استیو کر می گوید رزمندگان بودند در بهترین خود را در سال 2017: “هیچ سوال’

بیش از چند هفته آینده ورزشی NBC Bay Area و 95.7 بازی (KGMZ-FM) خواهد بود دوباره پخش چندین کلاسیک رزمندگان بازی در شب آنها برنامه ریزی شده قبل از بازی NBA تعلیق فصل آن به طور نامحدود در میان coronavirus بیماری همه گیر. رزمندگان سر مربی استیو کر در گفتگو با اخبار منطقه خلیج گروه در مورد خاطرات خود را از کسانی که بازی.


قبل از بازگشت به نیمکت برای بازی 2 سال 2017, NBA Finals, رزمندگان, سر مربی استیو کر شوخی با deadpan تحویل که این تیم تا به حال واضح است که “در حال سقوط از هم جدا در درزها” در غیاب او.

چند روز بعد رزمندگان را تکمیل 16-1 اجرا از طریق پلی آف ضرب و شتم توسط کلیولند کاوالیرز 129-120 در بازی 5. این امر علامت Kerr دوم قهرمانی به عنوان سر مربی و حلقه اول برای کوین دورانت در فصل اول خود را در حالت طلایی.

چون از عوارض مربوط به عمل جراحی او در سال 2015 کر کرده بود پا به دور از مربیگری این تیم پس از رزمندگان برنده دو بازی از دور اول سری در برابر پورتلند تریل بلیزرز. اگر کر بود و هنوز هم درگیر پشت صحنه ” او به بازی روز وظایف منجر به دستیار مایک براون. تحت قهوه ای, رزمندگان برنده تمام 11 بازی های خود را از جمله باز کردن بازی NBA Finals. کر بازگشت و برای بازی 2 که رزمندگان برنده 132-113.

کر معتقد است که تا سال 2017 رزمندگان تیم به میان بزرگترین در تاریخ NBA. پیش از NBC را دوباره پخش بازی های 2 و 5 کر در گفتگو با اخبار منطقه خلیج با تلفن که در مورد NBA Finals سری.

س: اولین بازی آنها در حال نشان دادن این است که بازی 2 سال 2017 NBA نهایی بازی شما آمد از پشت خود را روش. چه چیزی شما را به یاد داشته باشید در مورد منجر به آن بازی و آن شب ؟

“من فقط به یاد داشته باشید که پس از بازی 2 از پورتلند سری در دور اول پس از من نشسته بودند بعد از دو دور و خشن بود. منظور من اون چیزی نبود که من آرزو می کنم کسی را مجبور به دست یک فرصت است که می خواهم. است که چرا ما مربی, اما این چیزی است که همه ما می خواهیم برای به انجام رساندن زمانی که ما مربی است که برای رسیدن به فینال و برنده مسابقات قهرمانی.

“پس از آن سخت بود برای شروع که (نهایی) سری و نه احساس می کنید آماده برای بازی 1 اما این احساس به خوبی به اندازه کافی در بازی 2. من فقط مرتب کردن بر اساس از عدم تمایل به انحراف بلکه مایل به بازگشت وجود دارد خارج وجود دارد, بنابراین من سعی کردم فقط می آیند و با هیاهو به عنوان امکان پذیر است و نمی توان یک معامله بزرگ از آن و فقط رفت و نشان داد درست قبل از بازی آغاز شده است.”

س: چه خارج از غرفه را که در مورد فینال سری به شما ؟

“من فکر می کنم که در بالاترین سطح بسکتبال من تا کنون دیده ام در زندگی من است. من فقط فکر کردم که کلیولند بهترین تیم از چهار سال است که ما در مواجهه با آنها. من فکر کردم آنها خیلی بهتر است که سال نسبت به سال قبل زمانی که آنها به ضرب و شتم ما در هفت. بدیهی است که ما خیلی بهتر و همچنین اضافه کردن کوین دورنت به مخلوط و به طور کامل سالم و با انگیزه و آماده برای رفتن. بنابراین این سطح از بازی بود فقط حیرت انگیز است. به خصوص در حالت تهاجمی پایان.

