ایالت نمایش ستون ها: روز زمین بازگشت از سود گرسنه شرکت

آن را زنگ خطری. من تمام شد ، مارس 22 سرعت من شد روز مورد علاقه از سال است.

این ارتباط عاطفی به رهبری مادام العمر دخالت در جنبش زیست محیطی. من ایجاد یک رویداد در مرکز طبیعت من کارگردانی شده. ما کاشته درختان کشیده گیاهان مهاجم برداشت زباله مورد مطالعه مسائل مربوط به انرژی و تمرکز توجه ما بر صرفه جویی در جنگلهای انبوه و گونه های در معرض خطر.

در سال 1989 به من کمک کرد تا طرح سوتا 20 سالگرد جشن روز زمین. که کمیته برنامه ریزی در نهایت بدل به مینه سوتا شبکه روز زمین. برای چندین سال مردم علاقه مند به همه چیز از انرژی خورشیدی و اتانول به ازدیاد جمعیت و حفاظت از حیات وحش پیوست و نیروهای خود را برای آموزش یک دیگر و مردم است. من تبدیل شد به مراتب بهتر فعال از آنجا که تجربه.

اما گذشت زمان, من به تماشای زمین روز تکامل است. و نه در یک راه خوب. اولیه انگیزه اولین روز زمین — نیاز به محدود کردن رشد سریع جمعیت به کاهش تاثیر بر محیط زیست — بود زیر فرش جاروب. شرکت های که می خواستم به فروش “سبز” محصولات شرکت تصمیم گرفتند تعطیلات به عنوان یک ابزار بازاریابی است. آن را همه چیز در مورد 50 چیزهایی که شما می توانید خرید — لامپ کم مصرف, مواد غذایی آلی و کیسه های پارچه ای — برای صرفه جویی در این سیاره است. درست مثل روز رئیس جمهور است که در حال حاضر بهانه ای برای فروش تشک.

امریکا باید یکی دیگر از خواب بیدار کردن تماس. ما مسئولیت داریم که به بحث در مورد ظرفیت حمل, ایالات متحده است. ازدیاد جمعیت به طور مستقیم باعث بی شمار مشکلات زیست محیطی ما در حال حاضر مواجه است.

زمانی که اولین روز زمین اتفاق افتاده است که ایالات متحده تا به حال بیش از 205 میلیون نفر است. ما پس از افزایش جمعیت ما به 329 میلیون دلار تا حد زیادی به دلیل بالا-جایگزینی نرخ باروری در طول دهه 1970 و 80 و افزایش نرخ مهاجرت. در حالی که نرخ باروری کاهش یافته است در سال های اخیر به حدود سطح جایگزینی ما جمعیت در ایالات متحده است که هنوز هم به سرعت در حال رشد با توجه به مهاجرت از کشورهای دیگر است. ملت ما جمعیت را در رسیدن به 441 میلیون 2065 با توجه به تحقیقات پیو — و 88 درصد از این رشد خواهد آمد از مهاجرت.

اضافه کردن بیش از 100 میلیون اضافی مصرف کنندگان به کشور ما را تهدید می کند ما فضاهای باز و حیات وحش و آب شیرین سفره های آب. در عین حال گفتگوهای بسیار کمتر اقدام در مورد مجموع نرخ باروری و یا مهاجرت سهمیه در حال حاضر تابو حتی در میان بزرگترین سازمان محیط زیست.

من بازی کردن در مینه سوتا جنگل نزدیک خانه من. من عاشق طبیعت و گرفتار شد توسط حیوانات وحشی در سنین پایین. در حال حاضر تمام است که در خطر است. ما هیچ طرح واقعی در محل برای رسیدگی به این علت زمینه ای است.

در سال 1970 از 20 میلیون نفر در راهپیمایی در اعتراض به شیوه برخورد ما با محیط زیست است. به عنوان 50 سالگرد روز زمین نزدیک بیایید یک بار دیگر مهار این انرژی و اصلاح بعد از شرکت های بزرگ که مشاهده آن به عنوان یک فرصت برای سود. اجازه دهید آن را یک بار دیگر بود که از خواب بیدار کردن تماس با ما نیاز به نمودار یک مسیر متفاوت برای خودمان و فرزندان ما.

کارن Shragg یک نویسنده و محیط زیست مشاور زندگی در ریچفیلد مینه سوتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>