سهام ثابت پس از سقوط با توجه به شیوع نفت-سقوط قیمت

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — بازارهای سهام آسیا در زمان استراحت از های اخیر شیب کاهش در روز سه شنبه چندین منطقه ای معیار به دست آوردن بیش از 1% پس از نیویورک آتی معکوس در خبری که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به درخواست کنگره برای کاهش مالیات و دیگر اقدامات سریع برای کاهش درد از شیوع ویروس.

روز سه شنبه پرتاب ریباند به دنبال وال استریت بزرگترین روز افت 2008 بحران جهانی است. قیمت نفت نیز منعکس بازگشت از یک رکورد تنظیم می گیرند.

هنگ کنگ معیار شروع به پریدن کرد 1.8% سیدنی اضافه 1.2 درصد و شانگهای 0.6%. سهام لبه کمی پایین تر در توکیو و سئول پس از تندرست در داخل و خارج از قلمرو منفی.

قیمت نفت خام برنت بر اساس بین المللی قیمت نفت به دست آورد 6.7% اما هنوز پایین بود نزدیک به نیمی از آن در ماه ژانویه به اوج.

Selloffs دوشنبه منعکس زنگ بیش از نصب اقتصادی ناشی از کروناویروس که ظهور در چین در ماه دسامبر. ضد بیماری کنترل است که تعطیل کارخانه های چینی در حال گسترش به عنوان ایالات متحده و کشورهای اروپایی نزدیک به مدارس, لغو رویدادهای عمومی و تحمیل سفر کنترل.

اضطراب نصب شده به عنوان ایتالیا سخت ترین ضربه مکان در اروپا گفت: سفر کنترل اعمال قبل از آن در شمال خواهد بود توسعه یافته در سراسر کشور. ایرلند لغو روز سنت پاتریک رژه و اسرائیل بازدید کننده دستور قرنطینه پیش از عید فصح و عید پاک یکی از شلوغ ترین سفر دوره از سال است.

نصب و زیان و یک پرواز توسط سرمایه گذاران به پناهگاه امن از اوراق قرضه سوخت هشدارهای جهانی اقتصاد که در حال حاضر نشانه هایی از خنک کننده ممکن است رهبری به رکود اقتصادی است.

کاهش در ایالات متحده قیمت سهام در روز دوشنبه آنقدر تیز است که این باعث وال استریت اولین توقف معاملات در بیش از دو دهه. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نظر است که او به دنبال برای کمک به کارگران به عنوان اثر موج دار شدن از شیوع و گسترش به برخی از سرمایه گذاران بهانه ای برای از سرگیری خرید.

“این است که مانند بحران مالی که در آن ما نمی دانیم که پایان نزدیک است” گفت: وزیر خزانه داری استیون Mnuchin. “این است که در مورد ارائه ابزار مناسب و نقدینگی را از طریق چند ماه آینده.”

روز دوشنبه شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو چرخش بین متوسط سود و زیان از دست دادن 0.2% به 19,666.71. شانگهای شاخص مرکب پیشرفته برای 2,961.54. این Kospi در سئول لبه 0.1 درصد کاهش به 1,952.46.

هانگ سنگ در هنگ کنگ رسید به 25,504.33 و S&P-ASX 200 در سیدنی رز به 5,835.70. سنگاپور و جاکارتا پیشرفته بیش از 1 ٪ در حالی که نیوزیلند و مالزی کاهش یافته است.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 6.7% و یا $2.09 به $33.22 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد 25 درصد در روز دوشنبه به $31.13 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت به دست آورده $2.53 یا 7.4% به $36.89 در هر بشکه در لندن است.

قیمت نفت سقوط 25% پس از روسیه حاضر به عقب تولید در پاسخ به ویروس-افسرده تقاضا است. عربستان سعودی نشانه های آن را به سطح شیب دار تا خروجی خود را.

