اقامت در خانه سفارشات همراه با افزایش خشونت در ترینیداد & توباگو

ترینیداد و توباگو را کمیسر پلیس, Gary گریفیث در سخنرانی خود در راه اندازی ترینیداد و توباگو خدمات پلیس به خشونت مبتنی بر جنسیت واحد در تاریخ 21 ژانویه سال 2020 است. تصویر گرفته شده از یک ویدیو یوتیوب از این رویداد آپلود در TTPoliceService کانال.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش در سراسر جهان تاثیر COVID-19.

در سراسر جهان بسیاری از کشورها است که باید برقرار مستندات در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 نیز گزارش افزایش شیوع خشونت خانگی.

ترینیداد و توباگو است که متاسفانه این قاعده مستثنی نیست. در یک کنفرانس مطبوعاتی در 9 آوریل سال 2020 این کشور کمیسر پلیس, کاپیتان گری گریفیث اطلاعات به اشتراک گذاشته تایید که چنین جنایاتی شده اند در حال افزایش است.

در فوریه 2019 در ترینیداد و توباگو Police Service (TTPS) دریافت کرده بود 39 گزارش از “ضرب و جرح توسط, ضرب و شتم”; در فوریه سال 2020 این رقم به حال صعود به 73. به طور مشابه, در مارس 2019, گزارش خشونت خانگی شماره 42; در مارس سال 2020 وجود دارد 96.

تمام گفته گریفیث گزارش افزایش موارد خشونت داخلی از 232 در سال 2019 به 558 در سال 2020 است. او پذیرفت که افزایش تعداد گزارش های نیز ممکن است تا حدی مربوط به ژانویه سال 2020 راه اندازی TTPS’ خشونت مبتنی بر جنسیت واحد (GBVU).

واحد است که کارکنان با پرسنل پلیس که آموزش دیده در استفاده از روش های مناسب برای دست زدن به موارد حساس. در گذشته قربانیان جنسی و دیگر اشکال خشونت مبتنی بر جنسیت را به گله و شکایت از بدرفتاری ماموران پلیس و پزشکان و وکلا که ممکن است صدای ناباوری در قربانیان داستان مقابله insensitively با آنها و بزرگ تروما با درخواست نامناسب و تحقیر آمیز سوالات.

در پایان ماه مارس پس از ترینیداد و توباگو, دولت اعلام کرد که اجرای stay-at-home اقدامات برای همه اما اعضای “خدمات ضروری” به TTPS’ قربانی و شاهد پشتیبانی واحد (VWSU) آمادگی خود را برای افزایش استفاده داخلی.

از مارس 30 واحد کمک کرده است تا 48 قربانیان خشونت های خانگی و برخورد با چندین جنسی و جرائم علیه افراد زیر سن قانونی.

تنها یک ماه قبل در فوریه 28, فعالان تحویل طومار امضا شده توسط 1,700 شهروندان به دفتر نخست وزیر است. آن را به نام اصلاحات به این کشور قانون خشونت خانگی, درخواست ویژه که بودجه کنار گذاشته شود تا اطمینان حاصل شود که پناهگاه برای آزار زنان و کودکان می تواند همچنان به کار گیرند.

به عنوان بسیاری از شش نفر کشته در خشونت حوادث در ترینیداد و توباگو در دو ماه اول سال 2020 است. این کشور دارای جمعیت کمتر از 1.4 میلیون دلار است که حدود نیمی زن هستند.

گابریل حسین رئیس موسسه جنسيت و مطالعات توسعه در دانشگاه غرب هند’ سنت آگوستین دانشگاه اشاره کرد در یک ستون برای ترینیداد و توباگو Newsday که “ما پشت درهای بسته تبدیل شده است پیچیده تر از همیشه” در میان COVID-19 pandemic:

برخی از آنها شروع به احساس به دام افتاده و یا خارج از کنترل است. در پاسخ به آنها ممکن است تبدیل به تهدید و کنترل رفتارها به عنوان بخشی از ابراز نا امیدی. موارد سوء استفاده و شدت خشونت در خانواده ها ممکن است افزایش دهد در حالی که گزینه های در حال اجرا برای خانواده و یا دوستان بسته شده است. […]

همانطور که با هر گونه بحران زنان به ویژه آسیب پذیر باقی می ماند که آیا به خاطر آنها تسلط بر خدمات و صنعت خرده فروشی به عنوان کارگران و در خطر از دست دادن آن شغل و یا اینکه آنها غالب به عنوان پرستاران و خطرات مصرف که ترک آنها را دور از خانواده خود و یا به دلیل وجود تعمیق انزوای برای کسانی که در حال حاضر جدا شدن از دوستان و خانواده با سوء استفاده همکاران یا که جدا خود به دلیل شرم.

تا آنجا که سوء استفاده جنسی می رود, Hosein اضافه شده:

دختران در معرض خطر سوء استفاده جنسی است به خصوص بالا در حال حاضر که عموهای stepfathers عموزاده و دیگر مردان بیشتر حال و دشوار به فرار. آسیب پذیری ما همه احساس در حال حاضر می توانید قربانیان احساس حتی کمتر قادر به ارائه گزارش و یا ترک به خصوص اگر آنها نیز زنان و دختران با ذهنی و یا معلولیت های جسمی است.

این TTPS جدید گزارش پارامترهای حاکم جنسیتی جنایات این امکان را برای گزارش شده قربانیان بدون نیاز به جسمی وارد یک ایستگاه پلیس. به جای آنها می توانید گزارش را از طریق TTPS برنامه و یا با تماس با اورژانس ملی با شماره 999.

این واحد همچنین با این نسخهها کار از نزدیک با TTPS’ حفاظت از کودکان واحد و همچنین غیر دولتی سازمان ها و آژانس های مانند کودکان قدرت محافظت می کند که افراد زیر سن قانونی که نیز رنج می برند در دست معتادان است.

در ترینیداد و توباگو وجود دارد چندین سرویس در محل برای مبارزه با خشونت علیه زنان و کودکان است. جدا از ترینیداد و توباگو, خدمات پلیس به خشونت مبتنی بر جنسیت و حفاظت از کودکان واحد وجود دارد 800-ذخیره یک خط تلفن است که معاملات با موارد خشونت خانگی است. کودکان قدرت رجیستری همچنین دارای یک لیست از پشتیبانی دیگر سازمان ها. تا آنجا که معلولیت رفتن هر کسی که نیاز به پشتیبانی می توانید برای رسیدن به پایا مرکز که ارجاع درخواست به ناتوانی سازمان مناسب ترین را به آدرس نیاز دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>