St. Louis County موافق با هتل ها به ارائه پناهگاه برای افرادی که بیمار هستند بی خانمان

چندین هتل در سراسر St. Louis County در حال نهایی توافق نامه به طور موقت به خانه افرادی که نیاز به قرنطینه می شود و در طول COVID-19 pandemic, اما لازم نیست که یک مکان امن برای انجام این کار — در درجه اول مردم دچار بی خانمانی.

“ما بسیار سپاسگزار برای این صنعت مهمان نوازی همکاران به صورت پله تا برای کمک به ما در ارائه این خدمات ضروری” امی وستبروک St. Louis County, بهداشت عمومی, مدیر بخش, گفت:. “هر یک از هتل ها ارائه شده ما به طور قابل توجهی کاهش می یابد نرخ زیرا آنها تشخیص نیاز دارید و می خواهید به انجام بخشی خود را برای خدمت به جامعه ما است. داشتن یک مکان امن برای منزوی کردن این شهروندان آسیب پذیر محافظت می کند و نه فقط افرادی که نیاز به سرپناه اما ما کل جامعه.”

مکان های از سایت های در حال منتشر شد در این زمان برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی از افرادی که نیاز به استفاده از امکانات.

در این نقطه این شهرستان گفت: این انتظار به عقد قرارداد با چهار هتل در مجموع بیش از 90 اتاق همراه با چند کسب و کار برای خدمات مانند وعده های غذایی نگهداری, لباسشویی, امنیت حمل و نقل.

“تامین سرپناه برای یک فرد در انزوا و یا قرنطینه است که در میان خدمات ضروری که St. Louis County بهداشت عمومی است که موظف به ارائه صورت نیاز” یک county بیانیه ای گفت:. “این امر برای افرادی که مثبت آزمایشگاه-تایید تست برای COVID-19 یا افرادی که شناسایی شده اند به عنوان تماس از کسی که با یک مثبت آزمایشگاه-تایید تست.”

علاوه بر این, St. Louis County حال انقباض است با زندگی کردن باهم زندگی کردن و نوک پیکان فرصت های اقتصادی و آژانس برای نظارت و هماهنگی خدمات مربوط به سلامت روانی به اختلال مصرف مواد و داروهای تجویزی مدیریت نیاز دارد.

این قرارداد در حال حاضر تماس برای خدمات از طریق مارس 15, هر چند ممکن است تمدید شود.

مجموع هزینه ها به شمار می رود در محدوده 450.000 دلار-$500,000 بسته به چگونه بسیاری از مردم در نهایت نیاز به قرنطینه شود. بسیاری از این هزینه ها به شمار می رود reimbursable از طریق فدرال و ایالتی COVID-19 بودجه اضطراری.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک. اگر این پوشش برای شما مهم است, لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با کلیک کردن بر روی دکمه اشتراک در بالا righthand گوشه ای از صفحه اصلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>