دولت می پرسد کسانی که از کار به تلو تلو خوردن بیمه بیکاری برنامه

وزارت اشتغال و توسعه اقتصادی در یکشنبه 29 مارس صادر راهنمایی برای بیکار Minnesotans به تلو تلو خوردن برنامه های کاربردی بر اساس آخرین شماره خود را به شماره امنیت اجتماعی. مقامات گفتند آنها را تجربه کرده ام یک موج از برنامه های کاربردی است که ضعف مراکز تماس و سند وب سایت.

در اطراف 239,263 کارگران در دولت برای اعمال نرخ بیکاری از آوریل 16, بیش از اعمال در تمامیت 2019, عمل کمیسر استیو گرو گفت.

“این است که به ما اجازه می دهد برای ارائه سریعتر و موثرتر خدمات” بیشه گفت. “تا کنون امروز آن کار شده است واقعا ما توانسته ایم به عقب بر گردیم به مردم با سرعت بیشتری.”

گرو تشویق متقاضیان به پر کردن اطلاعات مورد نیاز در سند وب سایت برای آزاد کردن خط تلفن برای کسانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست و یا کسانی که نمی توانند به اینترنت دسترسی داشته باشید. مقامات وزارت خواسته مردم با 0 و 1 یا 2 به عنوان آخرین رقم شماره تامین اجتماعی خود را به درخواست جمعه, 3, 4 یا 5 درخواست سهشنبه, 6, 7, 8 و یا 9 به درخواست چهارشنبه و دیگران به اعمال پنج شنبه و یا جمعه.

کسانی که در حال حاضر به امضا نخواهد شد و تغییر در روش های برنامه نمی خواهد تحت تاثیر منافع کل است که متقاضیان واجد شرایط هستند.

این چشم انداز مثبت در برنامه های کاربردی برای بیمه آمد و به عنوان مینه سوتا روز دوشنبه گزارش 73 موارد جدید COVID-19 در دولت آوردن این دولت در مجموع به 576 موارد تایید شده. که رقم در نظر گرفته شده است به یک undercount.

بیشه نیز تشویق کسب و کارهای کوچک آمار اقتصادی اثرات دستور اجرایی با هدف محدود کردن این بیماری را به درخواست برای وام اضطراری.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

اطلاعات بیشتر در مورد تقاضا برای بیمه بیکاری را می توان در سند وب سایت در https://uimn.org/applicants/ و کسانی که قادر به دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید 1-877-898-9090.

مینه سوتا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در خانه: 651-201-3920.

مدرسه و مهدکودک تدریس خصوصی در خانه: 651-297-1304 یا 800-657-3504.

MDH COVID-19 وب سایت: بیماری کروناویروس (COVID-19) وب سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>