ماندن یا رفتن ؟ NCAA بهار, ورزش سالمندان وزن چه سال اضافی از واجد شرایط بودن به معنی برای آنها

بین بازی های این تیم بود تجربه سرگرم کننده مطابق با فعالیت هایی مانند حضور در لواو. سپس همه چیز در زمان به نوبه خود. تیم شروع به دیدن اخبار در مورد حوادث گرفتن به حالت تعلیق و یا لغو و مذاکرات آغاز شده در مورد اینکه آیا فصل خود را رنج می برند سرنوشت.

“سرگرم کننده نوع تغییر,” ارشد سوم baseman Katelyn Kemetmueller گفت.

یک هفته پیش پنج شنبه این تیم کشیده شد به سمت در صبحانه و مخوف اخبار تحویل داده شد: فصل بود. بنابراین بیش از حد آن ظاهر شد و مشاغل از این تیم شش سالمندان است.

“این آمار واقعا سخت برای بسیاری از ما” ارشد تبادل آس کهربا Fiser گفت. “من فکر می کنم هیچ یک از ما تا به حال فکر می کردم آن را دور گرفته شده است که سریع می باشد.”

و سپس با توجه به عقب ؟ یک روز بعد NCAA حکام کارگردانی هر سه بخش از NCAA college athletics به “تصویب قانونی تغییرات و چشم پوشی به منظور کمک به دانشجویان ورزشکار و مدارس نهفته COVID-19.” که شامل واجد شرایط بودن. ترجمه: بهار, ورزش سالمندان, به احتمال زیاد خواهد بود اعطا سال اضافی از واجد شرایط بودن برای بازگشت به مدرسه و رقابت دوباره بهار آینده.

“هنگامی که آنها منتشر شده است که من فکر می کنم این یک تسکین بزرگ برای همه” Fiser گفت. “ما واقعا ممنون NCAA است که به ما فرصت دیگری است.”

چه هستند ،

NCAA قرار داده و از آن بیانیه دو هفته پیش جمعه بود که در مورد آن حداقل تا هفته گذشته. زمانی که بخش دوم اداری کمیته منتشر شد آن مقررات و سیاست در COVID-19 مسائل مربوط.

این سیاست آمده است که موسسات می تواند “خود-درخواست” پسوند واجد شرایط چشم پوشی برای دانشجو-ورزشکاران که 2020 فصل بهار لغو شد. اما این امر تنها به “ورزشکاران که خسته واجد شرایط بودن پس از بهار سال 2020 مدت” — نام مستعار سالمندان است. همچنین به گفته یک پتو چشم پوشی صادر می شود به مجوز دانشجو-ورزشکاران با استفاده از این پسوند به ثبت نام در هر نقطه در طول 2020-21 سال تحصیلی به عنوان مخالف به بعد در دسترس فرصت است. ورزشکاران همچنین می توانید در ادامه دریافت کمک هزینه های تحصیلی ورزشی پول بدون آن شمارش به سمت تیم “معادل محدودیت” در بورس های تحصیلی.

اما کنکوردیا-St. Paul مدیر دو و میدانی ریگان McAthie با اشاره به لایحه های اضافی پول کمک هزینه تحصیلی خواهد شد زمین در پای نهاد.

“برخی از مدارس ممکن است قادر به انجام این کار است و برخی از مدارس کاملا رک و پوست کنده نمی ممکن است قادر به” McAthie گفت. “من فکر می کنم ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به دانش آموزان ما وجود دارد اما هنوز تصمیم گیری های دشوار که در حال رفتن به ساخته شده در طول راه.”

من بخش ورزشکاران و موسسات در حال انتظار برای این نوع از وضوح که در بخش دوم ارائه شده و از آن خواهد آمد اما نشده است.

“ما هر چیزی شنیده نشده است و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که (NCAA) دستکاری. من فکر می کنم آنها را ساخت که (اولیه) بیانیه بسیار به زودی درست پس از آن تصمیم (به انصراف از بهار ورزشی) من فکر می کنم آن ارائه شده برخی از امید برای کودکان و نوجوانان” Gophers مربی تیم سافت بال جیمی Trachsel گفت: در هفته گذشته. “من فکر می کنم بسیاری از سالمندان در سراسر کشور در حال انتظار برای کسانی که اطلاعات به بیرون می آیند به طوری که آنها می تواند روند که اطلاعات و چگونگی اثرات آن در زندگی خود و توانایی های بالقوه خود تصمیم گیری است.”

