سان فرانسیسکو — نشسته بر روی نیمکت در یک طلا و آبی پنجره-الگو مانتو اسپرت, رزمندگان گارد Steph کاری را تکان داد سر خود را به عقب و جلو. این همه او می تواند انجام دهد.

در حالی که جادوگران گارد Bradley Beal فوران برای 22 امتیاز — از جمله پنج 3-اشاره گر — در سه ماهه اول کاری که تنزل به نیمکت در بازی او امیدوار بود به بازی در. اما به جای جشن کاری بازگشت از یک چپ دست رزمندگان از دست داده و به جادوگران 124-110 روز یکشنبه در تعقیب و گریز از مرکز.

بعد از یک, نشاط بخشی, برنده سیمرغ, رزمندگان (13-48) وارد روز یکشنبه بازی در شب دوم از یک بازگشت به عقب تنظیم کنید. اگر آنها در برابر Beal اولیه نمره خروش و نشان داد برخی از مبارزه در نیمه اول یک تیم خسته هم پاشید و در پایان.

با 2:36 چپ در سه ماهه دوم رو به جلو Marquese Chriss’ غوطه دادن خاموش یک 11-2 اجرا و پاک شده یک 12-نقطه جادوگران منجر شود. اما جادوگران (22-37) پاسخ با 10-2 اجرا خود را. هنوز دولت طلایی trailed تنها شش در حاصل کار دو تیم.

اما یک شب پس از ارتکاب تنها 10 گردش در برابر خورشید رزمندگان تبدیل به توپ بیش از هشت بار در سه ماهه سوم به تنهایی — و را مرتکب 22 در این بازی — به عنوان جادوگران outscored رزمندگان 31-19 در تعیین دوره است.

در زمان کاری را در زندگی واقعی “smh” در افتتاحیه دقیقه Beal به عنوان بسیاری از نقاط که تمام رزمندگان تیم. سوخت رسانی کاری سرخوردگی شده اند می تواند این واقعیت است که او تا به حال طولانی هدفمند یکشنبه بازی به بازی برای اولین بار از درد و رنج یک استخوان شکسته در دست چپ خود را در Oct. 30.

اما رزمندگان تصمیم گرفت در برابر آن اصرار او شرکت در یکی دیگر از کامل مرحله قبل از دادگاه. به عنوان رزمندگان هیئت مدیره یک هواپیما به دنور در دوشنبه کاری خواهد سر به سانتا کروز برای تمرین با این تیم G لیگ های وابسته.

کاری می تواند در زمان بازگشت برای پنج بازی در برابر رپتورز اما او علاوه بر این انجام خواهد شد کمی به تغییر سرنوشت این قرعه کشی محدود شود. که او را تا 20 بازی به ورزش خود را عصب آسیب دست و ارزشمند در دادگاه وقت خود را با هم تیمی های جدید خود از جمله به جلو اندرو ویگینز که به پایان رسید و با 27 امتیاز 9-برای-19 تیر اندازی شش ریباند و دو پاس گل.

گارد Mychal مولدر که در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن در 10 روز قرارداد به پایان رسید و با 17 امتیاز 6-برای-10 تیر. گارد اردن, پول, که در بازگشت از یک بازی غیبت به دلیل راست مچ پا پیچ خوردگی اضافه شده 17 امتیاز و هفت کمک می کند.

برای جادوگران Beal به پایان رسید و با 34 امتیاز در 10-برای-24 تیر اندازی و هشت کمک می کند در حالی که به جلو دیویس Bertans رفت و برای 29 امتیاز 9-برای-14 تیر اندازی.

هر چند رزمندگان نگاه به جلو به گرفتن کاری پشت او را نیز در معرض از دست دادن در یک رای نبود او استفاده می شود به دوران طلایی دولت اخیر سلسله. این یک چیز برای از دست دادن از حاشیه آن دیگر برای کمک به آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im