نوآورانه SD-WAN راه حل یکپارچه می آمیزد VSAT, LTE, بی سیم و فیبر فن آوری به یک کانال ارتباطی

سیدنی — 6 مارس سال 2020 — Speedcast بین المللی محدود (ASX: SDA) در جهان مورد اعتماد ترین ارتباطات و آن را ارائه دهنده خدمات راه اندازی کرده است یک نرم افزار پیشرفته-تعریف شبکه گسترده (SD-WAN) راه حل که یکپارچه می آمیزد ماهواره LTE بیسیم و فیبر فن آوری. طراحی شده برای خشکی و دریایی کاربران راه حل فراهم می کند مشتریان با عملکرد بالا و پویا با دسترسی به برنامه های کاربردی در سراسر شبکه با سهولت بیشتری استفاده و کاهش هزینه ها از شبکه های سنتی سیستم های مدیریت.

به عنوان شبکه های ماهواره ای و اتصالات رشد مدیریت شبکه می شود بسیار مهم برای اطمینان از بدون درز عملیات کسب و کار. مشتریان نیاز به ماموریت حیاتی ارتباطات ترکیب های مختلف WAN لینک فن آوری های به حداکثر رساندن خود را در دسترس پهنای باند و نرم افزار آپ تایم در حالی که ساده هزینه های. Speedcast ساده مدیریت لینک با معرفی بهترین در کلاس SD-WAN راه حل است. با همه متفاوت WAN لینک های داخل پیکربندی امن مجرا Speedcast SD-WAN ساده مسیریابی از طریق یک پایان به پایان راه حل است که به صورت پویا مسیرهای ترافیک در سراسر بهترین لینک های موجود و مصالح پهنای باند برای به حداکثر رساندن توان. آن را ارائه می دهد بالاترین آپ تایم بودن و اجازه می دهد تا به کاربران برای حفظ کیفیت بالا از تجربه حتی در بیش از 90% لینک, استفاده از پهنای باند.

“داشتن یک, مدرن, شبکه قابل اعتماد بسیار مهم است برای ما دریایی و خشکی مشتریان عملیات و دیجیتال تحول استراتژی” گفت: تیم Bailey, معاون اجرایی رئیس جمهور, محصولات, بازاریابی و توسعه کسب و کار Speedcast. “Speedcast SD-WAN راه حل ایده آل برای افزایش در دسترس بودن ثبات و پهنای باند از مشتریان سایت از راه دور اتصال در حالی که ارائه یک پایان بهتر-تجربه کاربری بهبود یافته و بازده عملیاتی. راه اندازی به طور قابل توجهی تقویت Speedcast قابلیت برای استقرار و مدیریت راه حل های نوآورانه است که پرداختن به نیازهای مشتریان ما.”

Speedcast SD-WAN راه حل ارائه شده است به عنوان یک استاندارد راه حل مشترک HUB زیرساخت و یا یک راه حل سفارشی با تجهیزات اختصاص داده شده. برای اطلاعات بیشتر و دانلود بروشور و یا با ما تماس بگیرید در info@speedcast.com.

# # #

در مورد Speedcast بین المللی محدود

Speedcast بین المللی با مسئولیت محدود (ASX: SDA) در جهان است مورد اعتماد ترین ارتباطات و آن را ارائه دهنده خدمات ارائه بحرانی ارتباطات راه حل های دریایی, انرژی, معدن, رسانه, مخابرات, کروز, سازمان های غیر دولتی, دولت و شرکت های دولتی به بخش خصوصی ، با بیشتر ظرفیت های ماهواره ای از هر ارائه دهنده Speedcast سریع را قادر می سازد بدون درز قطب به قطب پوشش از جهانی ماهواره ای ترکیبی فیبر, تلفن همراه, مایکروویو, MPLS و IP شبکه حمل و نقل با دسترسی مستقیم به ابر عمومی سیستم عامل است. این شرکت همچنین ادغام تکنولوژی متفاوت ارائه شده است که با ارائه دقیق راه های برقراری ارتباط و توزیع محتوا, مدیریت شبکه و کنترل از راه دور عملیات محافظت و امن سرمایه گذاری و بهبود خدمه و تجربه مهمان. با مشتری پرشور تمرکز و قوی فرهنگ ایمنی Speedcast در خدمت بیش از 3200 مشتریان در بیش از 140 کشور جهان است. اطلاعات بیشتر در www.speedcast.com.

Speedcast® یک علامت تجاری و علامت تجاری ثبت شده از Speedcast بین المللی محدود است. دیگر نام های تجاری محصول نام و علائم تجاری متعلق به صاحبان مربوطه می باشند.

© 2020 Speedcast بین المللی محدود است. تمام حقوق محفوظ است.

لینک به Word Doc: www.202comms.com/Speedcast/200306Speedcast.docx

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im