‘در خانه بماند” منظور آزمون مینه سوتا قابلیت های اینترنت

اکثر Minnesotans دسترسی به اینترنت سریع اتصالات بسته به چه مقدار از آنها می خواهید به پرداخت. هشتاد و شش درصد از مینه سوتا خانواده ها می تواند اتصال به اینترنت ارائه سرعت دانلود حداقل 100 مگابیت در ثانیه.

مشاور ارتباطات Jon آستین دارای دو “لوله” ارسال داده به مینیاپولیس خانه که در آن او کار می کند. او با استفاده از خدمات از ما اینترنت و Comcast.

Austin گفت همسرش, پسر و پسر دختر همه کار و کار کردن بدون هیچ سکسکه. آنها با استفاده از اینترنت به صورت چند حزبی ویدئو کنفرانس و حتی کلاس های یوگا.

“بین دو لوله ما به ندرت slow down,” او گفت:.

برنت Eckhoff می آموزد که زبان انگلیسی در هاپکینز مدرسه منطقه و همسرش, جانت می آموزد اسپانیایی. مینیاپولیس زن و شوهر قصد دارد برای تدریس به کلاس از طریق اینترنت است که می تواند یک چالش اگر آنها نمی ارتقا فعلی خود را از اتصال به اینترنت بی سیم. Eckhoff گفت: اگر آنها در گوگل تصویری تماس با همکاران “ما باید مطمئن شوید که هیچ کس دیگری است که با استفاده از Wi-Fi.”

Eckhoff گفت: او همچنین در مورد دانش آموزان با داشتن سرعت اتصال داده و قصد دارد برای شرکت در کلاس های آنلاین.

“ما هیچ ایده چه چیزی ما وضعیت دانش آموزان است,” او گفت:. “من حدس می زنم که اول هفته است رفتن به یک مقدار زیادی از ‘Can you hear me? سلام? شما می توانید به من ارسال چیزی؟”‘

خدمات پهن باند بوده است برگزاری خوب به طور کلی در سراسر کشور تا کنون با وجود افزایش telework.

“ما شده است heartened با پاسخ CenturyLink و Comcast و دیگر [ارائه دهندگان خدمات اینترنت] در دولت که همیشه می گفت:” ما قصد داریم به انجام همه چیز ما می توانید مطمئن شوید که اتصالات پهن باند قوی و سریع برای Minnesotans که به طور ناگهانی خود را انجام مقدار زیادی کار بیشتر از خانه از آنها تا کنون در گذشته'” گفت: Steve بیشه کمیسیون از وزارت امور خارجه اشتغال و توسعه اقتصادی است.

ترافیک وب سایت راه های افزایش دو رقمی هستند. اما ویلیام Lehr یک دستیار پژوهش در علوم رایانه و هوش مصنوعی در آزمایشگاه در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: هیچ چیز به نگرانی در مورد.

“اگر آن را می رود تا 100 درصد ما احتمالا می تواند آن را اداره کند بدون حد از یک مشکل است. و با کمی بیشتر منجر به زمان ما می تواند بیشتر از آن است که” او گفت:.

Lehr اشاره می کند که Netflix و دیگر جریان ویدئو خدمات مورد توافق برای محدود کردن وضوح بالا جریان در اروپا — بی ارزش است.

“که احتمالا بیشتر در مورد سیاست و مردم احساس خوبی از آن است که در مورد چیزی که واقعا نیاز به اتفاق می افتد,” او گفت:. “اینترنت بطرز شگفت انگیزی قادر به مقابله با چیزهایی مانند ترافیک.”

تراویس کارتر مدیر عامل شرکت مینیاپولیس مبتنی بر اینترنت ایالات متحده گفت: هفته ترافیک در شبکه این شرکت در حال حاضر در خط با آنچه معمول برای حوادث بزرگ مانند سوپر باول بازی های المپیک یا بازی وایکینگها مینه سوتا.

