St. Paul محله می کند, ژاپنی, رادیو ورزشهای سبک بدون وسیله در میان همه گیر

آنها ایستاده در محافل جداگانه در خیابان کشیده شده در گچ دقیقا 10 فوت از هم جدا در مقابل جیم McGuinn و کریستین هفته ، وجود دارد و در محوطه جلوی در کنار سفید Sonos بلندگو می ایستد Momo Hayakawa Koenigs.

Koenigs می دهد سیگنال و صدای مرد شنیده می شود در زبان ژاپنی به همراه جلف پیانو لحن. خوش آمدید به خیابان کاخ نسخه rajio taisōیا رادیو ژاپنی ورزشهای سبک بدون وسیله, یک موزون ورزش منظم مجموعه ای به موسیقی است.

به عنوان Koenigs خم امتداد و جهش همسایگان شادی سعی کنید به نگه دارید تا. “به آسمان! به آسمان!” Koenigs تماس او به عنوان امتداد سلاح های خود را بالا و به سمت. “هاپ اسم حیوان دست اموز! هاپ اسم حیوان دست اموز! جک پریدن! پریدن جک!”

سه دقیقه معمول است که راه مناسب برای پایان دادن به کار بعد گفت: McGuinn مدیر برنامه در جریان ایستگاه های رادیویی که در سراسر خیابان زندگی می کند از Koenigs فراهم می کند و بلندگو برای پخش رادیو ورزشهای سبک بدون وسیله برنامه. “این یک نشانه است که روز به پایان رسیده است. ما می دانیم که ما نیاز به بسته ما لپ تاپ و بیرون بروید.”

بلوک شروع به انجام ژاپنی, رادیو ورزشهای سبک بدون وسیله هم در شب جمعه در پی اجتماعی فاصله ناشی از شیوع کروناویروس.

“این یک چیز عجیب و غریب از طریق این” McGuinn گفت. “شما احساس می کنید همه با هم بودن در این لحظه ای که آن را بسیار سخت می شود با هم. من به جلو نگاه به آن در حال حاضر در حال حاضر هر روز فقط فرصت برای ارتباط با همسایگان را بررسی کنید و مطمئن شوید که هر کس خوب است و انجام یک توالت-رول کاغذ چک کنید و احساس می کنید این حس وحدت اجتماعی. من احساس مانند آن را آورده و ما حتی به هم نزدیک است.”

پس از ورزشهای سبک بدون وسیله معمول به پایان رسید و یکشنبه شب, همسایه خواند “تولدت مبارک” به الیزابت o’leary; چیده شده برای یک آچار برای رفع ادی Farwell روروک مخصوص بچه ها و جشن این واقعیت است که کلارک Koenigs Momo Hayakawa Koenigs’ شوهر پیدا کرده بود بار به دوش آن روز.

شرکت کنندگان در محدوده سنی 4 تا 70-plus; ویژه ورزش لباس های مورد نیاز هستند. در عرق لیندزی Farwell غیر رسمی “شهردار” بلوک شوخی در سه شنبه شب که او پوشیده بود دقیقا آنچه او به دوشنبه شب در جمع.

تام جانسون, 68, آورده, سگ, Reilly, یک مینی لابرادور و Theodora یک Schnauzer نوعی سگ پشمالوی باهوش, به جمعی از تمرین. تمرینات “نیست که دشوار است,” او گفت:. “آن را به عنوان آسان به عنوان تنفس.”

جانسون یک متصدی بار در W. A. فراست گفت: “به نظر می رسد به جلو به شبانه جمع آوری است. “شما را وادار به دیدن همه” او گفت:. “این یک فرصت است تا به دور از سر و صدا. ما چنین خوب است.”

بلوک است که خود را دسته نرم افزار چت گروهی خود شناخته شده است ملی شب گردهمایی تابستان مبارک ساعت و مترقی شام. آنها یک بار استفاده کردم و کمک مالی به مرحله یک محله بازی بر اساس کتاب کودکان “بزرگ نارنجی Splot.”

