Stankey انتخاب مدیر عامل AT&T, موثر, ژوئن 1


استفنسون اعلام کرد برنامه ای برای بازنشسته ژانویه 2021

زمان AT&T اجرایی جان Stankey انتخاب شد جدید شرکت مدیر عامل موثر در ژوئن 1 سال 2020 است.

AT&T در حال حاضر مدیر عامل شرکت Randall Stephenson بازنشسته است, اما همچنان به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره تا ژانویه 2021. Stankey نیز انتخاب شده برای AT&T هیئت مدیره.

Stankey بود یک کلید در استفنسون پر سر و صدا طرح به نوبه خود AT&T به بیشتر از یک رسانه-محور شرکت. او به نام رئیس WarnerMedia پس از AT&T به دست آورد تایم وارنر و بازسازی آن را قادر به تمرکز بر روی ایجاد محتوای جدید, جریان, خدمات, HBO Max که راه اندازی مارس 27.

در این روند بسیاری از مدیران ارشد در زمان وارنر چپ این شرکت است.

Stankey نامگذاری شد COO اکتبر گذشته. مدیر عامل جدید از WarnerMedia سابق Hulu سر Jason Kilar شروع می شود در این شرکت در ماه آینده.

“تبریک می گویم جان و من مشتاقانه منتظر به همکاری با او به عنوان رهبری تیم حرکت رو به جلو در ما طرح های استراتژیک در حالی که مرور مشکل اقتصادی و بهداشت و درمان چالش های حال حاضر رو به کشور ما و جهان” گفت: Stephenson. “جان حق تجارب و مهارت و عزم راسخ هر مدیر عامل باید به عمل در اعتقادات خود. او فوق العاده رهبری تیم پردازنده برای اطمینان از AT&T قوی باقی می ماند و همچنان به ارائه به مشتریان و سهامداران برای سال آمده است.”

“من افتخار دارم به منتخب بعدی مدیر عامل شرکت AT&T یک شرکت با یک تاریخ غنی و آینده ای روشن” گفت: Stankey.

Stankey پیوست AT&T در سال 1985. او در استراتژی شرکت های بزرگ و تکنولوژی عملیات و رسانه و سرگرمی در این شرکت است.

“من با تشکر از رفتن به Randall برای چشم انداز خود را و برجسته رهبری در طول یک دوره از تغییر فوق العاده ای و سرمایه گذاری در هسته قابلیت های مورد نیاز برای موقعیت AT&T خوبی برای سال های پیش رو” Stankey گفت. “و من قدر هیئت مدیره اعتماد به نفس در من پیشرو شرکت ما در طول فصل بعد از رشد و نوآوری در نگه داشتن مردم متصل آگاهانه و سرگرم. ما یک شرکت پیشرو مارک و یک کارمند بزرگ تیم که من ممتاز به منجر شود. من نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد فرصت های جدید ما باید برای خدمت به مشتریان و جوامع و ایجاد ارزش برای سهامداران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>