بهار پیش از اواخر زمستان blahs با زغال اخته Streusel نان

زمانی که من در بر داشت زیبا, ذغال اخته فروش در فروشگاه مواد غذایی در هفته گذشته, من نمی تواند مقاومت در برابر ربودن چند پیمانه نیم لیتری. و من می دانستم که چقدر من می خواستم به استفاده از آنها — در این هفته زغال اخته Streusel نان.

امروز دستور به آرامی اقتباس شده از یک دستور من شده است که مایل به سعی کنید از عالی پخت وب سایت به نام sally’s Baking Addiction. سالی زغال اخته بشقاب سفالی کوچک دستور العمل نان بسیار نزدیکی کامل و تنها عنصر اصلاح من ساخته شده بود افزایش مقدار عصاره وانیل. (چرا توقف در 1 1/2 قاشق چای خوری زمانی که 2 قاشق چای خوری حتی بهتر است؟)

A bounty of fresh blueberries are folded into the batter just before pouring it into the loaf pan. Alyssa Goelzer / The Forum

فضل از زغال اخته تازه خورده به خمیر فقط قبل از ریختن آن به قرص نان تابه. الهام Goelzer / انجمن

این نان سریع آسان را با استفاده از پایه شربت خانه محصولات اساسی مانند آرد و کره و سفید و قهوه ای و قند و تخم مرغ و شیر و همچنین یک و نیم فنجان ماست ساده یا خامه ترش. ماست یا خامه ترش می افزاید: عطر و طعم و moistness به نان فراهم می کند و همچنین اسیدیته مورد نیاز برای فعال کردن عوامل ورآورنده به طوری که نان می تواند آن را به عنوان پزد.

افزایش این نان می آید از قسمت مساوی جوش شیرین و بکینگ پودر. زمانی که جوش شیرین و اسید ترکیب دی اکسید کربن ایجاد شده است و این واکنشی است که تولید افزایش پخته خوب است.

برخی از دستور العمل های بیشتر نیاز به افزایش از جوش شیرین به تنهایی ایجاد خواهد شد و که در آن و بکینگ پودر و عوامل. بکینگ پودر نه تنها حاوی جوش شیرین, اما همچنین خشک اسید به نام کرم تارتار و این افزایش فوق العاده از اسید و بی کربنات واقعا باعث تفاوت در این دستور غذا.

در سالی دستور او شامل یک گزینه را به پایان برساند بالای نان با یک چرخش از زغال اخته جم و crumbly streusel با شکوه. من سعی کردم آن را با و بدون این پس از اتمام و نان بی نهایت بهتر است زمانی که آنها گنجانده شده است.

The top of the batter is swirled with raspberry jam and then covered with a cinnamon streusel crumb topping. Alyssa Goelzer / The Forum

بالای خمیر را swirled با مربا تمشک و پس از آن پوشش داده شده با دارچین streusel خرده شکوه. الهام Goelzer / انجمن

من با استفاده از مربا تمشک در محل زغال اخته که تولید فوق العاده خوش شانس ترکیب طعم توت. این streusel شکوه ساده مخلوط شکر قهوه ای و آرد و دارچین و کره ذوب شده که به نظر من این نان سریع به سطح بعدی.

نان خود را بسیار شیرین در همه streusel خرده در بالا ارائه تنها مقدار مناسبی از شیرینی به تعادل ترش عطر و طعم زغال اخته. اگر شما برنامه ریزی برای اضافه کردن streusel, شکوه, من پیشنهاد می کنم برای افزایش مقدار از شکر قهوه ای از یک چهارم جام حذفی به یک سوم فنجان.

برای بهترین نتایج سالی توصیه می کند با داشتن همه مواد تشکیل دهنده و مرطوب در دمای اتاق قبل از شروع یک نکته خوب به دنبال هر زمان که شما آن را ببینید در یک دستور غذا. دمای اتاق تشکیل دهنده هوا بیشتر از اگر آنها سرد و این هوا گسترش می یابد به عنوان نان پزد برای ایجاد یک زیبا و روشن و مرطوب میله های اهنی.

طعم این نان دزدکی حرکت کردن به شما به عنوان شما آن را بخورم و اگر شما چیزی مانند ما شما را پیدا خواهد کرد آن را دشوار است به توقف در فقط یک تکه. این زغال اخته Streusel نان آسان را addictively خوشمزه و بهترین چیز بعدی به بهار خود را.

