توسط Chauncey Alcorn | ایسنا

سازگار با محیط زیست آگاه دوستداران قهوه است که خود را لیوان به خرید fresh java در استارباکس نمی قادر خواهد بود به انجام این کار در حالی که برای.

استارباکس در روز چهارشنبه اعلام کرد که به طور موقت تعلیق استفاده شخصی فنجان و تباهي در فروشگاه خود را برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

EVP Rossann ویلیامز گفت: این شرکت ادامه خواهد داد و به افتخار آن 10 درصد تخفیف برای هر کسی که به ارمغان می آورد در یک شخصی فنجان یا لیوان ها برای قهوه و حتی مشتریان می توانند از آنها استفاده نمی کنید.

“ما خوشبین هستند این خواهد بود که یک وضعیت موقت” ویلیامز گفت: در نامه ای سرگشاده نوشته شده در وب سایت این شرکت.

استارباکس گفت: همچنین افزایش تعداد شستشو در آن شرکت عمل فروشگاه ها و تعلیق مربوط به کسب و کار مسافرت هوایی داخلی و بین المللی برای بقیه مارس با توجه به ویلیامز.

جلسات بزرگ در این شرکت دفاتر در ایالات متحده و کانادا هستند که به تعویق افتاد و یا اصلاح ،

“ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با شفافیت و عمل شجاعانه و مسئولانه برای اطمینان از سلامت و رفاه همکاران و مشتریان ما” ویلیامز گفت.

استارباکس را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد چه مدت آن را تعلیق برنامه است. سیاتل-بر اساس زنجیره ای قهوه داده شده به مشتریان تخفیف برای استفاده از خود را در فنجان برای خرید پس از سال 1985 با توجه به وب سایت این شرکت.

در سال 2010 استارباکس راه اندازی یک کمپین ترویج استفاده از شخصی تمبلرس برای کاهش آن کاغذ زباله خروجی. این برنامه مانع از میلیون ها پوند از مقاله از پایان در محل های دفن زباله ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im