Stahl بازیابی از COVID-19

جانباز لنگر Lesley Stahl در زمان نهایی زن و شوهر از دقیقه 60 دقیقه یکشنبه شب به فاش کردن او COVID-19 اما خوب بود در حال حاضر به لطف “شجاع ارتش در اسکراب و ماسک.”

Stahl گزارش شده بود یک بخش در نشان می دهد مورد دو ضربه کشاورزان گرفته بود از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جنگ تجاری با چین و پس از آن همه گیر.

اما او به دنبال آن است که در پایان نمایش با یک ضربه او گرفته شده بود به عنوان به خوبی.

Stahl گفت: یکی از قواعد روزنامه نگاری نمی تبدیل شدن به بخشی از داستان اما او گفت که او تا به حال تبدیل شدن به یکی از بیش از 1 میلیون آمریکایی که تا به حال.

او گفت که او تنها نیست و این یکی دیگر از 60 دقیقه co-worker تا به حال ویروس–او آنها را شناسایی نمی کند–تقریبا بدون علائم در حالی که دیگری تا به حال تقریبا هر علامت قابل تصور است. او به نظر می رسد بیشتر در مورد که ترسناک پایان از مقیاس.

مرتبط با: COVID-19 تاثیر بر صنعت تلویزیون

او گفت که دو هفته پس از اینکه خانه, مبارزه با پنومونی و ترس او در بیمارستان بستری و مراقبت برای یک overworked و “نزدیک به غرق” کارکنان.

او گفت: روز بعد او چرخ را به “دستکش بلند از تشویق پزشکی کارگران” یک “شجاع ارتش در اسکراب و ماسک.”

او گفت که او به خوبی در حال حاضر. “امشب ما به آنها مدیون ما قدردانی ما را تحسین و در برخی از موارد زندگی ما است.”

او می پیوندد یک دوره نقاهت و یا بهبود لیست بالا مشخصات مجریان از جمله Chris Cuomo و جورج Stephanopoulos. Stephanopoulos گفت که او تا به حال آزمایش مثبت آنتی بادی و امضا برای یک کارآزمایی بالینی برای اهدای پلاسما ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>