سنت لوک تایید 7 اخراج تا کنون کاهش ساعت; Essentia وزن گزینه های

در بالا از آن, Duluth, بیمارستان و درمانگاه سیستم نیز درخواست کارکنان داوطلب برای کاهش ساعت که در آن وجود دارد “کاهش تقاضا” سنت لوک رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کوین Nokels در بیانیه ای گفت به اخبار تریبون.

سنت لوک نیز در تلاش برای تعادل کاهش تقاضا و انتظار می رود افزایش در بيماران مبتلا به COVID-19 بیماری تنفسی است که توسعه از جدید کروناویروس.

“همانطور که ما برنامه ریزی و آماده شدن برای افزایش انتظار می رود و همه دست به دست در عرشه’ ما نیز باید از لحاظ مالی مسئول با مدیریت نیروی انسانی به حجم و نیازهای بیمار” Nokels گفت.

Nokels اشاره کرد که تقاضا برای برخی از آن خدمات مانند آن خط و eCare افزایش هستند و برخی از کارکنان در حال reassigned به آن مناطق.

“همچنین قصد ما خوش آمدید کارکنان که گذاشته شد و یک بار همه گیر متهم و بیمار خدمات بازگشت به قبل از همه گیر سطح” Nokels گفت.

پیت Boyechko یک سنت لوک و روسای مینه سوتا انجمن پرستاران اتحادیه وجود دارد گفت: تا به حال نشده است هر گونه اخراج مؤثر بر هر MNA-نمایندگی کارکنان, اما گفت که برخی از “گاه به گاه پرستاران” — پرستاران که لازم نیست که یک برنامه تعیین شده — ارائه شده توسط این اتحادیه گفته شده است خدمات خود را دیگر مورد نیاز است.

در حالی که Boyechko گفت: او از یک کاهش در درمانگاه قرار ملاقات و توقف روش انتخابی St. luke’s مشترک نشده است چه برنامه های خود را برای تحت تاثیر قرار پرستاران با وجود این اتحادیه درخواست برای اطلاعات.

“آنچه که ما می خواهم به دانستن این است که: اگر ما در حال انجام, اخراج به دلیل این انتخابی مناطق در حال انجام نیست و روش ما نیست, نیاز, مردم, پرستاران, techs مردمی که اجرای آن مناطق وجود دارد. ما لازم نیست آنها را در اینجا در حال حاضر — آنچه که این فرایند را برای به یاد بیاورید ؟ در حال رفتن به قادر به reallocate آنها را به مناطق که در آن آنها می تواند کمک به در خروش (از COVID-19 نفر)? … ما فقط بدست هر پاسخی که” سخن گفت.

در ضمن Essentia, Duluth, بزرگترین کارفرما را تایید نمی کنند اگر هر گونه اخراج گرفته شده بود که از شنبه بعد از ظهر.

“ما در حال ادامه برای ارزیابی عملیات ما روزانه در طول COVID-19 همه گیر به ادامه ماموریت ما ساختن یک سالم تفاوت در زندگی مردم” یک Essentia سخنگو گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به اخبار تریبون. “گذشته از اقدامات ما در حال حاضر گرفته شده برای رفاه بیماران و کارکنان و جوامع ما در خدمت ما هیچ دیگر تغییرات را اعلام کند.”

Essentia بهداشت دکتر جان پریر شرق بازار مدیر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته که Essentia بود با توجه به furloughs اما که “همه خوب در طول این هفته است.”

ریک فوئنتس یک سخنگوی مینه سوتا انجمن پرستاران گفت: هیچ کدام از آن اتحادیه به نمایندگی از اعضای Essentia تا به حال گذاشته شده است که از شنبه. او گفت: نمایندگان اتحادیه در نشست با Essentia مدیریت سهشنبه گفته شد نظام سلامت “ممکن است مجبور به در نظر گرفتن اخراج” پرستاران.

فوئنتس گفت که او انتظار دارد اخراج در اکثر مینه سوتا بیمارستان ها و درمانگاه پس از Walz اعلام توقف به روش انتخابی.

فرماندار اضطراری سفارش نیاز به “همه غیر ضروری و یا اعمال جراحی الکتیو و روش های, از جمله غیر اورژانس یا الکتیو مراقبت از دندان است که استفاده از (personal protective equipment) و یا هواکش باید به طور نامحدود به تعویق افتاد.”

United Steelworkers که نشان دهنده مراقبت های بهداشتی کارکنان در سراسر شمال شرقی و شمال غربی ایالت مینه سوتا و ویسکانسین بلافاصله پاسخ به یک تماس از نیوز تریبیون اگر درخواست هر یک از اعضای آن گذاشته شد ،

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>