استفانی گریشام را به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید بدون داشتن یک جلسه برگزار شد

توسط Kaitlan کالینز و کیت بنت | ایسنا

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام است که ترک این کار تا کنون که بدون داشتن جریان مطبوعات است. سی ان ان یاد کرده است او در حال بازگشت به شرق بال به عنوان بانوی اول, Melania Trump ارشد از کارکنان به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید رئیس ستاد علامت مراتع می لرزد ارتباطات تیم در بال غربی.

مراتع در حال حاضر با توجه به چندین نامزد برای مطبوعات وزیر کار از جمله تهمت کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany. رئیس جدید کارکنان نیز با توجه به استخدام الهام فرح فعلی سخنگوی وزارت دفاع برای ارتباطات نقش, در میان دیگران, دو منبع با آگاهی از وضعیت سی ان ان گفت.

فرح برگزار کرده است نقش های متعددی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. پس از ترک شغل خود به عنوان سخنگوی خانه آزادی حزبی برای تبدیل شدن به معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعاتی وزیر او نقل مکان کرد به پنتاگون در ماه اوت گذشته. اما این خواهد بود که او را به مقام اول در غرب گرا. فرح باقی مانده است نزدیک با مراتع پس از روز خود را در آزادی حزبی.

گریشام که هنوز هم صحبت می کند و با بانوی اول Melania Trump به صورت روزانه در حال بازگشت به جایی که او به صرف اکثریت از وقت خود را در اداره شرق بال.

گریشام بلافاصله پاسخ به سی ان ان درخواست برای نظر.

مشخص شد به مشاوران که shakeup در ارتباطات تیم می تواند در آینده پس از معاون مدیر ارتباطات جسیکا ایضا به طور ناگهانی اعلام کرد که ترک کار خود را در هفته گذشته. او به تازگی نقل مکان کرد و به یک میز و حرکت شگفت زده همکاران او.

در هفته های اخیر گریشام متوقف شد به طور منظم حضور کارکنان ارشد جلسات و نقش مهمی به عنوان دولت در برخورد با کروناویروس شیوع. پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس وظیفه بود منجر به نیروی کار خود ارتباطات تیم بیش از زمان نیز هست.

هر چند گریشام در ابتدا گفت: مردم او برنامه ریزی شده برای احیای روزانه نشست خبری که قبلی دبیر مطبوعاتی سارا ساندرز رها شده تا پایان دوره تصدی خود را, او هرگز که او اغلب گفته شد در رئیس جمهور جهت. او به ندرت منحرف از مصاحبه با Fox News Channel که او از کانال واشنگتن اداره انکار خبرنگاران این شانس را به سوال خود را در طول پیاده روی-و-بحث gaggles در کاخ سفید در جلوی خانه.

هنگامی که یک کمپین aide, گریشام wrangled رسانه ها به عنوان برگ برنده اظهارنظر کشور پیش از انتخابات 2016. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان او شد معاون وزیر مطبوعات در غرب گرا در شان اسپایسر زمان تصدی به عنوان دبیر مطبوعاتی قبل از تبدیل شدن به Melania Trump ارتباطات مدیر. او به سرعت با تشکیل اولین بانوی رو به جلو-رو به حضور و ساخته شده یک نام برای خود به عنوان یک دنده اگر تند تند مدافع. لقب “مجری” در 2018 واشنگتن پست, مشخصات گریشام کار شد و برای خنثی کردن تا آنجا که ممکن است نقد وضع بانوی اول در مورد موضوعاتی که در بازه زمانی از چیدن سایبری به عنوان بخشی از پلت فرم به Melania Trump نیاز برای حفظ حریم خصوصی در طول یک مرموز کلیه عملیات در ماه آوریل سال 2018 است.

زمانی که ساندرز چپ کاخ سفید در ماه ژوئن سال گذشته گریشام نگه داشته و عنوان Melania Trump است مدیر ارتباطات و افزود: دو بیشتر: دبیر مطبوعاتی و مدیر ارتباطات. اما گریشام سه در یک نقش بود کمتر از یک عمل دستکاری و بیشتر نشانه ای از چگونه کاهش عمومی-در مواجهه با موقعیت ها تبدیل شده اند کمتر از یک رئیس جمهور که اغلب به عنوان خود را سخنگوی.

