عنوان او مبارزه کرد و در جنوب در هفته گذشته از رای دهندگان گفت: آنها نبودند جرم توسط نظرات و بیشتر تمرکز بر روی پیدا کردن یک نامزد که می تواند ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

اما شهردار سابق به احتمال زیاد خواهد شد در صورت سوال بیشتر در مورد عمل خود را به عنوان کمپین افزایش کشش. بلومبرگ در آستانه راهیابی چهار مناظره ریاست جمهوری که در آن رقبای خود را مطمئن شوید که به قاپوق او را در توقف و frisk به بلانت خود را افزایش و درخواست تجدید نظر به آفریقایی-آمریکایی که در حال بحرانی رای گیری بلوک دموکراتیک اولیه.

توقف و frisk یک اصطلاح برای یک تاکتیک پلیس استفاده می شود: accosting سوال و گاهی نوازش کردن افرادی که افسران فکر می کنم ممکن است انجام کاری غیر قانونی اما سوء ظن نیست لزوما مقدار به علت احتمالی برای بازداشت.

اداره پلیس نیویورک شروع به افزایش آن تاکید بر توقف و frisk در اواسط 1990s زمانی که حزب جمهوری خواه رودی جولیانی شد شهردار. اما توقف افزایش یافت و تحت بلومبرگ – که برگزار شد به عنوان یک جمهوری خواه و بعد از آن مستقل — افزایش از حدود 97,000 متوقف می شود در سال 2002 به حدود 685,000 در سال 2011. وجود دارد کمتر از 13,500 متوقف می شود در سال گذشته با توجه به NYPD داده است.

بیش از 80 درصد از مردم را در طول موج را متوقف و frisk سیاه پوست بودند یا لاتین.

آنها عبارتند از شاهین Newsome, 42, که گفت که او متوقف شد ده ها بار در حالی که زندگی در برانکس که جولیانی و سپس بلومبرگ خدمت به عنوان شهردار.

اغلب مردم چشم پوشی اثرات روانی از سیاست های او اضافه شده است.

“ما احساس می کردم که این پلیس می تواند قتل ما. آنها بیرون کشیدن سلاح بر ما و ما را هل دادن در برابر دیوار. وجود این اضطراب — ما می تواند کشته شود در هر زمان” گفت: Newsome رئیس Black Lives Matter of Greater New York. “فقط در حال رشد در آن شما احساس نا امید کننده مانند” لعنت به این است که تمام زندگی من خواهد بود. این است چگونه آنها را درمان من است. نگاه در مدارس ما نگاه ما ، زندگی من است ارزش بسیار است.'”

پلیس و بلومبرگ اصرار داشت که توقف کمک درایو جرم و جنایت پایین به پایین ترین رکورد در سطح و تاکتیک قانونی بود.

منتقدان گفت: توقف و frisk به مبلغ تبعیض نژادی با تاثیر کمی در جرم و جنایت. حدود 10% از توقف منجر به دستگیری یا احضار و تنها در حدود 1% به تشنج سلاح.

در سال 2013 یک قاضی فدرال اعلام کرد که شهر نیویورک را با استفاده از توقف نقض کرده مدنی و حقوق اساسی.

بلومبرگ دولت به دادگاه تجدید نظر این حکم. جانشین او کاهش یافته است به درخواست تجدید نظر و توافق کردند به اصلاحات و دادگاه منصوب-نظارت بر.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا رای دهندگان از رنگ در داخل و خارج از نیویورک را ببینید گذشته عمل و توجه جدی به بلومبرگ. اما مکالمه ملی در سال های اخیر در مورد نژادی و بی عدالتی در نظام عدالت کیفری می تواند به توقف و frisk در تمرکز در طول مبارزات انتخاباتی چرخه.

“این پیچیده” گفت: Dayvon عشق, مدیر سیاست عمومی از ریشه های چمن فکر می کنم تانک رهبران زیبا مبارزه در بالتیمور.

“من فکر می کنم بیشتر وجود دارد از به رسمیت شناختن است که این روش کار نمی کند برای حل این مشکل از خشونت و قتل در جوامع در سراسر کشور,” او گفت:, اما برخی از مردم ساکن در محله گرفتار خشونت “را استراتژی لزوما به افراطی بلومبرگ رویکرد به عنوان بهترین گزینه موجود برای آنها را برای پاسخگویی به نیازهای فوری خود را.”

از عشق از دیدگاه, سیاه, افرادی که از لحاظ سیاسی به خوبی متصل شده و “بیشتر علاقه شخصی خود موفقیت” می شدند به سوی کسی مانند بلومبرگ.

بسیاری از رای دهندگان در خارج از نیویورک نمی دانم زیادی در مورد بلومبرگ رکورد به عنوان شهردار.

اما برای براندون Kolawole 24 ساله از شیکاگو ذکر است از توقف و frisk باعث واکنش از آشنایی و ترس.

“من آن را دیده ام و من با آن برخورد می گفت:” Kolawole که سیاه و سفید است. “اگر پلیس به شما نگاه کنید آنها فقط می تواند جلو شما را بیش از شما را متوقف و frisk شما به هر دلیلی.”

Kolawole, که گفت که او نمی خواهد رای در ماه نوامبر می داند “بسیار کمی” در مورد مهر و نقش او در گسترش سیاست. Kolawole دیده است کاندیدای ریاست جمهوری تبلیغات در تلویزیون و ترویج کار خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما اما نمی دانم زیادی در مورد شهردار سابق در دفتر.

وارن Evans حدود 30 سال در اجرای قانون در منطقه دیترویت — شش نفر از کسانی که به عنوان یک شهرستان کلانتر و یکی به عنوان شهر رئیس پلیس. در روز پنج شنبه او تایید بلومبرگ برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری.

ایوانز که سیاه شده است Wayne County منتخب اجرایی برای شش سال گذشته می داند هدف اولیه از توقف و frisk. اما او می گوید آن را شکست خورده به دلیل “بد عمل پلیس و ذاتی تعصب بسیاری از افسران را در مورد جوامع از رنگ است.”

“من فکر نمی کنم آن را به طنین انداز منفی در دراز مدت” برای بلومبرگ ، Evans آسوشیتدپرس گفت. “من هم با این تصمیم نهایی است که زمانی که او در داده ها و درک آنچه که قرار بود در آن خوب نیست و سیاست آن را به خوبی اجرا. اما او انجام داده آنچه بسیاری از سیاستمداران نیست. او نمی جعلی پاسخ.”


رجینا گارسیا کانو گزارش از بالتیمور و جنیفر Peltz از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان کوری ویلیامز در دیترویت Noreen نصیر در شیکاگو و جنیفر McDermott در پراویدنس, رود آیلند کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید