دانشگاه استنفورد در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 و سهولت در جامعه نگرانی های بالقوه مرگبار بیماری تنفسی, دانشگاه استنفورد است لغو کلاس های حضوری برای دو هفته آخر ماه زمستان سه ماهه شروع دوشنبه.

این دانشگاه نیز به نام خود فرد اعتراف رویداد آخر هفته برای دانشجویان شده اند و یا ارائه خواهد شد ورود به دانشگاه استنفورد, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 23-26.

کشيش Persis Drell اعلام کرد که حرکت می کند در نامه ای به جامعه دانشگاه شب جمعه است.

“به حدی امکان پذیر است” Drell نوشت: “ما خواهد شد در حال حرکت در کلاس های آنلاین به فرمت های در محل در فرد آموزش.” او افزود که امتحانات نهایی داده خواهد شد و در take-صفحه اصلی قالب.

“ما می دانیم که این یک قابل تنظیم برای بسیاری از مدرسان” Drell نوشت.

کلاس نمی خواهد در فرد اما دانشگاه باقی خواهد ماند و باز با توجه به Drell.

Drell ابراز ناامیدی از این تصمیم به انصراف از محبوب اعتراف رویداد آخر هفته.

“ما کار خواهد کرد اما برای توسعه جایگزینی برنامه نویسی و ما هیجان زده هستیم و با امکانات نوآورانه و قانع کننده مجازی تجربه برای ما بستری دانش آموزان به کلاس 2024,” او نوشت.

علاوه بر این دفتر در مقطع کارشناسی پذیرش و کمک های مالی خواستار پردیس تور و اطلاعات جلسات حداقل تا مارس 15, با توجه به Drell. مرکز بازدید کنندگان باز باقی خواهد ماند و بازدید کنندگان قادر خواهد بود به را خود هدایت تورهای پردیس.

این حرکت را دنبال استنفورد تصمیم به محدود کردن عمومی به حضور در دانشگاه, رویدادهای ورزشی, به یک سوم از ظرفیت محل نیز حداقل تا 15 آوریل به دلیل تهدید از coronavirus.

در ضمن دو مقطع کارشناسی و در انزوا ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض ویروس Drell گفت: در یک نامه جداگانه جمعه. آنها نمایش هر گونه علائم, اما آنها آزمایش شده اند در دانشگاه استنفورد مراقبت های بهداشتی. نتایج مورد انتظار را تا 24 ساعت.

“من می دانم که این توسعه خواهد بود یک منبع اضطراب و نگرانی” Drell نوشت.

“ما همچنان به هدایت ما در اقدامات توسط متخصصان پزشکی و بهداشت عمومی راهنمایی و تیم ما از دانشگاه رهبران آماده است تا گام های بیشتری برای حفاظت از سلامت جامعه ما به عنوان تبدیل شدن آنها لازم است” او ادامه داد. “از احترام به دانشجویان درگیر در این فوری موضوع من می خواهم به شما را تشویق به شرکت در شایعه یا حدس و گمان که نمی تواند مفید باشد به این وضعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net