همه دریافت بیش از اندازه کافی ایمیل های ناخواسته و پیام های متنی و تماس های تلفنی به خصوص در انتخابات سال است. پس چرا کسی داوطلب به دریافت حتی بیشتر ارتباطات?

معلوم است که دلایل منطقی برای هر کسی که به طور جدی با توجه به حرکت به یک خانه و جامعه است. و در صورتی که جدید-صفحه اصلی جامعه هنوز شکسته زمین گرفتن در لیست علاقه درست زمانی که از آن باز می شود می توانید ذخیره کنید خریدار هزار دلار به آنها دسترسی منحصر به فرد به سازنده و آنها اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتری در انتخاب خود را از گزینه های و ویژگی های طراحی.

چند سازندگان در منطقه خلیج فارس و فراتر از آن در حال باز کردن لیست علاقه برای جوامع جدید در حال حاضر در حال حاضر برخی از مدل های ساخته شده و هنوز هم دیگران نشان می دهد خریداران مفصل هنرمند تفاسیر و ارائه فرصت برای به دست آوردن در روی زمین به معنای واقعی کلمه.

در سونوما کنکورد-بر اساس DeNova خانه ها باز کرده است علاقه به لیست خود را برای جذاب Mockingbird Lane جامعه که در تکمیل خواهد شد شامل 20 خانه بر 18 ، دو تا از بسیاری از ویژگی های دو-واحد زیر-بازار-نرخ (BMR) خانه های دوبلکس.

باقی مانده 16 خانه های تک خانواری در اندازه گرفته از 1,813 فوت مربع به 2,563 فوت مربع است که امکان استفاده از هر گوشه ای از فضای زندگی. علاوه بر این هر یک از خانواده های تک خانه ها از ویژگی های جدا گاراژ در عقب از اموال که شامل یک اتاق خواب 742 فوت مربع و لوازم جانبی واحد مسکونی (ADU).

واقع فقط یک مایل از جذاب مرکز شهر سونوما تصور کنید که خود را در قوانین بازدید از خارج از کشور برای یک ماه و همه از شما قادر به استفاده از برخی از زمان آرام و حفظ حریم خصوصی. متناوبا هر کسی که telecommutes به طور منظم به توافق برسند که جدا دفتر خانه خواهد ارائه نهایی محیط زیست برای آرام بهره وری.

با توجه به انتخابی موجودی در Mockingbird Lane گرفتن در لیست علاقه حرکت هوشمند است حتی برای کسانی که تنها با علاقه گاه به گاه. افتتاح Mockingbird Lane انتظار می رود که در اوایل تابستان سال 2020 است.

در تریسی که تبدیل به یک منطقه از فرصت ارائه گزینه های رفت و آمد به منطقه خلیج, مدل های در حال حاضر باز برای رفت و آمد مکرر به سبک زندگی در کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده از تریسی تپه. وجود دارد این محله به نام روستاها هر طراحی به تکامل طی چند مرحله و ترکیب واحد سطح و دو طبقه خانه, جامعه, پارک ها (از جمله یک سگ پارک) پیاده روی و مسیرهای پیاده روی پیاده روی و فضای باز.

فقط چند دقیقه از التامانت راهرو اکسپرس (ACE) قطار اجرا می شود که از تریسی طریق لیورمور به جنوب سن خوزه زندگی پس از کار را در, راحت, خانه های لوکس از سه سازندگان. بافته شده را به پارچه تریسی هیلز زندگی ساکنان باشگاه با آن المپیک-اندازه استخر شنا, اصلی, باشگاه, منطقه, اتاق چند منظوره برای برگزاری مراسم خصوصی و مرکزی, هوای آزاد, گردهمایی منطقه است. که فضای لنگر توسط بازار با کافی شاپ و راحتی ضروری خرده فروشی برای خار از لحظه ای ،

سه سازندگان نمایشگاه خانه مدل در اندازه گرفته از 2,155 فوت مربع به 4,100 فوت مربع به عنوان بسیاری از شش اتاق خواب و چهار و نیم حمام و سرویس بهداشتی. بسیاری از عبارتند از: اول-طبقه en مجموعه, اتاق خواب بزرگ در طبقه باز قصد دارد با پیاده روی در pantries و اختصاصی پیاده روی در جعبه برای هر اتاق خواب طبقه بالا.

گرفتن در لیست علاقه برای تریسی تپه است که باید به ماندن آگاهانه در مورد آخرین اخبار در توسعه جامعه سازندگان ” جدیدترین ارائه و وقایع در حال وقوع در این به طور فزاینده استقبال جامعه. بازدید TracyHillsLife.com.

همچنین در تریسی, سه جوامع توسط Woodside خانه در الیس کارشناسی ارشد-جامعه برنامه ریزی شده به تازگی وارد pre-مدل فروش فاز. طرح های طبقه از محدوده 2,377 فوت مربع به 2,945 متر مربع و شامل سه تا شش اتاق خواب و سه یا سه و نیم حمام و سرویس بهداشتی. این مدل که آغاز خواهد شد باز بعد از این سال از ویژگی های مدیترانه احیای خانه رعیتی ویکتوریا و کشور های اروپایی معماری در یک جامعه با یک دوستدار خانواده احساس.

در پیش فروشی لیست علاقه برای Woodside برکشایر استنفورد و باد صبا محله در الیس به یاد بگیرند که چگونه شما می توانید خود را انتخاب کنید و سفارشی کردن صفحه اصلی خود را قبل از بنیاد ریخته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر