دولت دیوان عالی بازنشستگی خونتان بان

در نزدیک تماشا آزمون های حقوقی برای حمایت از دولت حقوق بازنشستگی دادگاه عالی کالیفرنیا در روز پنج شنبه به اتفاق آرا تایید 2012 ممنوعیت “خونتان” — یک عمل است که باد و مزایای پرداخت شده به بازنشستگان و پس از آن هزینه های عمومی است.

اما قضات نا امید بازنشستگی اصلاح طلبان که امیدوار بود آنها را بیشتر و دور تراشه در اصطلاح کالیفرنیا قانون قدیمی دهه دکترین دیده می شود به عنوان یک مانع به تغییرات قابل توجه به کمبود بودجه روبرو عمومی بازنشستگی کارکنان برنامه ای که به شدت رو به افزایش هزینه های بلعیدم بودجه و موجب افزایش مالیات.

تصمیم دادگاه در معاون کلانتر انجمن آالمدا کانتی مقابل آالمدا کانتی کارکنان کانون بازنشستگان درگیر تغییرات ناشی از کارکنان بازنشستگی اصلاحات عمل می کنند که به دنبال محدود کردن درآمد است که می تواند در محاسبه فردی مزایای بازنشستگی. سابق رژیم صهیونیستی. جری براون تحت فشار قرار دادند برای این قانون — که در زمان اثر در سال 2013 — برای مهار افزایش هزینه برای دولت حقوق بازنشستگی که تا به حال دچار رکود عمیق و زیان.

در مسئله در این مورد این نوع از جبران خسارت که کارکنان شده بود نسبت به شمارش حقوق بازنشستگی خود را. بازنشستگی است که به طور معمول محاسبه درصد یک کارمند پرداخت ضرب سال کار کرده است.

اما کارکنان دولت در آالمدا کانتی به عنوان به خوبی به عنوان کنترا کوستا و شهرستان مرسد که پیوست و به عنوان شاکی شده بود با اضافه کردن مرخصی استفاده نشده و یا دیگر معوق ترک نقد را پس از بازنشستگی به حقوق و دستمزد پایه برای افزایش حقوق بازنشستگی خود را چک 25% یا بیشتر است.

کارکنان استدلال کرد که ممنوعیت بازنشستگی خونتان اصلاح قانون فرار گرفتار کالیفرنیا قانون است. که حکومت ناشی از یک سری از تصمیمات حقوقی در وزارت امور خارجه است که باید تفسیر شده است به معنی ارزش یک دولت کارگر طرح بازنشستگی هرگز نمی تواند کاهش می یابد مگر اینکه جبران دیگر به همان اندازه ارزشمند جبران. این دکترین بر آن را به مقدار یک قرارداد تخلف اگر چه برخی از باریک تغییرات را می توان مجاز به درستی حفظ این طرح است.

این قانون سختگیرانه تر از آن در اکثر ایالت ها و همچنین به عنوان کسانی که برای شرکت های خصوصی که در آن کارگران گذشته بازنشستگی درآمد هستند اما کارفرمایان می توانند با کاهش برنامه های خود را برای رفتن به جلو.

در این نظر توسط رئیس دادگستری تنی Gorre Cantil-Sakauye دادگاه متوجه شد که بخش کارکنان “هیچ اکسپرس قراردادی مناسب برای محاسبه مزایای بازنشستگی خود را در شیوه ای متناقض” با اصلاحات در حقوق بازنشستگی عمل می کنند. که قانون به آنها اشاره شد “برای تصویب این قانون اساسی جایز هدف از بسته شدن نقاط ضعف و جلوگیری از سوء استفاده از سیستم بازنشستگی است.”

جاناتان V. Holtzman که شرکت به نمایندگی مرکزی کنترا کوستا بهداشتی منطقه در این مورد گفت: “دادگاه “ساخته شده و پیشرفت است.”

“این باعث می شود یک تن از معنا که اگر شما سود خواهم خونتان که شما باید آن حس را ندارد به پرداخت قابل مقایسه مقدار برای خلاص شدن از آن به دلیل آن را نمی باید وجود داشته” Holtzman گفت. “اما در سمت تلنگر از سکه آن را احساس می کند حداقل مانند دادگاه بیشتر تثبیت شده در برخی از جنبه های به اصطلاح کالیفرنیا قانون است.”

دادگاه اذعان کرد که دولت و رهبران کسب و کار “ما می خواهیم برای استفاده از این تصمیم به عنوان یک مناسبت به بازبینی و تجدید نظر در کالیفرنیا قانون با این استدلال که این قانون به منزله یک تفسیر نادرست از بند قرارداد و بد سیاست های عمومی.”

اما قضات گفت که چون آنها به این نتیجه رسیدند که تغییرات در موضوع در این مورد نمی نقض قرارداد بند از کالیفرنیا حکومت آنها را دیدم هیچ دلیلی برای “اساسی reexamination از قانون است.”

که نا امید بازنشستگی اصلاح طلبان مانند کارل DeMaio که نویسنده سن دیگو 2012 اصلاحات حقوق بازنشستگی ابتکار به شهرستان کلاه کارمند دولت حقوق بازنشستگی و سوئیچ ترین استخدام های جدید به 401k حساب بازنشستگی. که ابتکار اصلاحات گذشت همان روز به عنوان حقوق بازنشستگی اصلاحات اندازه گیری در سن خوزه.

“توسط تهیه باریک حاکم است که sidesteps ضعف های اساسی با بدنام کالیفرنیا قانون دادگاه عالی کالیفرنیا به نظر می رسد خم جهنم در وادار کالیفرنیا مالیات دهندگان به تحمل هزینه بیش از حد ناپایدار بازنشستگی پرداخت برای دولت و دولت های محلی کارکنان” DeMaio در بیانیه ای گفت.

اما تیموتی K. تالبوت که به نمایندگی از شهرستان کنترا کوستا ایالت معاون کلانتر انجمن در این مورد گفت: آنها بیش از حد نا امید شدند.

“از یک کارمند دیدگاه” تالبوت گفت: “آنها باور دارند که آنها وعده داده شده بود چیزی آنها را دریافت نکرده است و آنها کار کرد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر