حمایت: پس از انطباق با پناه-در-محل قوانین خریداران کشف رطوبت و تغییر رنگ; چه چیزی را بهترین تعمیر با یک کودک مبتلا به آسم?

س: بعد از پناهگاه در محل سفارش ما خریداری یک اشغال خانه بدون بازدید ملک. تقریبا همه چیز بر روی اینترنت — اما سپردن مقالات بودند محضری در هود از دفتر اسناد رسمی ، پنج شنبه, ما بسته فروش. کلید در انتظار بودند برای ما مخفی در خانه, حیاط خلوت. هنگامی که ما وارد شدند ما متوجه آجر روکش تغییر رنگ در هر طرف ایوان جلو. 10 اینچ گسترده رنگ آميزي اجرا می شود از زمین تا به جایی که V-شکل ایوان سقف متصل عمود به سقف اصلی از خانه. آن شب ما نقل رایگان-ایستاده چراغ به زندگی و اتاق ناهار خوری و متوجه تغییر رنگ بر روی دیوار در نزدیکی طبقه است. این کشور تغییر رنگ به طور مستقیم مخالف مرطوب بیرونی نما. هیچ اشاره ای به این موضوع توسط فروشندگان و یا عوامل خود را در گزارش ها و بازرسی های ایجاد شده در مارس باران. چطور می توانیم این امکان نشت آب و قالب موضوع که کودک مبتلا به آسم در طول اقامت-در-محل همه گیر? و خواهد شد که برای آن پرداخت ؟

یک: نمای خارجی نمای سنگ نیاز به چند مرحله فرآیند نصب و راه اندازی. با نام مستعار “لیسیدن-n-چوب” دستورالعمل های دقیق برای نصب و راه اندازی اغلب نادیده گرفته می شوند. شما می خواهید یک مهاجم بازرسی توسط یک طراحی داخلی موسسه (EDI) بازرس. علاوه بر این, شما نیاز به کارگران ساختمانی برای انجام هر کار اصلاحی در ساختمان وزارت COVID-19 دستورالعمل برای اشغال تعمیرات خانه. ضعیف نصب لگد کردن سقف اتوبوس یا خانه طراحی شده بدون ناودان باران دعوت از نفوذ آب. ساختمان علم شناسایی تعداد شگفت آور از راه آب می تواند وارد یک خانه. با توجه به این واقعیت است و بالا و جذب رطوبت از رعایت تولید سنگ روکش (AMSV) کامل دیوار مجمع ضروری است. اصرار دارند که AMSV نصب و راه اندازی دستورالعمل ها و نمودار ها به رعایت هنگامی که بازسازی دیوار.

وکلای املاک و مستغلات و brokerages می دانم که همیشه وجود دارد شیوع دعاوی که ناشی از غیر معمول homebuying و فروش محیط. صنعت خودی می دانستند که مبادله اموال در طول COVID-19 همه گیر می تواند منجر به یک بیماری همه گیر از واقعی یا فرضی دعاوی حقوقی. املاک و مستغلات وضعیت بومی به دعاوی حقوقی بد است-خانه, موارد, نام دیگر عدم افشای ادعا می کند. مشورت با یک وکیل املاک و مستغلات. خبر خوب این است که برای فرزند خود خاطر است که شما گرفتار این مسئله بر حرکت در اجازه می دهد تا شما را به آدرس کجا و چگونه شما زندگی می کنند تا زمانی که آن را دیگر یک تهدید.

سوال ؟ مسکن پت Kapowich گواهی املاک و مستغلات کارگزاری مدیر و حرفه ای-طولانی حمایت از مصرف کننده حمایت کند. 408-245-7700, [email protected] DRE# 00979413 SiliconValleyBroker.com YouTube.com/PatKapowich

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>