‘استیو Wilkos’ می پیوندد ‘Maury” با دو فصل تمدید


NBCUniversal را استیو Wilkos نشان می پیوندد همکار درگیری گوینده Maury در حال تجدید طریق 2021-22 تلویزیون های نجومی گفت: Tracie Wilson, معاون اجرایی رئیس جمهور, خلاق امور NBCUniversal تلویزیون توزیع در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

مربوط به: ‘Maury’ تمدید برای دو فصل

“برای 13 سال استیو Wilkos ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از روز تلویزیون را قابل اطمینان ترین میزبان ملی در پیوند” ویلسون در بیانیه ای گفت. “استیو صادقانه و تمایل واقعی برای کمک به مردم است که واقعا کلیدی برای نشان دادن موفقیت. ما نگاه رو به جلو به دو سال بیشتر از نشان می دهد شگفت انگیز از استیو و او بسیار با استعداد تیم است.”

استیو Wilkos نمایش پردازد مسائل مانند خانواده و عدالت کیفری جرم واقعی و رابطه تضاد است. Wilkos راست است-صحبت سابق شیکاگو افسر پلیس و دریایی ایالات متحده که خود را متمایز از نقطه نظر از دیگر در طول روز میزبان. Wilkos آغاز شده به عنوان رئیس امنیت NBCU را جری اسپرینگرو نقل مکان کرد به میزبان خود را نشان می دهد در سال 2007. استیو Wilkos در حال حاضر در 13 فصل و جشن آن 2,000 هفتم قسمت Feb. 24.

“من خوشحالم که من را می توانید در ادامه به آوردن عدالت به مهمان من زندگی می کند و با ارائه یک پلت فرم برای قدرتمند خود داستان را شنیده” Wilkos گفت. “این نشان می دهد بسیار تکامل یافته در طول سال است که من هیجان زده برای دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد.”

“به این دلیل است که ما مهمان پرشور طرفداران و کارکنان اختصاص داده شده و خدمه که در ماموریت ما این است که ما شده اند قادر به موفقیت برای مدت طولانی” گفت: تهیه کننده اجرایی Rachelle Wilkos که او نیز ازدواج کرده است, به میزبان. “ما مشتاقانه منتظر ادامه های واقعی-جرم و جنایت داستان شناخت قهرمانان و کمک به مهمانان ما دریافت حقیقت آنها سزاوار است.”

در هفته منتهی به فوریه. 16, Steve Wilkos به طور متوسط یک 1.0 زندگی می کنند به علاوه همان روز ملی خانواده, رتبه بندی, با توجه به Nielsen Media Research, و به طور متوسط 1.4 میلیون بیننده روزانه با توجه به NBCU.

مرتبط با: پیوند رتبه: بدون اسکار ستاره مجلات سقوط به زمین

استیو Wilkos نشان می دهد توزیع شده است در ملی پیوند by NBCUniversal تلویزیون داخلی توزیع و تولید شده توسط Stamford مرکز رسانه ای محصولات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>