ورزشکار ستون: با وجود همه گیر حمله همچنان در شکار و زیستگاه BWCAW

“اجتماعی فاصله که buzzword. خوب شلیک کنید که چگونه بسیاری از عموم مردم گرا رول تمام وقت” باب فرای نوشت مارس 20 برای TribLive غربی پنسیلوانیا انتشار.

متاسفانه ما در خارج از منزل بزرگ است تحت حمله. طی سه سال به علاوه دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است هماهنگ بزرگترین کاهش از حفاظت اراضی عمومی در تاریخ ایالات متحده بر اساس یک مطالعه منتشر شده در مجله علوم. علاوه بر این دولت اقدام به عقب نزدیک به 100 قوانین زیست محیطی با توجه به یک Feb. 28 داستان در فلموته شرکت در ماساچوست است.

این حمله همچنان ادامه دارد و حتی به عنوان ما را در مبارزه با گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما تا به حال بحث قوانین جدید از دولت در آبهای ایالات متحده حکومت قانون معاهده پرنده مهاجر … ملی و سیاست محیط زیست عمل می کنند و این فقط در ماه گذشته”, هوای آزاد, اخبار سردبیر راب Drieslein نوشت: در مارس 13 موضوع است.

در مینه سوتا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است فشار سولفید-سنگ معدن مس در لبه مرز آب قایق رانی منطقه بیابان. دوقلو فلزات معدن شرکت متعلق به شیلی معدن کنگلومرا آنتوفاگاستا می خواهد برای ساخت یک معدن سولفید در نزدیکی Ely در مرز آبهای حوضه. یک قاضی فدرال به تازگی تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابقاء معدنی اجاره به دوقلو فلزات.

دو حزبی مرز آبهای بیابان حفاظت و پیشگیری از آلودگی عمل معرفی شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه بتی McCollum D-مینه سوتا و فرانسیس رونی, R-فلوریدا را کامل اداری خروج از 234,328 هکتار از زمین های عمومی در BWCAW آبخيز از معدن سولفید. پیش نویس در پاسخ به اعتراض از صاحبان کسب و کار شکارچیان و دیگران بیش از این پیشنهاد دوقلو فلزات معدن, H. R. 5598 را حفظ آبهای مرزی’ بکر آبراه و بی نظیر ماهیگیری و شکار فرصت ها است.

یک smorgasbord از ورزشکاران گروه حمایت از قانون از جمله Backcountry شکارچیان & ماهیگیران تفننی به Izaak والتون لیگ Ruffed باقرقره جامعه و آمریکا Woodcock جامعه تئودور روزولت حفاظت از محیط زیست مشارکت های انجمن جامعه شناسی آمریکا کیفیت گوزن مدیریت انجمن فدراسیون ملی حیات وحش و ملی گوزن داد.

“در حالی که برخی از ما در اولویت مسائل — از جمله پیشبرد قوانین فدرال مانند … مرز آبهای بیابان حفاظت و پیشگیری از آلودگی عمل می کنند — ممکن است مکث در حالی که کنگره و دولت آدرس تهدید و اثرات coronavirus تعهد ما به این صورت حساب ها و سیاست ها است که به عنوان قوی به عنوان افراد” زمین Tawney, Backcountry شکارچیان & ماهیگیران تفننی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نوشت: در 19 مارس ،

سولفید شرکت های استخراج معدن را برای همیشه لطفا برای گفت خواهد بود وجود دارد بدون ضربه. در مونتانا را بدنام برکلی گودال توقیف باز گودال معدن مس در حال حاضر پر از آب مسموم شده با اسید سولفوریک یک گله از 3000 مهاجرت غازها برف فرود آمد بر روی این دریاچه در سال 2016 و بی درنگ درگذشت به عنوان توضیح داده شده در ژانویه 2017, Great Falls, تریبون داستان. هیچ سولفید-سنگ معدن مس تا به حال عمل بسته و بدون آلاینده در نزدیکی آبهای با توجه به فدراسیون ملی حیات وحش. که 100% میزان شکست.

در سال 2016 پس از انتخابات رالی در کارولینای شمالی مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت او افتخار میراث امریکا بزرگترین شکارچی-محیط زیست (و مدال افتخار دریافت کننده) تئودور روزولت. با توجه مغلوب ساختن پیشی جستن حال عمومی-زمین حمله در ترکیب با یک ظاهر بی حد و حصر تمایل برای نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند — 16,241 در سه سال اول با توجه به واشنگتن پست — ما در حال حاضر می دانم که او صحبت می کند با یک زبان چنگال مانند.

در کلمات, هوای آزاد, اخبار نویسندگان موری هوشمند (در “رئیس جمهور تهمت حملات بر محیط زیست ادامه” Feb. 7), “یک روز دیگر حمله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در هوا و زمین و آب و حیات وحش آمریکا است.”

دیوید رهن کلرادو اسپرینگز کلرادو و قبلا از گرند رپیدز سابق نیروی هوایی افسر و بنیانگذار و رئیس سابق مینه سوتا Backcountry شکارچیان & ماهیگیران تفننی (backcountryhunters.org). او نویسنده کتاب “شکار برای تجربه دوم: قصه های از شکار و زیستگاه حفاظت.” در سال 2014 او به رسمیت شناخته شده توسط Field & Stream به عنوان یک “قهرمان حفاظت از.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>