کار برای همه است ؟

کنکوردیا-St. Paul ارشد بیس بال infielder پاتریک Bordewick به عهده گرفت او در بازی گذشته خود دانشگاهی بیس بال بازی دو هفته و آماده خود را برای خداحافظی به هر یک از هم تیمی های خود.

اما به عنوان اخبار trickled که در بهار سالمندان در واقع می توان اعطا فصل دیگر احساسات خود را تغییر داد. Bordewick در حال برنامه ریزی در بازگشت به الماس بهار آینده. او را به دریافت مدرک کارشناسی خود را در مدیریت ورزشی این بهار و در حال حاضر برنامه ای برای شروع کار به سمت کارشناسی ارشد خود را در مربیگری و ورزشی دولت در سال آینده در حالی که دوباره پخش ارشد خود را فصل با خرس طلایی.

“من بسیار خوش شانس و خوش شانس است که که حتی یک گزینه” او گفت:.

طلایی خرس به حال شش سالمندان در فهرست خود را در این فصل است. Bordewick گفت: شاید یکی یا دو تا از همکلاسی های خود را ممکن است او را در بازگشت. چرا نمی خواهد همه آنها را?

“من می دانم که آنها می خواهند به” او گفت:. “آنها می خواهند یک سال دیگر می خواهم به بازی با این کادر مربیگری و گروه از بچه ها به دلیل آن بود که فقط یک زمان بزرگ است.”

اما آن را که ساده نیست. Bordewick یک سنت لوئیس پارک, Minn., مادری می تواند در خانه زندگی می کنند برای کاهش هزینه ها در سال آینده در حالی که ادامه تحصیل خود را. آینده را حس می کند برای او.

آن را نمی خواهد برای همه. کنکوردیا-St. Paul سافتبال ارشد هانا کارلسون شد داشتن یک حرفه ای سال ضربه .358 در صفحه با یک تیم-بهترین .585 ضربه زنی در صد. کارلسون شد با بهره گیری از موفقیت خود و همچنین هیجان زده به حرکت به جلو با زندگی او پس از پایان بازی او را حرفه ای.

در حال حاضر او با عجله به تعیین اینکه آیا کار او باید در حال حاضر و یا بعد.

“هنگامی که آن را در واقع به من رسید آن را مانند” آه ساقه چه کار کنم حالا؟'” کارلسون گفت.

او قصد دارد به حضور در مدرسه گراد برای کاردرمانی پس از به دست آوردن تجربه در زمینه های حرفه ای — مانند سلامت روان در سال آینده یا دو. یک سال دیگر از مدرسه را قرار داده که در پشت رایتر.

“من فکر نمی کنم بسیاری از شغل تمام وقت من اجازه می دهد به ترک در 2:30 برای رفتن به سافتبال عمل” کارلسون گفت. “من فکر نمی کنم من می توانم آن را به کار. اما اگر من دیدن برخی از هم تیمی های من هستند همچنین سالمندان و من دیدن برخی از آنها قصد بازگشت به بازی من فکر می کنم که رفتن به فوق العاده دشوار است. اما من فکر می کنم در این نقطه من می دانم که چه چیزی برای من است.”

McAthie گفت: وجود دارد بسیاری از چیزهایی که برای ورزشکاران در نظر گرفتن زمانی که تصمیم گیری که آیا به بازگشت برای یک سال دیگر از مدرسه به خصوص کسانی که خود را به پایان رسید برنامه ریزی تحصیل. او با اشاره به وجود یک درک عمومی که دانشجویان ورزشکار همه دارای مقادیر عظیم پول کمک هزینه تحصیلی, اما این درست نیست برای بیشتر در این بخش-دوم سطح و یا ورزشکاران در زمستان های ورزشی در کل.

“ما در حال صحبت کردن در بزرگ بورسیه و ما در حال صحبت کردن در بسیاری از پیاده روی فایرفاکس. بنابراین به آن دسته از دانش آموزان شاید آنها می خواهند به بازگشت اما این بدان معناست که ثبت نام در کلاس های آنها ممکن است در یک وضعیت مالی قادر به انجام این کار” McAthie گفت. “بسیاری از این دانش آموزان برنامه ریزی شده بود در فارغ التحصیلی آنها هنوز هم فارغ التحصیل.

“بسیاری از آنها را به طور بالقوه دارای شغل هستند که به انتظارنشسته بودند و بنابراین چگونه است که به طور بالقوه کار به عنوان آنها را وارد کنید و کار واقعی و دارای شغل تمام وقت? و می توانید از آنها در حال حاضر جفت ارز است که هنوز هم با اینکه یک عضو از یک دانشگاهی بیس بال تیم ؟ من نمی دانم که رفتن به چیزی است که رفتن به کار برای همه. به طوری که آنها ممکن است مجبور به تصمیم گیری های دشوار برای آینده خود برنامه است که آنها در حال حاضر نوع راه اندازی کرده بود.”

