Stadia همچنان به رول به صورت با EA اضافات و ویژگی های اضافه شده

تقریبا شش ماه پس از آن لرزان راه اندازی, گوگل, مراکز خدمات ساخته شده است که گام به تبدیل شدن به یک گزینه قابل دوام تر برای علاقهمندان به بازی.

به آرامی اما مطمئنا این تیم شده است با اضافه کردن بازی های بیشتر و آنها را به بهبود کیفیت زندگی با direly ویژگی های مورد نیاز. این سرویس هنوز به دور از کامل اما آن بهبود یافته است و اعلام اخیر که الکترونیک آرتز شروع به پریدن کرد به برابر بیشتر تقویت مراکز در چشم انداز.

در طول مارس 28 Stadia اتصال گوگل اعلام کرد که EA خواهد بود و آوردن پنج بازی به خدمات از جمله عالی “Star Wars Jedi: Fallen سفارش” در پاییز و آخرین “Madden NFL” و “فیفا” بازی است.

همراه با آن تیم گوگل اعلام کرد چندین فقط-راه اندازی و بازی های آینده برای این سرویس. کسانی که شامل بزرگ, ژاپنی, نقش بازی در “Octopath مسافر” که هم اکنون در دسترس است. در ماه ژوئن “Rock of Ages 3” خواهد رسید و “Embr” خواهد آمد در دسترسی در اوایل مارس 21. دومی را باید جریان اتصال این یکی از ویژگی های مفید است که به کاربران امکان می دهد ببینید تغذیه از هم تیمی های خود را. “Embr:” یک gamea جلسه آتش نشانان به نظر می رسد مانند یک انفجار.

همانطور که برای Stadia Pro بازی که سرویس پرداخت شده است بهتر است به تازگی. در ابتدا ارائه شد پراکنده اما با گذشت زمان و گوگل اضافه شدن بازی های بیشتر برای $9.99 در هر ماه است که مشترکان صرف. در ماه می پخش خواهد شد “ارتش زامبی 4: مرده جنگ” “SteamWorld دزدی” و “تست تورینگ.”

بزرگتر اخبار از اتصال است که “بازیکن ناشناخته را در میدان نبرد” در حال آمدن است به صورت رایگان برای Stadia Pro مشترکین در آوریل 28. این بازی یکی از پیشگامان در نبرد رویال نوع و آن باقی مانده است یکی از عناوین محبوب در نوع خود است.

وقتی که می آید به خدمات ویژگی های Stadia ندارد بزرگ ادغام با گوگل برنامه های دیگر نشده است. وجود دارد هیچ راهی مستقیم به پخش به یوتیوب از خدمات و بازیکنان هنوز هم می توانید به آپلود تصاویر به صورت خودکار به رسانه های اجتماعی. خوشبختانه Stadia در حال حاضر اجازه می دهد تا بازیکن را به دانلود خود تصاویر و ویدئو کلیپ ها. از وجود آنها می ها به Facebook و یا توییتر. آن را برای تلفن های موبایل مانند یک حرکت کوچک اما از آن است که بیشتر مفید است که بازیکنان می خواهید برای به اشتراک گذاشتن این تصاویر و یا فیلم با دیگران است. آن را هنوز هم نیست بدون درز به عنوان به اشتراک گذاری توابع در پلی استیشن 4 یا نینتندو سوئیچ, اما آن را یک گام در مسیر درست است.

با Stadia نرم افزار رایگان برای دو ماه بازیکنان می توانید سعی کنید از این سرویس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>