استفان Piscotty بازدید walk-off گرند اسلم جخوزس Luzardo ارائه در اولین لیگ بزرگ شروع

اوکلند — استفان Piscotty آمار یک دوم walk-off گرند اسلم فصل به یک یک 5-1 پیروزی بر رنجرز تگزاس روز سه شنبه.

Jesús Luzardo ساخته شده خود را در لیگ برتر اولین خصومت مربا بسته بندی شده دقیقه خدمتکار پارک در هوستون در سپتامبر گذشته; پچ سبز, خانواده و دوستان خود ساخته شده شنیده می شود به عنوان Luzardo رقصید از طریق بیس بال بهترین ترکیب. او unfazed با وجود از دست دادن یک صفحه اصلی به اجرا در دوم در خفاش نمایش بلوغ پیشاهنگی بود ستود.

دریایی از مقوا و متوسط تگزاس رنجرز صف استقبال Luzardo برای اولین بار او را بزرگ شروع لیگ نزدیک به یک سال پس از اولین بازی خود را هر چند یک گالری بادام زمینی از بازیکنان کف اول خود را از الویس Andrus.

او برخورد پنج shutout نوبت قابل توجه پنج. او fastball کردم تا به 98 mph خود وزنه به 99 مایل در ساعت با یک changeup کردم که تا 95 با توجه به Statcast.

او تا به حال مشکل پرتاب خود, کشویی, برای حملات, اما به نظر می رسید برای پیدا کردن آن بیشتر نسبت به پایان خود تفرج هنگامی که او گرفتار اسکات Heineman به دنبال در یک نوار لغزنده در رنگ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet