استنفورد حذف 11 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ورزش

استنفورد به موفق ترین ورزشی بین دانشکده برنامه در کشور را حذف کرده است varsity 11 تیم به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های مالی است.

“ما در حال حاضر با این واقعیت است که تغییر قابل توجهی مورد نیاز است برای ایجاد ثبات مالی برای دانشگاه استنفورد دو و میدانی و ارائه پشتیبانی اعتقاد ما بر این ضروری است برای ما دانشجو-ورزشکاران به اکسل” مدیر ورزشی برنارد Muir نوشت: در نامه ای به دانشگاه و جامعه است.

او ادامه داد:

“همانطور که می دانید دانشگاه استنفورد در حال حاضر ارائه می دهد بیشتر ورزشی تیم اول دانشگاه یا دانشکده را نسبت به دیگر بخش های دانشگاه در کشور است. هدف ما این است که به ارائه پشتیبانی بسیار عالی و تجربه در سطح جهان برای ما دانشجو-ورزشکاران در ورزش است که ما ارائه می دهیم. با این حال ارائه 36 تیم اول دانشگاه یا دانشکده با سطح حمایت است که سزاوار آنها است تبدیل شدن به یک جدی و رو به رشد مالی چالش است.

“ما در حال حاضر با این واقعیت است که تغییر قابل توجهی مورد نیاز است برای ایجاد ثبات مالی برای دانشگاه استنفورد دو و میدانی و ارائه پشتیبانی اعتقاد ما بر این ضروری است برای ما دانشجو-ورزشکاران به اکسل.

“در این زمینه ما در حال نوشتن امروز با برخی بسیار دشوار است ،

“در مشورت با هیئت امنای ما را ساخته اند این تصمیم به کاهش وسعت ما دو و میدانی برنامه ها و نیروی انسانی. استنفورد را قطع 11 از ما تیم اول دانشگاه یا دانشکده برنامه های ورزشی در نتیجه 2020-21 سال تحصیلی: مردان و زنان شمشیربازی رشته هاکی, سبک وزن قایقرانی مردان, قایقرانی, co-ed و زنان قایقرانی, کدو, هماهنگ, شنا, مردان والیبال و کشتی است.

“همه از این تیم این فرصت را به رقابت در آینده خود را 2020-21 فصل باید شرایط اطراف COVID-19 اجازه می دهد آن را قبل از آنها قطع در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح. متاسفانه 20 نفر از کارکنان پشتیبانی ما موقعیت های در حال حذف به عنوان بخشی از این واقعیت.”

Muir اضافه شده است که این تیم این فرصت را برای انتقال به باشگاه وضعیت.

استنفورد را وقف شد حدود 28 میلیارد دلار از پاییز گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>