فصل پنج استارت موجود در Starz برنامه و تقاضا در

Starz به اشتراک گذاشته شده فصل پنج والاتر از Outlander در آن برنامه و در تقاضا در نیمه شب در آغاز فوریه. 14 چند روز قبل از آن خطی برتر. مشترکین می توانند دسترسی به نشان می دهد در اوایل که Starz تماس روز ولنتاین هدیه به طرفداران نشان می دهد.

بازیگران از جمله Caitriona Balfe, Sam Heughan, سوفی Skelton and Richard رنکین اعلام این خبر در اولین رویداد در هالیوود پالادیوم در جریان Facebook Live.

فصل برتر اتفاق می افتد در Starz یکشنبه, فوریه. 16 در 8 p. m. ET/PT.

فصل پنج است Frasers مبارزه برای خود و خانواده و خانه آنها را جعلی در فریزر ریج. جیمی باید در پیدا کردن یک راه برای دفاع از همه که او ایجاد کرده در امریکا و برای محافظت از کسانی که نگاه کردن به او برای حفاظت – در حالی که پنهان کردن رابطه اش با Murtagh Fitzgibbons, مرد, چه کسی فرماندار ویلیام ترایون دستور داده است تا او را به قتل برسانند. با خانواده اش هم در آخرین کلر باید با استفاده از دانش پزشکی خود و دوراندیشی به جلوگیری از آنها را از هم جدا پاره یک بار دیگر.

Ronald D. Moore, Maril Davis, Matthew B. Roberts, Toni Graphia اندی Harries و جیم Kohlberg اجرایی تولید Outlanderاست که با الهام از Diana Gabaldon سری کتاب.

قد بلند کشتی تولیدات سمت چپ عکس و داستان و معدن عرضه شرکت تولید نشان می دهد در ارتباط با Sony Pictures Television.

Starz تمدید Outlander برای فصل ششم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de