“این بسیار وس اندرسون این بلوک گفت:” McGuinn با اشاره به دمدمی فیلمساز آمریکایی.

تنها پس از چند روز از انجام روال ساکنان در سه شنبه شب ظاهر می شود چیدن در Koenigs’ نشانه ها و پیش بینی آینده ورزش. “من به دنبال به جلو به ما گرفتن به تدریج بیشتر و بیشتر یکپارچه در آن” هفته گفت. “در نهایت آن را مانند یک رقص یا چیزی است که همه ما انجام با هم.”

هفته گفت: شبانه جمع آوری به عنوان یک “لنگر” به روز است.

“در این زمان ما نیاز به با هم بودن و تمایل به هر یک از دیگر در یک راه عملی, بلکه تا آنجا که ما می تواند احساسی,” او گفت:. “ما نمی توانیم در آغوش یکدیگر, اما ما می توانیم هر یک از دیگر و انجام همه چیز با هم در یک راه امن و سرگرم کننده است. این واقعا سرد به چیزی به جلو به. ما کار ساعت های طولانی پس از آن را به خوبی به انجام کار خود را و پس از آن قادر به انجام این نوع از پاکسازی چیز و پس از آن در رفتن و سرپا ایستادن کردن با خانواده خود را برای شب.”

Koenigs که بزرگ شد در کالیفرنیا با حضور در مدرسه تا کلاس نهم است. او به طور منظم انجام ژاپنی, رادیو ورزشهای سبک بدون وسیله رشد و قصد دارد به آموزش معمول به فرزندان او کای, 4, و مه, 1.

“هر شهروند ژاپنی آن را می داند” او گفت:. “آنها بازی را در رادیو و تلویزیون هر روز صبح و من فکر می کنم آن را نیز در تلویزیون در هر روز است. آن در جریان بوده است برای چند دهه. پدربزرگ و مادربزرگ من آن را می دانم. پدر و مادر من آن را می دانم. هر فرد ژاپنی آن را می داند.”

Koenigs گفت شوهرش کلارک در ابتدا پیشنهاد کرد که این بلوک بود که در جلسه شبانه در 6:30 p. m. آیا جمعی ورزشهای سبک بدون وسیله.

Rajio taisō “کامل است زیرا هر کسی می تواند آن را انجام دهد جوان یا پیر” Koenigs گفت. “آنها پیچیده حرکت می کند. آنها فقط ساده امتداد اما آن را احساس می کند بزرگ است. آن را فقط می شود پمپاژ خون خود را. واقعا استرس و آن را خوب فقط به حرکت بدن خود را.”

تا کنون محله جمع آوری باران یا درخشش.

“در روز شنبه ما آن را در حالی که وجود دارد برف میبارد” Koenigs گفت. “من فکر نمی کنم بسیاری از مردم خواهد آمد, اما, جواب منفی, تمام خیابان بیرون آمد.”

ده ساله ادی Farwell گفت: او نمی خواهد فکر می کنم از آن گم شده. “من برای دیدن محله من” او گفت:. “در طول روز من داخل بازی بازی های ویدئویی, مطالعه, انجام, مدرسه. شما می خواهید برای دیدن دوستان خود را و شما می خواهید برای انجام تمام این مسائل با دوستان خود اما شما متوجه شما نمی توانید آن را انجام دهید زیرا از coronavirus.”

حداقل برای چند دقیقه هر شب نگرانی بیش از COVID-19 به نظر می رسد به پراکنده Koenigs گفت.

“بیش از جنبه های فیزیکی, روانی, همه پیاده روی در خارج از خانه خود در 6:30 با یک لبخند بر روی صورت خود,” او گفت:. “ما فقط خیلی خوشحال به دیدن یکدیگر می شود و خارج از خانه.”

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>