حمایت: زیبایی معاصر با نمایش پانوراما منحصر به فرد در سن متعو ارتفاعات

الهام بخش دیدگاه های پانوراما از فقط در مورد هر اتاق هستند و باید در این پیچیده و پر نور خانه است که مرزهای باز در فضای منحصر به فرد در سن متعو ارتفاعات محله.

این از 2500 فوت مربع خانه نشسته روی 1.2 هکتار و شامل چهار اتاق خواب سه بازسازی حمام و چندین بالکن با نمایش افسانه.

سخاوتمندانه دو بسیاری در 20 Fairfield دادگاه دهانه بیش از 1.2 هکتار در یک آرزو cul-de-sac. لذت بردن از نهایی حفظ حریم خصوصی و فضای در علاوه بر این به بیش از 1,240 فوت مربع از Trex بالکن و عرشه مخصوص ماشینها ممنوع. سفارشی فوق العاده خلوت با جدا, مهمانخانه, هنر, استودیو یا تولید درآمد ADU. تصور شاخ و برگ سرسبز در تراس باغ یک باغ درختان میوه, یک تاکستان پایین شیب ملایم و یا ایجاد عقب نشینی آرام فضا با مسیرهای پر پیچ و بیش از بلوط-نقطه چین های طبیعی زمین همه ضروری به هیبت الهام بخش شرق-رو انداز. اضافی سطح پایین تر فضا درست کردن عرشه پایین تر نیز یک اتاق خواب ایده آل/دفتر خانه.

دقت نگهداری با توجه به جزئیات ویژگی های اصلی حدود 2500 فوت مربع از فضای زندگی با چهار اتاق خواب و سه بازسازی حمام. آخرین به روز رسانی همچنین شامل فرش در اتاق خواب, طراحی داخلی رنگ و تجدید محوطه سازی.

جذاب طراحی معاصر شامل بلوط تخته کف و سفارشی گالری روشنایی. گرانیت-در کاشی کاری سالن انتظار باز است به یک آپارتمان ورود به اتاق نشیمن است که می تواند یک فضای ایده آل برای به نمایش گذاشتن هنر و یا ایجاد یک خواندن گوشه و یا حتی شراب/نوار مرطوب.

اتاق نشیمن است و نور و روح با سقف طاقی شکل, شومینه, درب شیشه ای.

افسانه طراحی معاصر و سخاوتمندانه-اندازه اتاق غرق در نور طبیعی از بزرگتر از اندازه تصویر, ویندوز, باند clerestory و درهای کشویی شیشه ای که قاب های زرق و برق دار نمایش.

اتاق نشیمن دارای یک سقف طاقی, گالری روشنایی و یک چوب سوز/شومینه گاز با گردو پرتو منتل. اسلاید برای باز کردن درب های شیشه ای به یکی از چندین بالکن برای یک منظره از دور کوه ها و اطراف چشم انداز طبیعی است.

مجاور اتاق ناهار خوری رسمی طراحی شده به جای همایش بزرگ همچنین دارای یک Lutron سیستم روشنایی چراغ ها احتیاج و بزرگتر از اندازه نمایش پنجره.

هر وعده غذایی یک لذت با این باور نکردنی اتاق ناهارخوری مشاهده.

زیبایی و عملکرد را با هم در می آیند به خوبی طراحی غذا خوردن در آشپزخانه ارائه می دهد که زنگ بوش و KitchenAid لوازم خانگی و بسیاری از دبستان فضا از جمله جدید بالا نوار صبحانه. تازه نقاشی شده cabinetry با براق نیکل براق می کشد و تحت cabinetry روشنایی را فراهم می کند مقدار زیادی از ذخیره سازی در علاوه بر این به شربت خانه خود را با سفارشی خروج قفسه ها و زیر شلواری و روشنایی اتوماتیک. گنجه اضافی است ایده آل برای ذخیره سازی بیشتر اتاق و یا ممکن است شراب گنجه.

باغ پنجره بیش از نزول فریم زیبا نمایش و اجازه می دهد تا نور طبیعی برای روشن کردن فضا. مجاور منطقه ناهار خوری گاه به گاه/اتاق خانواده نیز خود را شیشه ای کشویی درب دسترسی به یکی دیگر از بالکن.

