Starz گسترش ‘قدرت’ داستان با 3 بیشتر Spinoff سریال


حرکت در میان افت مشترکین

با محبوب ترین نشان می دهد قدرت پایان روز شنبه, Starz اعلام کرد سه اضافی مجموعه در قدرت جهان است.

این حرکت به عنوان کانال گزارش یک قطره در مشترکان و چهره یک چالش در گرفتن بینندگان به ثبت نام در یک کسب و کار جدید آرایش با Comcast.

Starz قبلا اعلام کرده بود قدرت کتاب دوم: ارواح, مجموعه ای است که انتخاب کنید تا جایی که اصلی نمایش به سمت چپ خاموش.

هر چهار سری در قدرت جهان از Courtney Kemp و کورتیس “50 Cent” جکسون خواهد بود تولید شده توسط Lionsgate Television.

جدید قدرت سری در دسترس خواهد بود به طور انحصاری در سراسر Starz’ رد پای جهانی در آن پلت فرم بین المللی StarzPlay دادن به مشترکین در سراسر جهان دسترسی به قسمت های بعد و تاریخ ایالات متحده برای اولین بار.

Starz به پدر و مادر Lionsgate گزارش درآمد خود را که اوایل این هفته گفت که داخلی آن مشترک بودند پایین 1.6 میلیون از یک سال پیش و پایین 1.2 میلیون از سه ماهه قبلی است. جهانی Starz به مشترکین بودند تا 8% از یک سال پیش.

تحلیلگران متمرکز شده و در چه جدید Comcast مقابله معنی خواهد بود که برای Starz در نظر چگونه بسیاری از مشترکان این شبکه را حفظ کنید و چه مقدار از درآمد حاصل از آن تولید خواهد شد. برخی از مشترکین که گرفتن شده Starz را به آن سفارش یک جداجدا سفارش داده شده و دیگران خواهد پرداخت کمتر است.

“ما فکر می کنم قدرت آخر در ماه فوریه می تواند منفی بوسیله اسباب گردنده رویداد برای Starz” گفت: تحلیلگر Staven Cahall در ولز فارگو در یک یادداشت تحقیقاتی پنج شنبه. “قبلی Comcast معامله نیز منقضی می شود و در حالی که Lionsgate ممکن است گرفتن یک مناسب و معقول تکه از درآمد بیش از, زمان, زن و شوهر بعد از چهارم به احتمال زیاد به نگاه متلاطم برای عملکرد در شبکه های رسانه.”

مهندس فکر می کند با اضافه کردن بیشتر قدرت آن را افزایش می دهد.

“در تاریخ تلویزیون تنها چند را انتخاب کنید نشان می دهد که الهام گرفته از چهار متوالی سری پسوند های راه اندازی به فعال تولید و توسعه در همان زمان گفت:” جفری هرش مدیر عامل شرکت Starz, در بیانیه ای. “این جدید و هیجان انگیز فصل ادامه خواهد داد این سفر از برخی از قدرت را بحث برانگیز ترین شخصیت در حالی که این برنامه شامل یک رشد گروه, پیچیده, شخصیت متمایز همراه با اکتان بالا درام است که مجموعه ای از قدرت در یک کلاس خاص خود را دارد.”

قدرت کتاب دوم: ارواح ستاره Mary J. Blige, روش و چند تن از اعضای اصلی سری بازیگران.

قدرت کتاب سوم: بالا بردن Kanan prequel مصرف بینندگان به 90s با Kanan استارک شخصیت.

قدرت کتاب چهارم: نفوذ دنبال Rashad, Tate, بازی های برگزار شده توسط Larenz Tate, در تعقیب او از قدرت سیاسی است.

قدرت Book V: نیروی نشان می دهد تامی Egan, بازی های برگزار شده توسط جوزف Sikora پس از ترک نیویورک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید