St. Scholastica به میزبان Showrunner’ کارو با هالیوود pro

The College of St. Scholastica میزبان حرفه ای از صنعت سرگرمی است که درگیر با پروژه های مانند “غریبه همه چیز” و “فلوریدا” برای بحث در مورد آنچه در آن به معنی یک showrunner. Karl Gajdusek بحث در بخشی از یک همکاری بین دانشگاه و کاتالیست محتوای جشنواره است “Showrunner: یک نگاه در داخل تلویزیون های قدرتمند و مرموز نقش است.”

آن را در 7 p. m. Feb. 25 در Mitchell سالن. آن را رایگان به St. Scholastica دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان و همچنین به عنوان کاتالیزور Storieroad ثبت نام. برای اطلاعات بیشتر به catalystcontent.org/storieroad. به طور کلی پذیرش $10.

Gajdusek یک نویسنده و تهیه کننده و نمایشنامه نویس و تهیه کننده اجرایی. با توجه به انتشار اخبار او را در طول مراحل ایجاد یک برنامه تلویزیونی, مهارت های مورد نیاز یک showrunner و چگونه سازندگان محتوا می توانید با اتصال showrunners و تولید کنندگان برای پیشبرد یک پروژه است. او تهیه کننده اجرایی از فصل 1 از Netflix بکشد “غریبه همه چیز” و خالق و showrunner برای ABC “آخرین رفت و آمد مکرر.” اعتبارات فیلم عبارتند از “فراموشی” “مرد نوامبر,” “تجاوز” و او داستان سردبیر “مرده مثل من.” او تا به حال پخش تولید شده در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>