حمایت: محل سکونت ،

اگر شما به دنبال یک صلح آمیز عقب نشینی به خانه پس از یک روز طولانی کار و ثابت تحریک شهر نگاه نه بیشتر.

احاطه شده توسط طبیعت این ناحیهای در شمال غربی سنبه خانه دارای یک باغ است که رول راست به ردوود پارک منطقه ای. سلام به همسایگان خود: پرندگان و درختان swaying در باد ملایم.

شادی کردن در شیوه زندگی صلح آمیز در این به روز رسانی تنها در سطح خانه در نزدیکی ردوود پارک منطقه ای و مونتکلیر ایجاد کرد.

سالن در پشت ایوان زل زده بود به زرق و برق دار, ديد کوه دیابلو. و یا اگر شما می خواهم به جای خلیج views … شما باید آن را بیش از حد! دنج با شومینه در اتاق نشیمن خود را پایان دادن به روز خود را با غروب آفتاب و برق زده خلیج views.

به تازگی به روز شده با سه اتاق خواب و دو حمام و سرویس بهداشتی این خانه زیبا است که حرکت در آماده است. ویژگی های اصلی تک-سطح زندگی سراسر با افسانه ای کاربردی طرح طبقه. باز طرح از آشپزخانه به اتاق ناهار خوری منجر به درب های شیشه ای کشویی بر روی پاسیو و زیبایی landscaped باغ. خصوصی دروازه منجر شما مستقیما بر روی مسیرهای پیاده روی پیاده روی در پارک. وجود دو-گاراژ ماشین با فضای ذخیره سازی کافی. تنها چند دقیقه از مونتکلیر ایجاد کرد و بزرگراه 13 این خانه واقعا همه را دارد.

محل سکونت: 6832 ویلتون درایو اوکلند (ناحیهای در شمال غربی سنبه)لیست قیمت: $1,049,000باز خانه: شنبه, فوریه. 22 و چهار شنبه, فوریه. 23 از 2 تا 4:30 بعد از ظهرمثال عامل: هدر وبستر مسکن DRE شماره 01869668, قطب نما, 510-710-7555 homesbyheatherwebster@gmail.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید