Steph کاری ساعت از نیمکت و 3 بیشتر افکار از رزمندگان دست به جادوگران

سان فرانسیسکو — نشسته بر روی نیمکت در یک طلا و آبی پنجره-الگو قنتد, ژاکت, رزمندگان گارد Steph کاری را تکان داد سر خود را به عقب و جلو. این همه او می تواند انجام دهد.

در حالی که جادوگران گارد Bradley Beal فوران برای 22 امتیاز — از جمله پنج 3-اشاره گر — در سه ماهه اول کاری که تنزل به نیمکت در بازی او امیدوار بود به بازی در. اما به جای جشن کاری بازگشت از یک چپ دست رزمندگان از دست داده و به جادوگران 124-110 روز یکشنبه در تعقیب و گریز از مرکز.

بعد از یک, نشاط بخشی, برنده سیمرغ, رزمندگان (13-48) وارد روز یکشنبه بازی در شب دوم از یک back-to-back مجموعه با فقط هشت سالم بازیکنان. اگر آنها در برابر Beal اولیه نمره خروش و نشان داد برخی از مبارزه خسته تیم هم پاشید و در پایان.

با 2:36 چپ در سه ماهه دوم رو به جلو Marquese Chriss’ غوطه دادن خاموش یک 11-2 اجرا و پاک شده یک 12-نقطه جادوگران منجر شود. اما جادوگران (22-37) پاسخ با 10-2 اجرا خود را. هنوز دولت طلایی trailed تنها شش در حاصل کار دو تیم.

اما یک شب پس از ارتکاب تنها 10 گردش در برابر خورشید رزمندگان تبدیل به توپ بیش از هشت بار در سه ماهه سوم به تنهایی — و را مرتکب 22 در همه — به عنوان جادوگران outscored رزمندگان 31-19 در تعیین دوره است.

“من آگاه ما یک بازگشت به عقب با هشت بچه بنابراین من فکر کردم ما نگاه خسته” سر مربی Steve Kerr گفت. “اما من به بچه ها پس از بازی و … زمانی که شما نمی توانید تعداد دفعات مشاهده بر روی پاهای خود و یا عمق خود را, شما قادر به چوب به طرح بازی خود را.”

در زمان کاری را در زندگی واقعی “smh” در سه ماهه اول Beal به عنوان بسیاری از نقاط که تمام رزمندگان تیم. سوخت رسانی کاری سرخوردگی شده اند می تواند این واقعیت است که او تا به حال طولانی هدفمند یکشنبه بازی به بازی برای اولین بار از درد و رنج یک استخوان شکسته در دست چپ خود را در Oct. 30.

اما رزمندگان تصمیم گرفت در برابر آن اصرار او شرکت در یکی دیگر از کامل مرحله قبل از دادگاه. به عنوان رزمندگان هیئت مدیره یک هواپیما به دنور در دوشنبه کاری خواهد سر به سانتا کروز برای تمرین با این تیم G لیگ های وابسته.

“فقط می خواهم او را به احساس و دریافت ضرب دیده در اطراف یک کمی مانند او را به رفتن به در یک بازی” کر گفت: از آنچه که او می خواهد کاری برای به انجام رساندن در سانتا کروز.

کاری می تواند در زمان بازگشت برای پنج بازی در برابر رپتورز اما او علاوه بر این انجام خواهد شد کمی به تغییر سرنوشت این قرعه کشی محدود شود. که او را از 20 بازی به ورزش خود را عصب آسیب دست و ارزشمند در دادگاه وقت خود را با هم تیمی های جدید خود از جمله به جلو اندرو ویگینز که به پایان رسید و با 27 امتیاز 9-برای-19 تیر اندازی شش ریباند و دو پاس گل.

گارد Mychal مولدر که در ادامه به تحت تاثیر قرار دادن در 10 روز قرارداد به پایان رسید و با 17 امتیاز 6-برای-10 تیر. گارد اردن, پول, که در بازگشت از یک بازی غیبت به دلیل راست مچ پا پیچ خوردگی اضافه شده 17 امتیاز و هفت کمک می کند.

