یک 26 ساله کارمند Riverside County Office of Education دستگیر شد این هفته به ظن درگیر شدن در یک رابطه با یک جزئی که درگیر اعمال جنسی, مقامات گفت: پنج شنبه, مارس 7.

جان Torrez از لوما لیندا بود توسط پلیس دستگیر پنجشنبه پس از یک دانشجوی دختر در, John W. شمالی دبیرستان جلو آمد به گزارش روابط بين Torrez سابق و یک دانش آموز به یک افسر منابع مدرسه گفت: ریورساید پلیس سخنگوی وزارت افسر Ryan Railsback.

افسر آموخته Torrez تا به حال گفته شده است در یک رابطه مداوم با جزئی دانشجویی برای چند ماه Railsback گفت. دانش آموز تا به حال نه با حضور در مدرسه در طول سال تحصیلی جاری.

Torrez دستگیر شد و رزرو به زندان به اتهام دو فقره از جماع است و پس از منتشر شده است در $100,000 وثیقه Railsback گفت.

حرفه ای آموزش فنی و مربی با دفتر آموزش Torrez اختصاص داده شده بود به J. W. شمالی دبیرستان از نوامبر سال 2018 است. او همچنین به عنوان یک مربی ورزشی با شبدر شرکت Railsback گفت.

RCOE مقامات در بیانیه ای گفت: Torrez بلافاصله قرار داده در مرخصی اداری پس از آنها مطلع از بررسی است. تحقیقات داخلی راه اندازی شد, مقامات گفت.

“هر دو رودخانه شهرستان اداره آموزش و پرورش و رودخانه Unified School District هستند به طور کامل همکاری با اجرای قانون و در نظر گرفتن تمامی اتهامات سوء رفتار کارکنان بسیار جدی” کرد.

هر کسی با اطلاعات اضافی خواسته شده بود برای تماس با مدرسه افسر منابع نیکلاس Cantino در 951-826-5638. ناشناس راهنمایی را می توان از طریق ایمیل به rpdtips@riversideca.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im