بازارهای سهام معمولا خوش آمدید کاهش هزینه های انرژی برای مصرف کنندگان و کسب و کار. اما این کاهش به کاهش درآمد برای تولید کنندگان از جمله ایالات متحده است. و ناگهانی رها آینده میان ویروس ترس لرزاند سرمایه گذاران.

در وال استریت شاخص S&P 500 شاخص کاهش یافت و 7.6 درصد به 2,746.56 برای بزرگترین آن یک روز پس از رها کردن Dec. 1, 2008. میانگین صنعتی داو جونز از دست 7.8 درصد به 23,851.02. شاخص Nasdaq composite داد تا 7.3 درصد به 7,950.68.

S&P کاهش یافته است 7.4% در چند دقیقه اول از تجارت, راه اندازی خودکار 15 دقیقه بازار گسترده معاملات متوقف شد. اتفاقی است که تنها یک بار در سال 1997.

S&P 500 کاهش یافته است 18.9% از آن Feb. 19 ضبط و دهکدهای از دست داد $5.3 تریلیون دلار در ارزش. سهام ایالات متحده در حال نزدیک شدن به ورود به بازار خرس تعریف شده به عنوان یک قطره از 20 درصد از اوج خود است.

“در حال حاضر آن را همه از وحشت گفت:” فیل فلین از قیمت های آتی ، “من فکر می کنم این وضعیت رفتن به بهبود هنگامی که کولر سران پیروز شویم اما این رفتن به یک جاده سنگی برای هفته آینده.”

شاخص های سهام اروپا در حال حاضر در بازار خرس پس از ثبت بزرگترین کاهش از زمان بحران سال 2008.

بانک های مرکزی در ایالات متحده آمریکا و چین و دیگر کشورها را کاهش نرخ بهره به تلاش برای تقویت فعالیت های اقتصادی. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که کاهش نرخ ممکن است کمک به شناور تقاضای مصرف کننده آنها نمی بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده با توجه به قرنطينه و یا عدم وجود کارگران و مواد اولیه.

“حتی سیاست هماهنگ پاسخ نیست سعی و آزمایش نوش دارو و به هیچ وجه تضمین توانایی محافظ جلو و بازارهای بازگشت از آستانه تحمل خاک” ویشنو Varathan از بانک Mizuho گفت: در یک گزارش.

بازدهی اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده نیز به 0.66% پس از سقوط به عنوان کم به عنوان 0.5% به سرمایه گذاران منتقل شده پول به دارائی های ایمن. آن بوده است هرگز زیر 1% تا هفته گذشته.

عملکرد و یا تفاوت بین قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت خواهد کرد اگر آنها نگه داشتن این پیوند به بلوغ دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری ضریب اطمینان اقتصادی. سرمایه گذاران تغییر پول به اوراق قرضه اگر آنها انتظار دارند رشد اقتصادی و قیمت سهام به تضعیف است. که هل می دهد تا در اوراق قرضه قیمت بازار و باریک به عملکرد.

در ایالات متحده یک کشتی کروز با یک خوشه از coronavirus موارد مجبور است که آن را به غیر فعال کردن سواحل کالیفرنیا برای روز لنگر انداخت در اوکلند به عنوان مقامات آماده برای شروع آوردن مسافر به پایگاه های نظامی برای قرنطینه و یا بازگشت آنها به کشورهای خود.

بزرگ شاهزاده خانم تا به حال بیش از 3500 نفر سرنشین, 21 از آنها را آلوده. ژاپن را از دست داده و وضعیت مشابهی مربوط به یک کشتی کروز که لنگر انداخت در یوکوهاما دیده می شود به عنوان یک عامل عمده در گسترش این ویروس در آن کشور است.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده است با حدود سه چهارم افراد آلوده در چین است.

در حالی که بحران کاهش در چین جایی که این ویروس برای اولین بار تشخیص داده و به سرعت در حال رشد خوشه های تبدیل شده در کره جنوبی و ژاپن و ایتالیا و ایران و caseload در حال رشد در ایالات متحده است.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>