برای جادوگران Beal به پایان رسید و با 34 امتیاز در 10-برای-24 تیر اندازی و هشت کمک می کند در حالی که به جلو دیویس Bertans رفت و برای 29 امتیاز 9-برای-14 تیر اندازی. به طور کلی جادوگران رفت 20-برای-30 از 3 نقطه محدوده.

هر چند رزمندگان نگاه به جلو به گرفتن کاری پشت او را نیز در معرض از دست دادن در یک رای نبود او استفاده می شود به دوران طلایی دولت اخیر سلسله. این یک چیز برای از دست دادن از حاشیه آن دیگر برای کمک به آن است.

چند افکار…

1. پس از رفتن 1-6 در بازی با رزمندگان در گذشته دو بازی مولدر ترکیب کرده است به ساقه 11-برای-22 (6-برای-15 از 3 نقطه محدوده) برای 31 امتیاز. او را نیز تبدیل به توپ بیش از او امضا کردند.

شاید بیش از هر طلایی دولت دیگر 10-بعد قرارداد بازیکنان مولدر انجام داده بیشتر به تحت تاثیر قرار دادن و احتمالا کسب یک نقطه در 2020-21 فهرست.

نه تنها او را به یک سطح بالا 3-نقطه تیرانداز مولدر در آغوش حراست برتر گلزنان در محیط.

پس از Beal رفت برای 22 امتیاز در سه ماهه اول Kerr چاک دار مولدر بر او. هر چند تلاش یک تیم و حتی یک جعبه و یک دفاع — می تواند اعتبار برای کاهش Beal پایین (12 امتیاز در فینال سه چهارم) آن گفتن است که در هنگام بازی نزدیک بود Kerr تبدیل به جدیدترین بازیکن.

“او یک بازیکن واقعا خوبی است. من تحت تاثیر قرار نه تنها خود بلکه دفاع از خود” کر گفت. “او می پذیرد چالش نقش بزرگتر از او است.”

در همان زمان خود را به ثمر رساند تا رسید او نیز وظیفه پاسداری از امثال Devin بوکر و Beal برای بخش های این بازی است. “3-و-D” بازیکنان برتر در بازی امروز و رزمندگان امیدوارم که آنها در بر داشت یک قطعه با ارزش.

“بچه ها را در آغوش من بود و واقعا به من احساس مثل من در خانه در اینجا” مولدر گفت. “کادر مربیگری به من یک فرصت را به بازی و نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید وجود دارد و نشان می دهد که من می توانم برخی از کسب اعتماد است.”

2. این دومین-به-آخرین بازی برای دراگان بندر طلایی دولت دیگر بازیکن در 10 روز قرارداد. او رفت و برای هشت امتیاز در 4-برای-12 تیر اندازی و 10 پرتاب ریباند.

هر چند او نشان داده چشمک می زند و تا به حال یک بازی standout در ققنوس در چهار شنبه سه شنبه شب بازی در دنور می تواند آخرین شانس برای تاثیر بر رزمندگان کارکنان و جلب دوم 10 روز قرارداد.

اضافه کردن یک لایه از پیچیدگی به بندر وضعیت این واقعیت است که رزمندگان طرح به امضای گارد Chasson Randle به یک قرارداد است. این تیم امیدوار است برای تصمیم گیری در روزهای آینده, و یا می تواند نشانه Randle — که شات 40 درصد از 3 نقطه در محدوده 49 بازی برای جادوگران در فصل گذشته — به هر یک از سرشکن حداقل و یا 10 روز قرارداد.

چه تیم تصمیم می گیرد برای انجام با بندر می تواند تاثیر نوع معامله آنها را به Randle.

3. به جلو Draymond سبز (سمت چپ زانو درد) بود که در اواخر ابتدا به عنوان یک بازی در زمان تصمیم گیری یکشنبه شب. مرکز Kevon Looney (سمت چپ لگن درد) نیز کنار. کر گفت: هر دو سفر خواهد کرد و با این تیم به دنور و او نگران نیست که یا آسیب بلندمدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>