Made with fresh berries, this Blueberry Streusel Bread is the perfect way to celebrate the arrival of spring. Alyssa Goelzer / The Forum

ساخته شده با توت تازه این زغال اخته, Streusel, نان, راه عالی برای جشن رسیدن بهار است. الهام Goelzer / انجمن

چاپ: زغال اخته Streusel دستور العمل نان

باعث می شود: 1 9-با-5-اینچ قرص

مواد لازم:

2 فنجان آرد همه منظوره

1 قاشق چای خوری جوش شیرین

1 قاشق چای خوری بکینگ پودر

½ قاشق چای خوری نمک دریا

½ فنجان (1 چوب) کره بدون نمک دمای اتاق

½ فنجان شکر سفید دانه ریز

¼ فنجان قهوه و شکر بسته بندی شده

2 فوق العاده-تخم مرغ بزرگ در دمای اتاق

½ فنجان ماست ساده دمای اتاق (ممکن است جایگزین خامه ترش)

2 قاشق چای خوری عصاره وانیل خالص

½ فنجان شیر کامل دمای اتاق

1 پاینت ذغال اخته

2 قاشق غذا خوری مربا هر طعم توت

مواد لازم برای streusel با شکوه:

¼ فنجان آرد همه منظوره

2 قاشق غذا خوری نور, شکر قهوه ای بسته بندی شده

¼ قاشق چای خوری دارچین

2 قاشق غذا خوری کره بدون نمک ذوب شده

جهت:

موقعیت رک در سوم پایین تر از فر قبلا گرم به 350 درجه می باشد.

استفاده از کره یا اسپری پخت و پز به گریس قرص نان, تابه, مطمئن شوید که به کت به خوبی به گوشه; را کنار بگذارند. در یک کاسه بزرگ ترکیب آرد و جوش شیرین و بکینگ پودر و نمک; را کنار بگذارند.

متناسب با مخلوط کن ایستاده با دست و پا زدن پیوست و یا استفاده از یک مخلوط کن دستی به ضرب و شتم کره را با سرعت متوسط تا زمانی که صاف و حدود 30 ثانیه است. اضافه کردن رنگ سفید و قهوه ای قند و ضرب و شتم در سرعت بالا تا زمانی که رنگ پریده و خامه, خراش دادن, کردن دو طرف به عنوان مورد نیاز حدود 2 تا 3 دقیقه است.

اضافه کردن تخم مرغ ها را در یک زمان ضرب و شتم سخت با سرعت متوسط بعد از هر علاوه بر این تا به خوبی ترکیب شده است. خراش به پایین طرف کاسه اضافه کنید و ماست و عصاره وانیل. ضرب و شتم با سرعت متوسط تا زمانی که ترکیب شده است. خمیر ممکن است دانه دانه یا curdled در این مرحله اما با هم خواهد آمد هنگامی که مواد خشک هستند گنجانیده شده است.

اضافه کردن مخلوط آرد و شیر و ضرب و شتم در سرعت پایین فقط تا گنجانیده شده است. استفاده از یک لاستیک با کفگیر به آرامی بریزید در زغال اخته تا به طور مساوی توزیع شده است. با قاشق خمیر را آماده loaf pan.

برای streusel با شکوه با استفاده از یک چنگال را به مخلوط آرد و شکر قهوه ای و دارچین را در یک کاسه کوچک تا زمانی که کاملا ترکیب شده است. اضافه کردن کره ذوب شده و با استفاده از چنگال به هم بزنید و به خرده های مختلف اندازه.

قبل از پخت با استفاده از یک چاقو یا جبران کفگیر به چرخش جم به بالای قرص نان را به دلخواه (من می خواهم برای پوشش تمام سطح) و سپس نم نم streusel با شکوه بیش از قرص.

قرار دادن تابه در قفسه در یک سوم پایین تر موقعیت فر. پخت به مدت 30 دقیقه و سپس پوشش بالا آزادانه با فویل آلومینیوم برای جلوگیری از بیش از براونینگ. در ادامه به پخت به مدت 30 تا 40 دقیقه بیشتر تا یک سیخ وارد شده به مرکز قرص نان بیرون می آید رایگان از خرده. حذف پان قرص نان از فر و انتقال به یک سخت بازپرسی کردن از سیم نگه داشتن نان در تابه تا کاملا سرد حدود 1 ساعت.

به فروشگاه: قرار دادن نان در پلاستیک یا فویل آلومینیوم و فروشگاه در دمای اتاق به مدت 2 روز و یا در یخچال به مدت 1 هفته. یخ بسته بندی نان برش در 2 لایه پلاستیک یا فویل آلومینیوم و در یک پلاستیک فریزر کیسه. یخ نان تا 3 ماه یا حتی بیشتر در یک deep freeze.

سارا راهنمایی:

  • اگر نه اضافه کردن streusel, شکوه, افزایش مقدار شکر قهوه ای به 1/3 فنجان.
  • به استفاده از زغال اخته منجمد نمی گرم شدن قبل از استفاده از. بازی شیر یا خط توت در 2 قاشق غذاخوری آرد قبل از تاشو به خمیر برای جلوگیری از آنها را از غرق شدن به پایین در حالی که پخت.
  • اگر با استفاده از کوچکتر قرص نان تابه پر 2/3 با خمیر به عنوان نان افزایش خواهد یافت زمانی که پخت.

این هفته در…

“خانه با از دست, ایتالیایی” یک ستون هفتگی نوشته شده توسط سارا Nasello این برنامه شامل دستور العمل توسط شوهرش تونی Nasello. زن و شوهر متعلق به Sarello را در مورهد و زندگی در فارگو با پسر جیووانی. خوانندگان می توانند به آنها در رسیدن sarahnasello@gmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر