Steph کاری با آنفولانزا نمی coronavirus رزمندگان می گویند

سان فرانسیسکو — رزمندگان گارد Stephen Curry تشخیص داده شد با آنفولانزا صبح روز شنبه است اما نه به نشان دادن نشانه هایی از coronavirus به گفته پزشک تیم دکتر رابرت Nied.

“این صبح Stephen Curry شد مبتلا به آنفلوانزای A مثبت, ویروسی, تست” Nied گفت: از طریق یک تیم بیانیه. “ما را شناسایی کرده اند خود را محتمل منبع تماس است که بخشی از بسکتبال عملیات. او هیچ خاص عوامل خطر برای COVID-19. او آنفولانزای فصلی. ما شروع درمان برای استفان و برقرار تیم ما پروتکل برای آنفلوانزا قرار گرفتن در معرض.”

در روز پنج شنبه, کاری, بازگشت پس از طرد به مدت چهار ماه با دست چپ. پس از یک بازی او حکومت را برای بازی روز شنبه در برابر 76ers. همانطور که در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ جدول زمانی برای زمانی که او خواهد شد در رزمندگان صف.

در اوایل این هفته NBA با ارسال یادداشت کارگردانی تیم به اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus. کسانی که اقدامات احتیاطی شامل بازیکنان مشت-تداوم به جای دست دادن با طرفداران و اجتناب از گرفتن قلم به امضا.

پس از تایید دو مورد از این ویروس گزارش شده در سان فرانسیسکو رزمندگان در روز جمعه اعلام کرد که شنبه شب بازی در برابر 76ers در تعقیب مرکز ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. در بیانیه آنها هشدار داد “هر مهمان که احساس بیمار را بدون در نظر گرفتن علائم نباید حضور در رویدادهای عمومی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر