کمبود نیروی انسانی سوخت نگرانی های ایمنی در مینه سوتا, زندان, دولت گزارش می گوید

دفتر حسابرس قانونی راه اندازی این گزارش با هدف تعیین چگونگی امن دولت امکانات برای زندانیان و کارکنان است که در آنجا پس از اصلاحات افسران فوت در حین انجام وظیفه در سال 2018 است. و آنها نیز به دنبال بررسی مراحل گرفته شده برای اطمینان از ایمنی و امنیت در دولت امکانات.

در حالی که حوادث خشونت آمیز میان زندانیان و ماموران نیز در میان زندانیان کاهش یافته است پس از سال 2018 حسابرسان گفت: قابل توجه کارکنان زندان گردش از آن زمان تا به حال سوخت مورد شرایط را برای زندانیان و نگهبانان.

از طریق یک سری از مصاحبه تورهای تحلیل وزارت اصلاحات داده و نظرسنجی جدید از هر دو زندانیان و اصلاحات کارکنان حسابرسان مشخص شد که کمبود کارکنان در دولت 11 دولت تادیبی امکانات منجر به افسران کار قابل توجهی اضافه کاری ساعت. و به طور فزاینده ای کسانی که ماموران مجبور شدند توسط سرپرستان به کار اضافه کاری ساعت به جای داوطلب به انجام این کار.

این کاوشگر همچنین کشف فراگیر قلدری و آزار و اذیت در میان کارکنان زندان و برجسته آزار و اذیت جنسی که زنان شاغل در مردان زندانها از زندانیان.

وزارت اصلاحات کمیسر پل Schnell روز چهارشنبه به قانونگذاران گفت که او قبول نتایج کاوشگر آغاز شده بود و تلاش در این بخش شروع به رفع برخی از نگرانی های مشخص شده در گزارش. و او صادر شده عذرخواهی از طرف خود و گروه برای آزار و اذیت که کارمندان زندان مواجه شده بودم.

“این گزارش نگران کننده واقعیت. من قبول یافته ها و توصیه های کامل زیرا آنها منعکس کننده واقعیت” Schnell گفت. “و من تشخیص می دهم که defensiveness سرزنش تخمگذار و minimalization نمی ایجاد اصلاحات امکانات امن تر است.”

بالاتر از متوسط گردش مالی پس از سال 2018 حوادث خشونت آمیز

حتی مقاطعه برای نمونه سالانه گردش مالی Oak Park Heights, زندان, سال گذشته از دست 17.7 درصد از کارکنان خود را در مقایسه با سال قبل از این گزارش نشان داد. و Stillwater گزارش 15.1% گردش کارکنان در همان دوره زمانی.

از کسانی که در نظر سنجی برای حسابرس گزارش 91 درصد از اصلاحات کارکنان گفت: کمبود کارگر بودند مکرر در امکانات که در آنها کار کرده است. و مدیران زندان گزارش داد که آنها بیش از حد چند کارگران برای پوشش تمام تغییر بدون توسل به اضافه کاری گاهی اوقات مجبور به اضافه کاری برای اصلاحات کارکنان.

کارکنان زندان خواسته به کار اضافه کاری را در تقریبا چهار برابر بیشتر ساعت کار در سال مالی 2019 از آنها در سال مالی 2013.

کمبود کارکنان ایجاد شرایط ناامن برای زندانیان و نگهبانان هر دو گروه گفت: حسابرسان. سنگین است که می توان با کارکنان اضافی و یا کمتر تیره و تار کارکنان مجاز در برخی موارد رخ می دهد بدون عواقب باشد.

کوتاه از سپاه پاسداران و برخی از زندانها را تبدیل به برش فعالیت های تفریحی که هر دو از زندانیان و کارکنان گفت: باعث استرس به ساخت تا در زندانیان و سوخت اضافی حوادث خشونت آمیز.

نمایندگان مجلس روز چهارشنبه خواستار اقدام فوری برای کاهش بار در افسران. و Schnell گفت: در حالی که قرارداد جدید با اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده سپاه پاسداران کمک خواهد کرد که وجود دارد هنوز هم می تواند کار را به انجام در این بخش برای افزایش نیروی انسانی.

“ما نیاز به انجام در حال حاضر” Rep. Brian Johnson, R-سنگ قلعه گفت. “ما نمی توانید صبر کنید دیگر هیچ.”

قلدری و آزار و اذیت جنسی در میان کارمندان زندان’ نگرانی

اصلاحات کارکنان مورد بررسی همچنین با اشاره به نگرانی در مورد مسائل بین کارگران در تاسیسات. نزدیک به یک سوم از اصلاحات کارکنان نیز گزارش داد که قلدری و آزار و اذیت در میان کارکنان شایع در امکانات که در آنها کار کرده است. تعداد بیشتر بود در میان آمریکایی های آفریقایی تبار کارگران و کارکنان زن عضو دارد.

در حالی که تجاوزات جنسی زن و اصلاحات کارکنان توسط زندانیان نسبتا نادر بین 2016 و 2019 گزارش از آزار و اذیت جنسی رایج بود. کارکنان زن در Oak Park Heights شهرستان عجله و Stillwater امکانات گفت: آنها به طور منظم در معرض جرم تجاوز جنسی زندانیان از جمله اینکه catcalled تهدید به تجاوز جنسی و یا ساخته شده به سازمان دیده بان زندانیان ،

اصلاحات کارکنان گفت: نگرانی های خود را اغلب جدی گرفته توسط مافوق و زندانیان به ندرت منظم برای عمل می کند.

Schnell روز چهارشنبه عذرخواهی به زن نگهبانان بودند که مورد آزار و اذیت و گفت که این گروه را سرکوب نمونه های مشابه در آینده است.

دیگر یافته های کلیدی از گزارش:

– اطلاعات در مورد خشونت در امکانات دولتی در متناقض و ناقص است که باعث می شود آن را سخت برای تشخیص یک تصویر کامل از وقایع.

– حوادث خشونت آمیز میان زندانیان کاهش کمی بیش از چهار سال گذشته این گزارش نشان داد. اما کم گزارش دهی حوادث به احتمال زیاد منجر به این رقم است. گزارش موارد حمله بین زندانیان مبارز و محکومیت حمله باعث آسیب بدنی همه کاهش یافت و در سال مالی 2016 و سال مالی 2019.

– شصت و سه درصد از زندانیان مورد بررسی برای این گزارش گفت: آنها احساس “بسیار امن” یا “کمی امن” در مینه سوتا تادیبی امکانات نسبت به 33 ٪ گفت که آنها احساس “کمی نا امن” یا “بسیار پرخطر است.” پاسخ های متنوع با امکانات و امنیت سطح زندانها است.

– این نظرسنجی همچنین نشان داد که 73 درصد از زندانیان گزارش شده است که زندانیان از لحاظ جسمی آسیب هر یک از دیگر “گاهی اوقات” و یا “بسیار اغلب.”

– امکانات است که بیش از یک قرن در شاکپی و St. Cloud ایجاد شرایط است که می تواند باعث تشدید خطرات بالقوه برای زندانیان و نگهبانان. حسابرسان پیشنهاد کرد که وزارت اصلاحات با نماینده مجلس در یک برنامه برای به روز رسانی و یا ایجاد امکانات جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>