وجود دارد چهار اتاق خواب در بال که شامل یک استاد عقب نشینی خود را در آن سطح است. این اتاق جادار, ویژگی های خاص خود را دارد بالکن و دوگانه-کنترل موتوری پنجره های سقفی با سنسور باران بر سقف طاقی آن. یک پیاده روی در گنجه دارای یک انبار درب ورودی با پانل های شیشه ای مات. اضافی گنجه سفارشی ساخته شده است-فهم و تطبیق شیشه ای مات-paneled درب.

همه جدید کارشناسی ارشد از ویژگی های حمام وان به سقف کاشی در وان/دوش ترکیبی از یک درخت بالا مشاهده و پنجره دو غرق غرور.

یک تاریخ و سوئیت های به روز شده, حمام امیدوارند suite, کنترل از راه دور چراغ مطالعه یک گنجه با سفارشی ساخته شده است-فهم و بیشتر نمایش خیره کننده از خود در بالکن خصوصی.

دو اتاق خواب اضافی باید جلوی انداز و یکی از مجهز است Lutron طلوع روشنایی که رمپ در و محو کردن. ضربه بزنید و با یک دیمر است که دارای یک حافظه جدید ترین تنظیم.

این معلق Trex عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و بالکن بازسازی شد و در سال 2007 با رطوبت تصحیح و آب و هوا بر روی تمام عرشه تیرچه. جذاب و با دوام عرشه نیز از ویژگی های کابل فولاد ضد زنگ نرده.

به پایان رسید و دو-گاراژ ماشین لذت خواهد شد علاقه مندان به ماشین و یا سرگرمی خود را با توجه به جزئیات است که شامل روشن و احتیاج چراغ روشنایی, الکتریکی سایت می تواند به, و چند قدرت رسانه ها از جمله 220 رسانه ها. امنیت نیز خطاب با نصب و راه اندازی نشکن Lexan/پلی کربنات پنجره ها و درب عقب. وجود اضافی خاموش-خیابان فضاهای پارکینگ.

ویژگی های اضافی عبارتند از: E پایین شیشه ای در شیشه ای کشویی, درب, Wi-Fi ترموستات است که می توان از راحتی تخت خود را و یا در هر نقطه در جهان یک Lutron محو شدن در/خاموش سیستم روشنایی در اتاق های مختلف لانه آشکارسازهای دود و یک به روز شده در کوره است.

نیز وجود دارد یک pull-down پله به اتاق زیر شیروانی سازی و طراحی حرفه ای مقابل محوطه سازی با خودکار چکه سیستم روشنایی خودکار و یک مقابل فرانسه تخلیه.

پشت درهای کشویی شیشه ای درب های سفارشی-طراحی اتاق رختشویی است که ویژگی های یک بزرگتر از اندازه انباشته واشر و خشک کن cabinetry و خروج سبد. اضافی کامل حمام دارای یک شناور غرور و نزدیکی و دسترسی به سمت عرشه و حیاط خلوت سالن.

شما نمی توانید ضرب و شتم محل این محله که مرکزی است برای همه که شبه جزیره را ارائه کرده است از دوچرخه و پیاده روی مسیرهای پیاده روی به بازارها و رستوران ها.

دارای امتیاز بالا مدارس نیز به راحتی نزدیک و شامل کوهستانی ابتدایی حدود یک چهارم مایل دور و Borel میانه و آراگون دبیرستان حدود 2 مایل سوار دور. هاپ در بزرگراه 92 فقط 3 مایل دور برای دسترسی آسان بر روی بزرگراه 101 و بین 280 به سان فرانسیسکو و قلب دره سیلیکون. این خانه نیز در حدود 12 مایل از SFO و کمتر از 9 مایل به شهر ساحلی زیبا از Half Moon Bay.

قیمت: $2,195,000که در آن: 20 Fairfield دادگاه شهرستان سن ماتئوسایت: 20Fairfieldct.com (تور مجازی); 20Fairfieldvideo.com (تصویری تور)لیست نمایندگی: Intero, James Shin Lic# 01358693, 650-862-7332, James@jsregroupllc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>