در سمت تلنگر, داده جهت اقتصاد کشور است عنوان این ممکن است بهترین زمان برای ورود به نیروی کار است. McAthie فارغ التحصیل کالج در سال 2009 زمانی که اقتصاد فقط بیرون آمدن از رکود است. او ارائه شده فارغ التحصیل دستیار و موقعیت آن را در زمان.

“از آنجا که وجود ندارد هر شغل” او گفت:. “این دانش آموزان ممکن است ورود به یک شبیه جهان و یک وضعیت مشابه به عنوان دور به عنوان شغل در دسترس بودن و نیروی کار می رود.”

تصمیم گیری, تصمیم گیری

کنکوردیا-سنت پل به حال چهار ورزشکاران رقابت در NCAA داخل سالن دو و میدانی مسابقات قهرمانی ملی در, تلفن همراه, Ala., دو هفته پیش. آنها کشیده کردن مسیر یک روز پس از عمل از آنجا که این مراسم لغو شد. داستان وجود دارد مانند است که در تمام سطوح دو و میدانی در سراسر کشور است.

“این افتضاح” McAthie گفت.

Trachsel گفت: لحظه Gophers سافتبال فصل به پایان رسید شد “دلخراش” برای سالمندان است. ورزشی حرفه نباید پایان می خواهم که.

که بخشی از دلیل که چرا McAthie گفت که او “100%” موافقت با تصمیمات NCAA ساخته شده است.

“(اما) آن را به عنوان ساده به عنوان تنها گفت: “همه می شود یک فصل دیگر و اجازه دهید فقط آن را بازی بیش از همه دوباره'” McAthie گفت.

حتی Fiser یک آمریکایی در پارچ دایره که می تواند منجر Gophers به یکی دیگر از زنان College World Series فصل آینده باید او بازگشت نیست و در عین حال متعهد به انجام به طوری که هفته گذشته است.

“من نمی دانم اگر من به آینده در عین حال من ساخته شده است که تصمیم گیری و وجود دارد بسیاری از پرسش ها و همه چیز که هنوز هم نیاز به پاسخ داده شود,” او گفت:. “وجود دارد خیلی بیشتر است که مردم نمی فکر می کنم. وجود دارد خیلی بیشتر به آن است که من فکر. آیا می خواهید برای تصمیم گیری — بله یا خیر — بیش از حد به زودی.”

احساسات می تواند ابر تصمیم گیری در لحظه. این دانشجو-ورزشکاران اند و دولت در حال کار با آنها را برای کمک به ایجاد بهترین تصمیم برای هر فرد است. McAthie گفت کنکوردیا-St. Paul برنامه ای برای نشستن با هر ورزشکار به بحث در مورد آنچه در آینده ممکن است مانند برای او و یا او. Kemetmueller گفت: تو دولت بوده است “بزرگ” و Trachsel عبور می کند اطلاعات مربوط به بازیکنان خود را به عنوان به زودی به عنوان او آن را دریافت.

“من فکر می کنم همه آنها به کاوش در چه NCAA محدودیت ها و دستورالعمل ها به دلیل وجود دارد بسیاری از لایه ها و دستورالعمل ها است که باید از طریق طبقه بندی شده اند که تاثیر تصمیم گیری برای مطمئن” Trachsel گفت. “من فکر می کنم آن را یک تغییر در ذهنیت و طرز فکر و به طور بالقوه برنامه های در حال حرکت رو به جلو است. ما به آنها فضای خود را. برخی از آن گفتگو شده اند تا به حال با سالمندان, اما ما می خواستیم به احترام آنها را برخی از زمان دیدن خانواده و هضم آنچه که اتفاق می افتد و آنچه را از دست داده است و تنظیم به کلاس جدید برنامه قبل از ما به نوعی فرو رفتن به مرحله بعدی.

“همانطور که از در حال حاضر, آن را هنوز هم یک فرضی و نه به همان اندازه قادر به رفتن از مقابل ‘هی که در آن شما در حال حاضر و آنچه شما فکر? چه چیزهایی برای شما مهم هستند؟’ این یک ارشد کلاس و همه آنها انجام بسیاری برای مینه سوتا است. همه آنها در سفر های مختلف و داستان های مختلف در حرفه خود به عنوان یک دزد قفل باز کن اما اگر این فرصت خود را ارائه و آن را کار کردن ما قطعا می خواهم عشق به آنها را به عقب در مارون و طلا بدون شک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>