Sports Illustrated شیپور خاموشی کالیفرنیا مدل لباس شنا است که در 56 غرفه 5-پا-3

توسط کریس PIZZELLO | آسوشیتد پرس

اسلام آباد — کتی Jacobs می گوید این مهم است که به تخفیف افرادی که به دلیل سن یا ارتفاع. او باید بدانید — ریزه اندام 56 ساله است یک نام تجاری جدید Sports Illustrated Swimsuit Issue مدل.

جاکوبز از کالاباساس کالیفرنیا و کسی که می ایستد 5-پا-3-اینچ, امید, ظاهر او در این موضوع کمک خواهد کرد که تغییر خوانندگان منظره زیبایی است.

“من فقط می خواهم خیلی ممنون که آنها در زمان مانند یک فرصت به من می گوید:” Jacobs. “دو چیز شما نمی توانید تغییر دهید در مورد خودتان چگونه قدیمی شما هستند و چگونه قد بلند شما هستند.”

2020, Sports Illustrated Swimsuit issue آنلاین است و در دکه های روزنامه فروشی سه شنبه. پوشش ویژگی های یک گروه سه نفره از مدل ها — Olivia Culpo, Jasmine Sanders و کیت باک که همچنین هر فردی را پوشش می دهد.

اصلی لباس شنا موضوع زد در سال 1964. آن شده است یک سکوی پرتاب برای مدل مانند کتی ایرلند Christie Brinkley, Elle Macpherson, Kate Upton و اشلی گراهام.

در طول سال این موضوع تلاش کرده است به تازه ماندن, با, نقاشی, حالا, به علاوه اندازه مدل unedited عکس کوچک مایو و معیوب مدل مدل های قدیمی تر و علاوه بر این از ورزشکاران حرفه ای و مشهور در روابط است.

“که چیز زیادی در مورد ورزش نشان داده شده است که آنها فقط به بازسازی خود و نگه داشتن آنها را بازسازی آنچه که از نظر شما زیبایی می گوید:” Jacobs. “و آنها در حفظ و نشان دادن مردم است که وجود دارد بیش از یک نوع زیبایی وجود دارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>