سنت لوئیس کانتی تیم نجات انجام 542 ماموریت در سال گذشته گفت: در آن Facebook صفحه در ماه ژانویه است. شکل تحت الشعاع رکورد قبلی برای 61 ساله تیم ملی نجات بیش از 100.

“ما اعضای داوطلب 28,093 ساعت,” the Facebook پست گفت: خواستار آن تقریبا 3000 ساعت بیشتر از بالاترین مجموع.

نه تنها عامل برای اختصاص این افزایش گفت: St. Louis County Sheriff راس Litman که دفتر بودجه و نظارت بیش از داوطلب تیم ملی.

“بیش از پنج سال گذشته و یا ما را ساخته اند یک تلاش هماهنگ با خود ما اعزام و همچنین درخواست سازمان برای به دست آوردن پیراهن نورد زودتر از بعد” Litman گفت: اخبار تریبون. “بهتر است به اعزام پس از لغو اعزام بیش از حد دیر و یا به تاخیر افتاد.”

بالاترین مجموع برای ماموریت در آمد 2016 با 437. پنج سال به طور متوسط از جمله 2019 شد 427.

در میان ماموریت نکات برجسته:

  • 153 ماموریت در جنگل متشکل از 80 جستجوهای (72 برای مردم; هشت برای شواهد), 69 نجات (که 40 شد ATV و یا تصادفات اتومبیل برفی) دو سقوط هواپیما و دو طناب نجات.

  • 99 آب عملیات — دوم تنها به 2012 و تاریخی سیل از جمله 12 آب مرگ و میر بهبود و 20 صرفه جویی که در آن تیم ملی یک تفاوت مهم است که بقا “یا شدید مشکلات دیگران است.”

  • 188 خودرو موتور, تصادفات از جمله 15 “سنگین extrications” و آماده سازی از 11 کنترل از راه دور هلیکوپتر فرود مناطق.

  • 18 عملیات در مرز آبهای پرش از میانگین پنج ساله از 12. از کسانی که برخی از آنها تصادفی فعال شدن ماهواره ای و دستگاه های ایمنی; یکی از رعد و برق اعتصاب; یکی دیگر از یک موضوع است که نمی خواهم داشت; و در نهایت یک نفر که مورد نیاز امداد و نجات دو بار.

در رسانه های اجتماعی متعدد پست در مورد موضوع نجات تیم ملی بود سریع به آن می گویند نمی تواند نتیجه گیری بر اساس داده که بسیاری از آن می تواند آماری دورافتاده.

“در حالی که 18 برابر 12 است 50% پرش که بسیار کوچک مجموعه داده که در آن به رسم هر استنتاج” یک تیم نجات پست گفت. “ما نجات در مرز آبهای هر سال اغلب برای افرادی که فقیر تصمیم گیری. آن را غیر معمول نیست.”

یکی از یقین از سال سابقه: عمده طوفان نقش مهمی در افزایش تعداد تماس های از جمله 38 تماس در یک دوره 48 ساعته از نوامبر. 1 دسامبر. 1 — در این روز بیش از 20 اینچ از برف سقوط در Northland. همچنین تیم نجات زد 22 عملیات در طول یک طوفان ممکن است 8.

“این فقط یک پرت و یا شکل جدیدی عادی است ؟” نجات تیم ملی مطرح on Facebook. “این یک سال پر مشغله برای مطمئن شود, اما ما نیاز به مراقب باشید رسم نتیجه گیری.”

Litman اضافه شده است که فن آوری های جدید است که بهتر است در ردیابی و ثبت تماس ها.

“ما نورد جدید صفحه بندی/سیستم اطلاع رسانی است که ساخت آن ساده تر,” او گفت:.

به هر صورت Litman خوشحال بود که یک دارایی مانند تیم نجات و 66 داوطلب عضو در آن به تکیه می کنند.

“با توجه به تخصص پرسنل و تجهیزات آنها در آماده” Litman گفت: “تیم نجات تبدیل به یک دارایی های منطقه ای در شمال شرقی مینه سوتا و فراتر از آن. برخی از آمار مربوط به محبوبیت خود و در دسترس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im