SpotX قرار دادن COVID-19 اعلانات آگاهی عامه درمورد با صاحبان رسانه


A+E,, کشف, Philo اهدای آگهی موجودی

SpotX گفت آن است که با استفاده از آن تبلیغات تصویری پلت فرم به جای اطلاعیه های خدمات عمومی در بیش از حد بالا و ویدئو های آنلاین موجودی اهدا شده توسط A+E Networks, کشف, فیلو, پاسخ Gameloft و SendtoNews.

SpotX نیز با Amobee, DoubleVerify و جهانی McCann به عنوان بخشی از این تلاش است.

PSA شد ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

“این COVID-19 ویروس بدیهی است که داشتن تاثیر بر همه ما در اطراف جهان و در صنعت ما به عنوان یک کل” گفت: Mike Laband ارشد معاونت افزاری در SpotX. “ما بسیار سپاسگزار برای ما تامین همکاران که در حال اهدای آگهی های موجودی به این علت مهم و در حال کار در کنار ما برای اطمینان از این پیام های مهم در مورد اجتماعی فاصله بهداشت شخصی و بهداشت روان آگاهی هستند دیده می شود در این زمان بحرانی.”

در ماه مارس ارزش آگهی موجودی اهدا به اعلانات آگاهی عامه درمورد رشد 304 درصدی در ماه مارس در SpotX پلت فرم. در آوریل SpotX انتظار دارد که به افزایش به 2,219%. اکثریت اعلانات آگاهی عامه درمورد هستند COVID-19 مرتبط با 67 درصد در حال اجرا بر روی تلویزیون متصل, 29% در وب و 4 درصد در تلفن همراه.

“از آنجا که بسیاری از مردم در سراسر جهان در حال حاضر به ماندن در خانه ما توانایی رسیدن به مخاطبان در مقیاس با این مهم است پیام های تصویری در طول زمان هنگامی که نیازهای عمومی را به دیدن و شنیدن آنها را بیشتر گفت:” بیل موری و معاونت برنامه ریزی درآمد و تبلیغ محصولات در کشف. “ما افتخار می کنیم برای حمایت از این حیاتی ابتکار با اهدای حق بیمه موجودی و احساس می کنم امیدوارم که ما می تواند تاثیر در کنار همکار ما صاحبان رسانه.”

SpotX خواهد بود در خدمت تبلیغات تصویری از طریق خصوصی بازار با هر رسانه ای مالک و ارائه خدمات خود را برای PSA کمپین pro bono.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>