“شما می دانید که بود برای من که همه چیز مرتب کردن بر اساس به سر آمد و در شرایط که در آن بازی شده بود عنوان از یک فاصله نظر و موقعیت کمتر نبوده است. ما به یک نقطه که در سری که در آن LeBron بود و در واقع بازی از پنج بازی تا مانند یک نقطه مرکز و او را بزرگترین مرد روی زمین برای آنها. و آنها تا به حال چهار بورس در اطراف او و او فقط می خواهد نفوذ کند و آنها تا به حال چنین فاصله است که شما تا به حال به افتخار همه است و او فقط می تواند حق را به لبه.

“پس از آن بود وحشتناک تلاش برای دفاع از آنها. آن را وحشتناک برای آنها را به تلاش برای دفاع از ما بیش از حد.”

س: وقتی به شما می گویند که بهترین بود از LeBron را Cavs تیم بود آن را به دلیل آنچه که شما فقط صحبت کردن در مورد و یا وجود دارد چیز دیگری است ؟

“من فکر می کنم همیشه وجود دارد سطح دیگری برای قهرمانی تیم برای رسیدن به فصل بعد به دلیل وجود یک حس عمیق تر از اعتماد به نفس است که وجود ندارد. هنگامی که شما خود را برنده عنوان وجود دارد از جمله یک سطح عمیق از اعتماد به نفس است که آن را به شما طول می کشد به یک سطح جدید. بنابراین درست مانند ما در ’16 پس از برنده شدن عنوان در ’15 ما راه بهتر در ’16. حتی اگر ما پایان ندارد تا برنده مسابقات قهرمانی ما خیلی تیم بهتر از ما بودند در ’15. من فکر کردم همان چیزی که درست بود برای کلیولند. آنها شکسته شده بود و از طریق آنها با این نوع از قهرمانی با تکبر راه رفتن. آنها بر این باور بودند که می تواند آن را انجام دهد آنها به طور کامل سالم و آنها یک تیم بزرگ. اما ما تا به حال سلاح نهایی در کوین و هیچ کس تا به حال یک جواب برای او.”

س: شما شده است بخشی از back-to-back قهرمانی های مختلف چند بار اما چگونه احساس برنده شدن که دومین قهرمانی با رزمندگان مقایسه با برنده اول داشتن که از دست دادن در فینال در بین?

“من فکر می کنم اولین قهرمانی فقط نوع از هیچ جا آمد. عمیق کردن من فکر می کنم ما واقعا نمی شد مطمئن در سال 2015 است که ما می تواند آن را برد. ما در تلاش برای متقاعد کردن خودمان است که ما می تواند اما ما واقعا نمی دانم. و در حالی که در ’17 ما می دانستیم که ما بهترین تیم در جهان است و ما می دانستیم که ما را به نفع خود قهرمانی. ما تا به حال قهرمان اعتماد به نفس برای برنده شدن در ’15 و پس از آن ما تا به حال کوین دورنت. بنابراین آن را مانند یک سطح کاملا متفاوت از باور است.”

س: شما به نام ام که 2017 رزمندگان تیم یکی از بهترین ها در تاریخ NBA. آنچه در آن بود که در مورد تیم ساخته شده است که آن را بسیار ویژه?

“ترکیبی از استعداد و توانایی های دو طرفه با داشتن بسیاری از بازیکنان قادر به بازی در هر دو به پایان می رسد از زمین و انگیزه است که با از دست دادن در فینال سال قبل و انگیزه برای کوین را به نفع خود اولین قهرمانی — آن همه در مخلوط. آن را با نام تجاری جدید برای او و به عنوان یک گروه ما خیلی تازه و هیجان زده می شود وجود دارد. هیچ حواس او را پرت. این فقط ما بازی بسکتبال.”

س: شاید این واضح است اما شما در نظر بگیرید که بهترین رزمندگان, مربی تیم شما?

“آره. هیچ تردیدی نیست.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>