چوب هواخواه & تولید کننده Kevin کیت انتخاب RME را Fireface UC برای EP جدید ‘تولد’

رنو نوادا 3 مارس سال 2020 — Kevin کیت یک مرد موسیقی-ساخت ماشین. از ایجاد موسیقی برای تلویزیون ملی نشان می دهد بازی های ویدئویی و دستگاه های حافظه برای ضبط هنرمندان خواننده خود را در استودیوی خانگی به تولید و ضبط خود را در آخرین قسمت “تولد دوباره” کیت را RME Fireface UC رابط نقش عمده ای در کل موسیقی گردش کار.

RME کاربر از روز خود را برای برادران وارنر در اواسط 2000s کیت در حال حاضر دارای چهار Fireface UC رابط های صوتی است که او استخدام در تمام پروژه های خود را — از جمله دو برای موسیقی دکل یکی در استودیو ضبط و یکی در استودیو بازی که در آن او ایجاد موسیقی برای همه چیز از آنلاین بازی های اجتماعی به قرعه کشی ماشین آلات.

“Fireface UCs شده اند فوق العاده” کیت گفت. “پری امپ میکروفن صدا کاملا شگفت انگیز و رابط ویژگی های بهترین از هر دو جهان: آنها باید تعدادی از فهم و outs, و, در همان زمان, آنها هنوز هم کوچک است و من مناسب می تواند دو نفر از آنها side-by-side در همان فضای رک. من استفاده از آن در همه چیز من انجام دهد.”

قابل حمل و قدرتمند

Keith آخرین EP “تولد دوباره” است که به دلیل در اواخر این ماه و ویژگی های ترکیبی از آواز و کلام اجرای برنامه از جمله کیت امضا ابزار چوب — یک ساز موسیقی الکترونیک است که بخشی از گیتار ، در حالی که ضبط EP, کیت تبدیل به Fireface UC برای آن محدوده دینامیکی.

“من بازی می چسبد و آن را آنقدر صوتی قدرت که هر رابط استفاده کردم فقط نمی تواند مسئولیت رسیدگی به طیف پویا,” او توضیح داد. “اما با Fireface UC شما می توانید واقعا درست بود خرد دور در محدوده دینامیکی و آن را گرفتن همه چیز. آن را نمی خواهد سقوط و یا اشباع. آن را فقط برای تلفن های موبایل فوق العاده — جزئیات وجود دارد و تصویربرداری وجود دارد. آن را می سازد موسیقی خود را صدا مانند بسیاری بیش از آنچه در آن است!”

جاده-آماده دکل

در حمایت از موسیقی خود را کیت اغلب سفر در سراسر کشور و همچنین در سطح بین المللی. Fireface UC را رد پای کوچک و قدرتمند محدوده کمک کرده است تا او را به سفر کمی سبک تر است.

“من چوب دکل استادانه درست شده است و در بسیاری از مسائل اتفاق می افتد با آن” کیت گفت. “امروز آن را سخت به پرواز در آورد و تجهیزات با شما. آن را مانند شما سه دندانه دار کردن فضاها و شما باید به شکل از آنچه شما می توانید مناسب در آن است. اما مقدار tech من می تواند به من لطف Fireface UC فوق العاده است.”

کیت سفر دکل شامل دو Fireface UCs side-by-side در مورد رک پچ پنل و گیتار-به-رابط MIDI همراه با برخی از گیتار پلاگین ها.

“این فوق العاده است برای زمانی که من سفر بین المللی چون همه چیز متناسب به دو مورد که من می توانید بررسی کنید و در بالای آن است که آنها بسیار با دوام واحد” کیت توضیح داد. سفر به کنار وقتی پرسید که چه او دوست دارد بیشتر در مورد خود Fireface UC کیت تبدیل به رابط تن.

“این برای تلفن های موبایل مانند یک صوتی کنسول فقط بدیهی است که بسیار کوچکتر و کمتر فهم و outs” او خندید.

برای اطلاعات بیشتر در RME بازدید rme-usa.com

در مورد Synthax Incorporated

Synthax Inc. منحصر به فرد ایالات متحده آمریکا توزیع کننده برای RME صوتی دیجیتال راه حل Digigram پخش سیستم های صوتی Appsys صوتی دیجیتال ابزار Ferrofish صوتی پیشرفته برنامه های کاربردی myMix شخصی سیستم های مانیتورینگ و الوا cableware. ما عرضه یک شبکه در سراسر کشور از فروشندگان این محصولات به صورت حرفه ای صوتی, پخش موسیقی, صنعت, بازرگانی, صوتی, تئاتر, نظامی و دولت برنامه های کاربردی. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید از شرکت آنلاین در http://www.synthax.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>