“این قابل توجه مالیات بر شبکه,” او گفت:. “اما آن را غیر معمول ترافیک الگوی چرا که بیشتر مردم در حال بدیهی است که در حال حاضر کار از خانه است.”

و کارتر گفت: مردم به دنبال روز, سرگرمی, بیش از حد.

“ما Netflix, Hulu و یوتیوب سرور بسیار شلوغ در طول روز گفت:” منعکس کننده بیش از 150 ، 000 به تازگی بیکار Minnesotans و خارج از مدرسه دانش آموزان است.

کارتر گفت: ثبت نام های جدید-یو پی اس شده اند دو برابر نرخ طبیعی در ماه مارس است. در ضمن ما اینترنت است که ارائه رایگان از Wi-Fi دسترسی 2,500 نقاط اطراف مینیاپولیس. آنها ارائه سرعت تا 10 مگابیت در ثانیه.

Comcast فراهم می کند دسترسی به اینترنت رایگان در حدود 40,000 Wi-Fi نقاط داغ در سراسر کشور. این شرکت waiving معمول آن ترابایت ماهانه کلاه در محبوبیت.

“به عنوان مدارس به حالت تعلیق در کلاس و شرکت در حال تشویق کارکنان به کار از خانه ما می دانیم که آن را حیاتی است که آمریکایی ها همیشه در ارتباط ماندن” گفت: سخنگوی جیل Hornbacher.

شبکه این شرکت ساخته شده است برای رسیدگی به تغییرات و جهش در استفاده مانند کسانی که در حال حاضر رفتن. Hornbacher اضافه آن را در هیچ جا در نزدیکی نقطه بودن overtaxed.

Comcast نیز ارائه شده است واجد شرایط خانواده های کم درآمد دو ماه سرویس رایگان در حالی که بالا بردن حداقل سرعت دانلود برای سرویس به 25 مگابیت در ثانیه. قیمت به طور منظم است که 10 دلار در ماه است. دیگر ارائه دهندگان بسته های مشابه.

25-ذره اتصال باید به اندازه کافی خوب برای نمونه telcommuter حتی اگر دیگران در خانه شراب خواری های مورد علاقه خود را نشان می دهد گفت: Luke Deryckx ارشد تکنولوژی افسر در Ookla یک سیاتل بر اساس شرکت است که نظارت بر عملکرد اینترنت از طریق میلیون ها نفر روزانه سرعت چک.

برای هفته مارس 16, متوسط سرعت برای Minnesotans حدود 100 مگابیت در ثانیه.

“در بیشتر قسمت ها, همه چیز نسبتا پایدار” Deryckx گفت. “بسیاری از بزرگترین ارائه دهندگان سرعت که بیشتر یا کمتر مسطح از جایی که آنها در چند هفته گذشته است.”

با 100 میلیون ذره اتصال آن را ممکن است برای دانلود یک دو ساعت فیلم HD در چهار و نیم دقیقه.

بسیاری از مشتریان از برخی از ارائه دهندگان خدمات اینترنت می توانید با سرعت ارتقاء گاهی اوقات آن روز فقط با یک تماس تلفنی و یا ایمیل به عنوان طولانی به عنوان آنها مناسب مودم. هیچ تماس خدمات مورد نیاز است.

CenturyLink ارائه می دهد با سرعت ارتقاء گوشی بیش از حد.

Comcast می گوید همان روز افزایش سرعت در دسترس برای مشتریان موجود. خانواده ها با کابل قطره اما هیچ سرویس اینترنت می توانید قلاب تا با سفارش خود نصب کیت و یا چیدن یک در Comcast در فروشگاه. یک تکنسین سفر مورد نیاز است برای ایجاد خدمات برای آن دسته از مشتریان.

کسانی که بدون کابل رها کردن نیاز به برنامه نصب و راه اندازی. در حال حاضر در دسترس است که مشابه و یا بعد.

رادیو دولتی مینسوتا اخبار شنیده می شود در دولوت در 100.5 FM و یا آنلاین در MPRNews.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>