استاندارد کلی را افزایش می دهد Tegna سهام به حدود 12 درصد


سرمایه گذار ادعا می کند وضعیت به عنوان گوینده بزرگترین سهامدار

فعال سرمایه گذار استاندارد عمومی در روز جمعه گفت: این افزایش سهام خود در Tegna به 12 ٪ و 20 ٪ افزایش می دهد.

استاندارد کلی که نصب پروکسی مبارزه برای به دست آوردن یک تخته سنگ چهار مدیران اضافه شده به Tegna مدیره گفت که معتقد است که در حال حاضر بزرگترین سهامداران در پخش.

روز شنبه, استاندارد, عمومی فاش کرد که آن را تا به حال به فروش 5 میلیون سهم در معاملات مبادله یک حرکت به نام “نگران کننده” توسط Tegna.

“ما به طور کامل متعهد به Tegna و ما قرار نیست در هر نقطه” گفت: Soo Kim, موسس شریک استاندارد کلی L. P.

“این افزایش در موضع ما بر ما اعتقاد است که ارزش ذاتی این شرکت بسیار بالاتر از قیمت بازار آن بلکه باور ما این است که Tegna نمی خواهد رسیدن به پتانسیل کامل خود را بدون به روز رسانی مدیره. استثنایی ما نامزد کرده اند که نیاز به تجربه و تخصص برای پیاده سازی تغییرات به Tegna کسب و کار عملیات تخصیص سرمایه و استراتژی برای تبدیل این شرکت به بهترین در کلاس اپراتور آن باید باشد.”

استاندارد کلی به نام Tegna تحت مجری در میان پخش سهام. همچنین با انتقاد از پخش رویکرد به ادغام و اکتساب و به خصوص پس از اخیر مناقصه کشیده خود را تصاحب ارائه دهد.

“ما سرمایه گذاری اضافی ما افزایش اقتصادی و مالی قرار گرفتن در معرض به سهام این شرکت و سیگنال های ما ثابت قدم تعهد به رانندگی تغییر در Tegna به نفع همه سهامداران است. به تازگی Tegna اقدام به گمراه کردن سهامداران و دروغ در ضمنی که با کاهش تعداد فیزیکی سهام ما را که ما کاهش می یابد و ما منافع اقتصادی در این شرکت است. در واقع استاندارد عمومی در واقع به تازگی افزایش سرمایه گذاری خود را بیش از 20 درصد است.”

Tegna سهام بسته در $11.32 پنج شنبه بود و تا شش درصد در قبل از معاملات بازار جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>