حمایت: زمانی که فروشندگان بدون ماسک باز کردن درب به خریداران اقدامات خود را نزدیک درب در هر خرید ارائه

س: ما نماینده خریدار ایستاده اینچ از درب جلو بود و مبهوت آن را به عنوان چرخش باز است. به عنوان او نگاه کرد تا فروشندگان صفحه اصلی به نظر می رسد تبریک ما بدون ماسک صورت. ما نماینده خریدار بود با پوشیدن یک ماسک صورت و دستکش یکبار مصرف کفش پوشش (“غنیمت”). او برگزاری این خانه کلیدی است که او تا به حال فقط برگرفته از کلید الکترونیکی امن است. ما نماینده خریدار عقب نشینی از ایوان جلو و شروع به از بین بردن خود را از غنیمت. او به عنوان تامین امنیت خانه و کلید بازگشت را در خود جای او گفت: ما را به بازگشت یک روز دیگر. قبل از اینکه ما نماینده خریدار به پایان رسید صحبت کردن این فروشندگان صفحه اصلی آغاز شده و قیافه ما را به خانه خود را. این دعوت ما را ترک منجمد در محل; من شش ماه از دوران بارداری است که آشکارا مشهود است و ما نماینده خریدار است در معرض خطر بالا رده. شوهر من تکان دادن سر خود را مودبانه توضیح داد که ما می تواند کاهش در نوع خود دعوت می کنند. مرد فروشنده خانه ظاهر آشفته جامعی بازگشت “اوه نمی شود احمقانه به این ماسک کسب و کار بی معنی است. همه چیز در مورد کنترل شما است.” این زمانی است که ما گفت: ما خداحافظی و یک عقب نشینی شتابزده به اتومبیل های ما به پایان سفر ما را از خانه.

بعد ما نماینده خریدار توضیح داده شده وجود دارد هیچ نشانه ای کسانی که فروشندگان صفحه اصلی چشم پوشی خواهد COVID-19 پروتکل در حالی که باقی مانده در خانه خود را در طول نمایش آن. متاسفانه که ملک چک تمام جعبه مانند مدارس walkability طرح طبقه و محله. اما ما نمی تواند ترک به اندازه کافی سریع نیست و ما نمی خواهد بازگشت. نباید عامل فروشنده در این خانه هشدار بازدید کنندگان بالقوه به وضعیت ؟ و ما باید در مورد شکایت فروشندگان صفحه اصلی و عامل فروشنده به شرکت کارگزاری و یا شهرستان در بخش بهداشت و درمان?

A: شما می توانید. اما شما و خود را نماینده خریدار خواهد بود متصل به شکایت(s). و باید از خانه خود موفق به فروش است که بعید نیست به خانه فروشندگان و خود را عامل فروشنده خواهد آموخت که بهتر است برای تخلیه محل — به طور دائم. برای چند دهه, من طبقه بندی اشتباهات خانه فروشندگان و عوامل خود تحت عنوان “چگونه به فروش یک خانه” تجسم اتفاقی و یا هدفمند صفحه اصلی-فروش خطاها به عنوان پشته از “پول در سمت چپ بر روی میز است.” این خانه فروشندگان اقلیت عقاید و اعمال خواهد شد و اکثر اموال خود را از دست دادن ارزش.

سوال ؟ مسکن پت Kapowich یک زندگی حرفه ای طولانی در حمایت از مصرف کننده حمایت و گواهی املاک و مستغلات کارگزاری مدیر. 408-245-7700, [email protected] DRE# 00979413 SiliconValleyBroker.com YouTube.com/PatKapowich

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>