سنت پترزبورگ شرکت ایجاد آنلاین نوار برای جداسازی روس ها

تصویر از صفحه فرود از اقامت برو به صفحه اصلی نوار ایجاد شده توسط Shishki جمعی.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

یک کاردان شرکت راه اندازی کرده است یک بار اجازه می دهد تا تنها برونگرا برخی از رهایی از خود-انزوا — آنلاین.

افزایش تعداد روس ها در حال امید بستن برای خود انزوا پس از تایید coronavirus موارد شدت افزایش یابد. در زمان نوشتن آنها ایستاده در نزدیک به 200. امروز مقامات روسی را تایید کرد اولین بار در کشور مرگ: که از 79 سال با زمینه مسائل مربوط به سلامت. بهداشت و درمان کارکنان در حال رفتن آنلاین برای بیان نگرانی های خود را در مورد آمادگی بیمارستانها در سراسر کشور که در آن بخش در حال پر کردن با پنومونی موارد یک نشانه از COVID-19.

دولت روسیه گرفته شده اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از سرایت. از مارس 7, همه مسافران از کشورها را تحت تاثیر قرار تا به حال به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود. مجازات برای شکستن این انزوا می تواند شامل زندان های طولانی از نظر; برای به اجرا درآوردن آن را تحت تاثیر قرار مردم در مسکو در حال حاضر موضوع را به این شهر بحث برانگیز صورت شناخت سیستم دوربین. این هفته کشور بسته تمام مرزهای خود را به اتباع خارجی تا زمانی که ممکن است.

درست مثل تقریبا همه چیز روس ها وحشت-خرید در سوپر مارکت ها و آماده شدن برای یک کشش طولانی در پشت درهای بسته. آنها در حال رفتن آنلاین و به اشتراک گذاری راهنمایی و تجارب در videoblogs و Facebook posts تحت هشتگ #яостаюсьдома (من ماندن در خانه). در کوتاه مدت آنها در زیر نمونه ای از اقامت برو به صفحه اصلی یک کمپین بین المللی را تشویق می کند که مردم در تمام سنین به باقی می ماند در داخل خانه در یک پیشنهاد از جان گذشته به “صاف منحنی.” با کاهش تماس های اجتماعی خطر سرایت کاهش می یابد در نتیجه اجتناب از سنبله در hospitalisations و فروپاشی سیستم بهداشت و درمان.

اقامت از نوار خانه رفت و آنلاین در مارس 14. آن است که ایجاد Shishki جمعی یک سنت پترزبورگ مبتنی بر راه اندازی و هدف آن این است که “با مرزهای بسته و دل باز” برای کمک به خود و جدا از مردم در سراسر جهان ارتباط با دیگران بیش از یک آبجو و یا شیشه ای از شراب. کاربران می توانند دسترسی به یکی از 24 ساعت چت روم های میزبانی در آن ویدئو کنفرانس پلت فرم تنها با استفاده از خود مرورگر اینترنت, فعال کردن وب کم خود اگر آنها را انتخاب کنید. چهار “میله” که هر کدام می تواند هر یک از میزبان دوازده نفر باید یک موضوع مجزا: به عنوان مثال یکی به ارمغان می آورد با هم دوستداران طراحی و هنر و دیگر اجازه می دهد تا کاربران برای تمرین زبان انگلیسی خود را.

با توجه به کالورت مجله بیش از 30 ، 000 کاربران بازدید وب سایت در 24 ساعت پس از راه اندازی آن. مدیر خلاق میخائیل Shishkin گفت: مجله آنلاین را ایجاد کرد که این ایده به صورت نوار به وجود آمد و در طول بسته شدن Shishki جمعی دفاتر لطف که کارکنان جستجو برای راه های جدید برای همیشه در ارتباط ماندن اجتماعی:

“Устроено все просто: наливаешь бокал пива, заходишь в онлайн, там сидят какие-то ребята — кто-то из Лос-Анжелеса, кто-то из Таллина, кто-то из Харькова, из Москвы. Парень из Испании, к примеру, показывает, что за окном чудесная солнечная погода, но на улицах никого. Так что это такое живое общение, все знакомятся, разные темы обсуждают”.

آن همه راه اندازی بسیار ساده. شما پور آبجو آنلاین بروید و بعضی از بچه ها نشسته وجود دارد. کسی از لس آنجلس کسی از تالین از خارکف, از مسکو. برای مثال یک پسر از اسپانیا می تواند نشان می دهد چه زیبا و آب و هوای آفتابی او می توانید ببینید از پنجره اگر چه هیچ کس در خیابان. پس از آن در زمان واقعی ارتباطات هر کس می تواند به هر یک از دیگر و بحث در مورد موضوعات مختلف.

Shishkin امیدوار است که اگر زمانی واقعی میله در هفته های آینده خود را مشتریان می توانند با این وجود همچنان به معاشرت در آنلاین اختصاص داده شده چت روم. او می گوید که او و همکارانش در حال کمک به چند سنت پترزبورگ موسسات باز خود را “شاخه های دیجیتال” در سایت.

RuNet کاربران به نظر می رسد شیفته با این پروژه است. یکی تنها می تواند امید است که شور و شوق خود را آنلاین نشان دهنده به همان اندازه قوی و تعهد به ماندن در منزل در زندگی واقعی است. زمانی که این نویسنده وارد شده به نوار اوایل امروز او در بر داشت گونش تقریبا کامل هر چند نشانه هایی از دیجیتال به طور منظم ساختمان دوستی و ارتباط در سراسر مرزها و شاید سیاسی تقسیم.

“من خیلی لعنتی بیمار از این همه آهی کشید:” آنتون چهل چیزی نشسته در میز آشپزخانه. سه تن دیگر از مردان راننده سرشونو تکون دادن در pained توافق. “اوه کسی از کیف اتحاد پیوست ما” آنها لبخند زد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>