ورزشی حاشیه

کالج بسکتبال مردان: دولوت مینه سوتا را براندون مایر نامگذاری شد NSIC, Northern Division, بازیکن از این هفته برای سومین بار در این فصل است. در یک آخر هفته رفت و برگشت از Augustana و Wayne State, Myer به طور متوسط 23.5 امتیاز 9.0 ریباند در هر بازی همراه با هفت کل بلوک و هفت کمک می کند.

کالج داخلی پیگیری: St. Scholastica تا به حال سه مردان و زنان ورزشکار و ویسکانسین-برتر تا به حال یک ورزشکار درآمد هفتگی UMAC افتخارات. جریکو پترسون بود به نام مردان آهنگ ورزشکار این هفته برنده 400 متر در دریاچه سوپریور چالش در یک کنفرانس-بهترین 52.12 ثانیه است. UWS’ C. J. Pillath شد نام میدان ورزشکار این هفته برنده هر دو وزن پرتاب و پرتاب وزنه در چالش دیدار خواهد کرد.

St. Scholastica را Anika Kling بود آهنگ ورزشکار این هفته با برد 200 و 400 و قرار دادن در دومین پرش بلند در چالش است. مقدسین Dayelise Davidson زمینه ورزشکار این هفته با قرار دادن runnerup در پرش با نیزه.

کالج, تنیس زنان: St. Scholastica الیزابت فینک نامگذاری شد UMAC ورزشکار این هفته با پیروزی در دو بازی در هفته گذشته از جمله دو مجموعه پیروزی در شماره 1 مجرد در برابر Macalester.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>