SSL ارائه تکنولوژی صوتی سمینار به CRAS دانش آموزان در گیلبرت, Ariz. پردیس


جورج هورتون, Solid State Logic, معاون رئیس جمهور, منطقه غرب ارائه آخرین در پخش و زنده صدای صوتی کنسول فن آوری به CRAS’ AES فصل

Gilbert, Ariz., مارس 30 سال 2020 – حالت جامد منطق و هنرستان هنرهای ضبط و علوم’ (CRAS; www.cras.edu) برتر موسسه به صورت صوتی مهندسی آموزش و پرورش باید یک کار حرفه ای تاریخ با هم.

به تازگی این همکاری در زمان یک گام به جلو در آموزش بعدی محصول از مهندسان صدا در هنگام حالت جامد منطق جورج هورتون, معاون رئیس جمهور, منطقه غرب بازدید CRAS را Gilbert, Ariz. پردیس به ارائه آخرین فن آوری های صوتی به CRAS’ AES دانشجو فصل.

“ما کار را در یک زمان به سرعت در حال تغییر فن آوری در زندگی و پخش بخش های شنیداری و ما در SSL خوشحال برای به اشتراک گذاشتن تجربه ما از خط مقدم توضیح داد:” هورتون که مورد استفاده و در مورد SSL زنده L100 انحصاری چند پردازنده 96 کیلو هرتز تا 472 I/O, زنده صدا کنسول در طول ارائه خود را. “در SSL, ما تا به حال یک رابطه طولانی با CRAS و می دانم که چگونه حرفه ای و مرتبط با آموزش و دوره های آموزشی هستند. این لذت ما را به فرصتی برای ارتباط با چنین به خوبی در نظر گرفته که برنامه های تولید پس از استعداد است.”

هورتون شروع به ارائه خود را با یک تور از SSL تاریخ و میراث قدمت آن به سال 1969 از جمله اهمیت خط محصول خود را در طول سال. او سپس در ادامه به آموزش و استرس اهمیت شبکه و آینده های صوتی.

“همه ما بسیار خوشحال زمانی که جورج رسیده در مورد تمایل برای متوقف کردن توسط CRAS به نسخه ی نمایشی SSL زنده L100 کنسول گفت:” دیوید Kohr, CRAS AES استادان مشاور. “این به ما دانش آموزان فرصتی برای یادگیری در مورد مشخصات کنسول و ‘دست’ با L100. جورج زمان برای پاسخ به تمام این سوالات. این حوادث مانند این است که یک CRAS آموزش و پرورش خیلی بیشتر منحصر به فرد و ما مشتاقانه منتظر حوادث آینده با SSL.”

هورتون اضافه شده است که آن را به خوبی حضور داشتند جلسه با یک درگیر و جدی گروه از دانش آموزان است. “این بدیهی است که دانش آموزان را در درک چگونه بهترین را بهترین فرصت فراهم شده توسط آنها را CRAS و آن را به چالش کشیدن و معقول سوالات,” او گفت:. “من شخصا همیشه لذت بردن از این فرصت برای ارائه به دانش آموزان آن را به عنوان اجازه می دهد تا شما را به ارزیابی دانش خود را و قبل مفاهیم به عنوان شما می توانید سوالات از دیدگاه های مختلف.”

هورتون به این نتیجه رسیدند که هیچ چیز ضربان آموزش و پرورش است. “این یک فرصت ارزشمند آن را به عنوان ارائه می کنند لازم بلوک های ساختمان برای انجام و موفق آینده است. دنیای صوتی است سیستم ایمنی بدن به سرعت سریع از تکنولوژی های به روز رسانی و پس از گرفتن دانشجویان شروع به سر در این مسیر ضروری است. یک برنامه بزرگ نه تنها مجهز دانش آموزان با خالص حقایق و دانش عملی بلکه اشکال که چگونه به فکر می کنم و این خواهد بود مفید برای دانش آموزان هر مسیر آینده شغلی آنها در نهایت گرفتن.”

حالت جامد منطق دفاتر در لس آنجلس و نیویورک و دیگر بازارهای عمده در سراسر جهان است. این شرکت تمرکز صوتی حرفه ای تولید و دارای یک طبقه سابقه بیش از 50 سال است که موسیقی را پوشش می دهد و تولید و پخش و صدا زندگی می کنند. SSL شناخته شده است برای برجسته ارگونومی شگفت انگیز صدا و بهترین پشتیبانی در کسب و کار.

این هنرستان هنرهای ضبط و علوم تشکیل شده است از دو در نزدیکی دانشگاه در گیلبرت و تمپه Ariz. یک CRAS آموزش و پرورش شامل صوتی پخش زنده صدا, سینما و تلویزیون, صوتی, موسیقی بازی های ویدئویی, صوتی, همه آموزش داده شده توسط برنده جایزه مدرسان که همه سرآمد در زمینه های فردی از جمله تقویت صدا, صوتی, ضبط و تولید دیجیتال, ضبط, عیب یابی/تعمیر و نگهداری و کسب و کار موسیقی.

CRAS ساختار برنامه های مجرب و آموزش کارکنان حرفه ای و فضای حمایتی است که تکمیل آن اندازه کلاس کوچک اجازه می دهد برای آموزش فردی و کمک به دانش آموزان در مهندسی ضبط صدا. CRAS ارائه شده است کیفیت آموزش فنی و حرفه ای در ضبط صدا برای بیش از سه دهه است. برنامه درسی و تجهیزات به طور مداوم در حال به روز رسانی همگام با پیشرفت سریع در موسیقی و ضبط صدا صنایع. CRAS’ دروس ارائه شده و موضوع را همیشه در اطراف محور مهارت ها و دانش لازم برای دانش آموزان موفقیت در ضبط صدا صنایع.

11-ماه برنامه طراحی شده است به اجازه می دهد هر دانش آموز دسترسی به یادگیری و آموزش در هنرستان را studios که تشکیل شده با دولت از هنر های صوتی ضبط و میکس دنده همان تجهیزات مورد استفاده در امروز بهترین استودیو و از راه دور پخش امکانات از جمله ابزارهای حرفه ای 12 API میراث کنسول SSL AWS کنسول Studer ویستا کنسول ها و خیلی بیشتر. همه دانش آموزان باید تکمیل 280 ساعته صنعت کارورزی فارغ التحصیل از استاد ضبط برنامه دوم که در نهایت ممکن است منجر به صنعت و اشتغال است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در هنرستان هنرهای ضبط و علوم مراجعه کنید www.cras.edu تماس Kirt هام مدیر در 1-800-562-6383 و یا ایمیل به [email protected]

در مورد هنرستان هنرهای ضبط و علوم

بر در قلب دره خورشید با دو دانشگاه در گیلبرت و تمپه Ariz., هنرستان ضبط Arts & Sciences (CRAS) یکی از کشور های برتر موسسات برای آموزش های صوتی. این هنرستان دارای یک منحصر به فرد و راه بسیار موثر برای کمک به آینده های صوتی حرفه ای خود را راه اندازی مشاغل در صنعت ضبط و سایر حرفه ای های صوتی دسته بندی.

-30-

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>