سانتا کروز — رزمندگان گارد خصوصی به کاری با موفقیت شرکت در اولین 5-در-5 مرحله در روز دوشنبه با این تیم G لیگ سهامداران در سانتا کروز, مارک گام مهمی در بازگشت احتمالی خود را از یک چپ دست.

“چیزی که واقعی شدن ضربه در اطراف فیزیکی از بازی تنظیمات صفحه نمایش مبارزه با بیش از صفحه نمایش شاید متراکم که دست در سقوط” سانتا کروز سر مربی کریس Weems که تحت تاثیر قرار گرفته بود با کاری مطبوع و گفت: از قیصر Permanente عرصه است.

“شما باید آن چیزهایی را احساس می کنم مثل شما آماده برای رفتن و من امیدوارم که ما به او است. … هر زمان که آنها خیال او آماده بازی او آماده خواهید بود برای رفتن.”

اگر کاری را هدف قرار داده بود روز یکشنبه بازی در برابر جادوگران را به خود امیدوار بازگشت تاریخ به رزمندگان می خواستند او را به شرکت در یک کامل داد و بیداد که بیشتر از نزدیک شبیه بازی اکشن که در انتظار او پس از چهار ماه نبود. 31-سال-گارد دچار یک استخوان شکسته در دست چپ خود را در برابر ققنوس در Oct. 30.

در سه ماهه داد و بیداد کاری در تیم آبی مربی Weems از دست رفته توسط یک نقطه به نقطه سفید تیم به رهبری جلو جاناتان سیمونز. آن سیمونز که در دفاع کاری در یک پتانسیل بازی برنده اواسط محدوده بلوز. پس از آن کاری ماند در دادگاه و رفت و از طریق تیراندازی آموزش برای 90 دقیقه.

کاری نمی خواهد با سفر دولت طلایی برای بازی روز سه شنبه در دنور اما می تواند به عنوان اوایل به عنوان روز شنبه در برابر رپتورز در تعقیب و گریز از مرکز. که ارائه می کنند به 20 بازی برای کاری به آزمون خود را عصب آسیب دیده دست چپ و ساخت برخی از شیمی با هم تیمی های جدید خود را قبل از تمدید offseason.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im