نقش او نیز یک چالش جدید برای او. او در حال حاضر مسئول چندین کارکنان به عنوان مخالف به تنگ گره بانوی اول ،

گریشام به تازگی خود قرنطینه در خانه اش پس از او یکی از چند نفر از جمله رئیس جمهور که در تماس با یک برزیلی رسمی که بعد از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. گریشام تست منفی بود.

گریشام آینده در بال غربی نیز به نظر می رسید معلوم نیست پس از امید هیکس یکی از رئيس جمهور نزدیک confidantes بازگشت به کاخ سفید به کار زیر ارشد کاخ سفید مشاور و مغلوب ساختن پیشی جستن در Jared کوشنر. نه تنها او یکی از نزدیک ترین مشاوران تهمت اغلب متکی بر هیکس برای کمک به پخش پیام خود را به خاطر او نمایش خود را به عنوان ارتباطات زرنگ و دانا.

هیکس و کوشنر به حال یک نقش کلیدی در برنامه ریزی مغلوب ساختن پیشی جستن دفتر بیضی آدرس مورد کوروناویروس. گریشام به گفته یک مقام کاخ سفید بود و نه درگیر در تدوین پیام برای آدرس و نه او در دفتر بیضی با کوشنر و مشاور Ivanka Trump در پخش زنده.

آن را غیر معمول نیست برای یک رئیس جدید کارکنان را به یک cenacolo از دستیاران او را به بال غربی. مغلوب ساختن پیشی جستن اولین رئیس ستاد Reince Priebus طلیعه چند از مقامات از جمله تهمت اولین دبیر مطبوعاتی اسپایسر به کاخ سفید است. جان کلی خود را به ارمغان آورد رئیس ستاد از وزارت امنیت میهن Kirstjen Nielsen, تا زمانی که او در نهایت شد وزارت امنیت داخلی اتاق خودش. و میک Mulvaney حتی استخدام خود مشاور امنیت ملی زمانی که او را اشغال کردند و رئیس ستاد ،

مراتع استخدام یک دستیار از کاپیتول هیل و سابق کنگره علاوه بر شکار غیر قانونی یک کارمند از کاخ سفید در امور قانونگذاری ،

هر چند جلسات مطبوعاتی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود پس باید ببینید تلویزیون که به دست آورد رتبه های بالا مطبوعاتی وزیر گرفته شده نه پرسش از خبرنگاران در اتاق جلسه پس از بیش از یک سال است. این طولانی ترین یک دولت رفته است بدون در دوربین جلسه پس از آنها برای اولین بار پخش در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون دولت. مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تبدیل به اتاق رها شده به مرحله جدید خود که از آن برای پخش پیام خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

هر رئیس ستاد در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید امیدوار است برای تبدیل ارتباطات به یک مطلب قابل توجه تجمع. ارتباطات تیم که تحت گریشام شامل حدود 35 نفر به مدت طولانی کشیده خشم از ده ها تن از کارکنان ارشد از جمله برگ برنده خود را در برابر کسانی که آنها را سرزنش برای عدم بلانت روابط عمومی اشتباه و اجازه می دهد آنها را به نوبه خود به تمام عیار بلایای طبیعی است. مشاوران در این نقش باید در زمان تلاش کرد با هل دادن یک پیام برای یک دمدمی مزاج جمهور که دارای یک آی فون مجهز به توییتر با او در تمام زمانها.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی اشاره کرد او ناراضی خود را با کاخ سفید در ارتباط تلاش به تازگی در حالی که بحث در مورد چگونه دولت او انجام داده است در مدیریت coronavirus.

“ما به انجام یک کار ضعیف در مطبوعات و روابط و من حدس می زنم من نمی دانم چه کسی مقصر است که” نسبت ناروا گفت. “شاید من می تواند سرزنش خودمان را برای آن. من را سرزنش خودمان. اما من فکر می کنم ما به انجام یک کار بزرگ است. من فکر می کنم ما به انجام یک کار ضعیف از نظر مطبوعات ارتباط است.”

The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>