بهار طوفان ضربه قدرت برای هزاران نفر

دریاچه برق کشور گزارش شده بیش از 4700 مشتریان بدون قدرت بودند که از 9:30 p. m. روز شنبه از 9,400 از پیش از آن در روز.

“دریاچه برق کشور پیش بینی می کند که تعداد نامعین قطع خواهد شد گذشته از طریق دوشنبه” دریاچه کشور در انتشار اخبار گفت: بعد از ظهر یکشنبه. تمام 17 از آن خط خدمه بودند رفع قطع و در حالی که برخی از آنها پیش بینی شده به کار را از طریق شب این شرکت گزارش آن ارسال خواهد ترین خانه در 10 p. m. برای ایمنی. آنها را سر کار صبح روز دوشنبه.

مینه سوتا قدرت قطع نقشه گزارش 75 قطع سراسر Northland اضافه کرد تا به بیش از 1 ، 000 مشتریان بدون قدرت که از 9:30 بعد از ظهر که از حدود 5,900 مشتریان بدون قدرت در 11:30 صبح

این شرکت گفت اضافی خدمه بودند که آن را برای تعمیر خطوط سیم توسط “مرطوب, برف سنگین.”

خط خدمه بودند که به نام در از بین المللی می افتد و کمی می افتد به کمک نزدیکی کلوکت, Gnesen نیمه راه و Meadowlands در حالی که بسیاری از خدمه تا به حال به restring سیم در مناطق آسیب دیده.

“ما به نام در 5 اضافی پیمانکار خدمه از اکسل انرژی به کمک” مینه سوتا قدرت سخنگوی امی Rutledge در بیانیه ای گفت: یکشنبه شب. “ما خدمه مشغول به کار خواهد شد در طول شب با اکثریت همه قطع رود به تعمیر برخی از تعمیرات به تعداد کمتری از مشتریان ممکن است گسترش به دوشنبه صبح.”

ازطریق خط حتی به طور موقت بسته ایالتی 35 از خروج 245 به خروج 246 روز یکشنبه صبح Proctor آتش نشانی گفت: در Facebook. I-35 بسته شد از حدود 7:30-9 a. m. به گفته وزارت حمل و نقل مینه سوتا سایت.

“وقتی که برف به باران و آن را ناشی از برخی از خطوط به چهار نعل رفتن,’ معنی این خطوط بودند آن زمان که قطراتش هر یک از دیگر زمانی که وزن برف منتشر شد تنها به ضربه فیوز دوباره” دریاچه کشور گفت.

بسیاری از خطوط دیگر ضربه شد با شکستن شاخه.

جاستین شولتز یک هواشناس برای خدمات ملی آب و هوا در Duluth گفت: آخر این هفته طوفان آغاز شد که بعد از ظهر شنبه و اجازه دهید تا ظهر جمعه بود و کامل برای به دست گرفتن قدرت خط.

“که ترکیبی قطعا منجر به آن زمانی که شما برف به عنوان و به عنوان سنگین به عنوان آن است که وزن آن پایین بسیاری از شاخه های” شولتز گفت. “همه شما نیاز دارید این است که به نوعی از برخی از jostling از بادهای قوی است که ما تا به حال. و اگر شما شاخه های هستند که بیش از خطوط برق و یا چیزهایی مانند آن است که قطعا یک دستور برای بسیاری از قطع برق در سراسر منطقه است که دقیقا آنچه که ما را دیدم.”

شولتز گفت: قوی شمال شرقی بادها خاموش لیک برتر به 60 مایل در ساعت و در نتیجه امواج بزرگ در دریاچه.

بزرگترین بارش برف مجموع ثبت شد جنوب دوقلو پورت.

گزارش در نزدیکی Wrenshall و هولیوک در Carlton County نشان داد 7.5 اینچ از برف در حالی که Patzau در شهرستان داگلاس دریافت 7.8 اینچ از برف است.

برف کاهش یافته است 6.2 اینچ از برف در آب و خدمات اداری در نزدیکی, Duluth, فرودگاه بین المللی شولتز گفت که آب مایع معادل آن — اندازه گیری باران و ذوب پایین برف بود 1.37 اینچ است.

“بنابراین یک مقدار زیادی از رطوبت در ارتباط با این سیستم” شولتز گفت.

جاهای دیگر دیدم همه باران. گردوی سفید ویسکانسین در جنوب Ashland County, دریافت حدود 2.5 اینچ باران هنگام طوفان است.

با همه خیس, برف و باران در حال سقوط در خاک در حال حاضر اشباع شده توسط ذوب برف و آب و هوا خدمات نگه داشتن چشمان خود در پتانسیل برای جاری شدن سیل به ویژه در امتداد رودخانه می سی سی پی و همچنین Nemadji رودخانه در شهرستان داگلاس.

“رودخانه جاری شدن سیل در یکی دیگر از نگرانی هایی که ما داشته ایم و طی هفته آینده و یا پس از ما خواهد بود برای پاسخ در رودخانه” شولتز گفت.

تندر برف

اواخر شنبه شب فقط به باران تبدیل به بزرگ کرکی دانههای برف در دو پورت آن پیوسته آب و هوا شما ممکن است انتظار می رود در ماه های گرم تابستان: یک فلش از نور به دنبال ثانیه بعد با سر و صدا از رعد و برق.

شولتز گفت که کریستال های یخ در حال حرکت در اطراف در ابر می تواند شارژ.

“اگر شما به اندازه کافی شارژ ساخت و سپس شما می دانید شما می توانید این نوع از انرژی الکتریکی است که مورد نیاز برای تولید روشنایی و رعد و برق” شولتز گفت.

او گفت که قدرت طوفان اضافه شده به روشنایی.

“بسیار قوی, قوی منطقه کم فشار” بود و پر از رطوبت و بالابر شولتز گفت.

“تا کنون در این زمستان که احتمالا یکی از قوی مناطق کم فشار است که من دیده ام” او گفت:. “اما در انجام آنچه در آن نیز انجام شد و این کمک را در یک بیت خوب از بی ثباتی است. بنابراین ما در واقع به حال محیط زیستی که کمی ناپایدار تر از آنچه شما به طور معمول را ببینید با دیگر طوفان زمستان.”

این داستان به روز شد چندین بار با به روز رسانی از شرکت های برق. نسخه نهایی منتشر شد در ساعت 9:30 p. m. (29 مارس) نسخه اولیه نوشته شده بود در 11:33 صبح (29 مارس).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>