حمایت: دلربا مونتکلیر midcentury مشاهده صفحه اصلی

خوش آمدید به این midcentury سه-plus-اتاق خواب و سه حمام خانه واقع در مطلوب مونتکلیر تپه محله اوکلند.

این خانه واقع شده است و بسیار در تقاضا در نزدیکی منطقه Montclair, خرید, پارک ها و حمل و نقل.

این صفحه اصلی است, خیابانهای بالاتر از خیابان بزرگ 10,000-plus-square-پای بسیاری ارائه آفتابی چشم انداز و خلیج انداز با ویژگی های از قبیل طبقه چوب جنگلی چشمگیر سقف کلیسای با یک تراس بزرگ و آسان در داخل و خارج از جریان.

اصلی سطح شامل دراماتیک باز اتاق نشیمن و ناهار خوری L خوردن در آشپزخانه و سه اتاق خواب از جمله کارشناسی ارشد مجموعه با حمام بخار و دوم راهرو حمام. وجود دارد یک سطح پایین تر اتاق خانواده یا مهمان چهارم با بزرگ حمام کامل و کافی ذخیره سازی. آشپزخانه است و سطح به سطح زیادی پاسیو با آب ویژگی های زیادی مطرح کاشت تخت و ملایم شیب دار پوشیده از چمن knoll.

این بخشی از مونتکلیر است که در تقاضا محل در یک کوچه بن بست خیابان در نزدیکی مونتکلیر خرید district, East Bay منطقه ای پارک های زمین با دسترسی آسان به محلی بزرگراه به سان فرانسیسکو, گردو نهر یا سن لیندرو. این Rockridge بارت ایستگاه نزدیک است همراه با دیگر گزینه های حمل و نقل.

قیمت: تماس بگیرید مشاور املاک.محل سکونت: 6872 Armour درایو اوکلندمراجعه کنید: www.6872Armour.comلیست عوامل: تماس پاتریشیا بنت DRE# 00903396, 510-387-1773 یا جفری Neidleman بال# 01309500, 510-435-0325

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>