Stauber بادبان به ایران با نامزدی در 8 منطقه

Rep. پیت Stauber دریافت خود را در حمایت قاطع مد جمعه در یک آنلاین کنوانسیون برای 8th کنگره منطقه ای حزب جمهوری خواه.

در هرمانتاوون مبتنی بر جمهوری خواه برنده نامزدی به اتفاق آرا در طول یک کنوانسیون با حضور از راه دور توسط نمایندگان از سراسر 18 استان ها در 8 منطقه. Stauber شد بلامنازع برای نامزدی.

“این یک افتخار برای یک بار دیگر دریافت اتفاق آرا تایید دوستان من در منطقه 8 و من نگاه به جلو به ادامه مبارزه در کنگره برای ما راه زندگی” Stauber گفت: در انتشار اخبار.

Stauber امیدوار است برای تبدیل شدن به اولین عضو جمهوری خواه کنگره برای پیروزی در انتخابات مجدد در مینه سوتا در 8 منطقه از ویلیام Pittenger برنده انتخابات مجدد در سال 1944.

Stauber اظهار نظر در ماهیت غیر معمول از کنوانسیون.

“یک سال پیش ما می تواند هرگز تصور ما می تواند نشستن در آشپزخانه و اتاق نشیمن خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر و تلفن های هوشمند برای انجام این کنوانسیون” او گفت:. “ما نمی توانیم از دست دادن بینایی از این واقعیت است که قبل از coronavirus زده اقتصاد امریکا در حال حرکت بود در یک تاریخی سرعت و تان شدیدا در سطح ما تا به حال دیده اند ، ما وجود دارد می توانید دوباره و هنگامی که ما انجام خواهیم بود قوی تر و انعطاف پذیر تر متکی به ملت است.”

سه دموکراتیک-کشاورز-کارگر نامزدها کوین Nystrom, Gaylene Spolarich و سورن سورنسن در حال رقابت برای حزب خود را از نامزدی در اواخر این ماه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>